Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Qcin_69 napisał:

Lol, przecież tutaj Harden odpierdolilby przysłowiowego Simmonsa i by nawet w tym sezonie nie wyszedł na 1 mecz. 

Typ trafił do drużyny gdzie najlepszym graczem był Coby fucking White, a latem największym nazwiskiem które przybyło do NO jest przeplacony o 10mln/sezon Sabonis, który do tego charakterystyka pasuje do Hardena jak świnia do siodła i on ma nagle wszystko to mieć w dupie i podpisać maks kontrakt w Luizjanie xd

Na tym forum gdzie Tatum i Booker mieli zadać TR bo wymieniono Lillarda na Georga, tutaj wszyscy udają ze to realny scenariusz xd

 

co? żaden lepszy zespół od Pelicans nie dałby mu 2letniego maksa za rok? xd 

Widać w Nowym Orleanie mają najlepsze burdele i striptizerki 😉 zresztą pchanie się w 5letniego maxa dla Hardena to odważny ruch!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, człowiek...morza napisał:

piecoletniego

Harden w rl odrzucił maksa bo chciał tytułu, mimo ze miał o 2 tiery lepszy skład niż ten węgla i papy w Luizjanie, wiec argument hajsu jest dla mnie w tym momencie drugorzędny.

Jakby mu w rl zależało na hajsie to tez by nie wymusił wymiany do Philly.

Glosy za extension Hardena są oderwane od rzeczywistości i serio, nie za bardzo kumam czy głosujący za ta opcja się kierują ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Harden w rl odrzucił maksa bo chciał tytułu, mimo ze miał o 2 tiery lepszy skład niż ten węgla i papy w Luizjanie, wiec argument hajsu jest dla mnie w tym momencie drugorzędny.

Jakby mu w rl zależało na hajsie to tez by nie wymusił wymiany do Philly.

Glosy za extension Hardena są oderwane od rzeczywistości i serio, nie za bardzo kumam czy głosujący za ta opcja się kierują ;) 

 

Hardena odrzucił extension aby philly miało jeszcze miejsce na dodatkowe wzmocnienia. Do tego chodzą głosy że za rok też odrzuca opcje a philly za tą zniżkę w tym sezonie daje mu maxa więc to nie jest tak do końca że mu na hajsie nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kuba2419 napisał:

Hardena odrzucił extension aby philly miało jeszcze miejsce na dodatkowe wzmocnienia. Do tego chodzą głosy że za rok też odrzuca opcje a philly za tą zniżkę w tym sezonie daje mu maxa więc to nie jest tak do końca że mu na hajsie nie zależy.

przecież nikt tu nie pisze (poza Januarym) żeby miał grać za minimum w Lakers względem tego kontraktu. 

Za rok mnóstwo zespołów ma miejsce na maksa, w tym zespoły które maja szanse wskoczyć dzięki niemu do grona contenderow jak choćby Clippers ;) 

a wy go chcecie udupic w Pelicans xd 

fajno fajno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden nie wziął wtedy extension, bo z finansowego punktu widzenia opłacało się rok poczekać i mieć kilkadziesiąt baniek więcej. A że w ciągu roku atmosfera się całkowicie zjebała to i jego pogląd na sytuację się zmienił. Chciał do Phily, poszedł w tym momencie na kompromis, ale też nie wiadomo co podpisze za rok.

U nas jest zupełnie inna sytuacja. Harden był dostępny do wymiany, trafił do Pels. Nie było szans na tę chwilę, by trafił do zespołu z poziomu czołówki ligi. Dostał 5-letniego maxa w takim momencie kariery, co jest w sumie trochę szaleństwem ze strony klubu. Ciężko to odrzucić dla niepewnego jutra w beGM. 

Godzinę temu, fluber napisał:

Harden ma tu opcje trade Request. Ma spadający kontrakt. Albo weźmie 5 lat od Pelicans albo od nikogo. A w przeciwieństwie do rl NBA nie widziałem kolejki chętnych kontenderow po niego. 

Tutaj to bym się za bardzo nie rozpędzał. Z takim kontraktem nawet w przypadku trade request mogą być problemy, żeby znaleźć zespół, który weźmie brodacza. 

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Za rok mnóstwo zespołów ma miejsce na maksa, w tym zespoły które maja szanse wskoczyć dzięki niemu do grona contenderow jak choćby Clippers ;) 

Clippers przy tym personelu co posiadają jak już to mogą celować w Kałaja czy innego skrzydłowego z najwyższej półki, a nie w Hardena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Harden w rl odrzucił maksa bo chciał tytułu, mimo ze miał o 2 tiery lepszy skład niż ten węgla i papy w Luizjanie, wiec argument hajsu jest dla mnie w tym momencie drugorzędny.

Jakby mu w rl zależało na hajsie to tez by nie wymusił wymiany do Philly.

Glosy za extension Hardena są oderwane od rzeczywistości i serio, nie za bardzo kumam czy głosujący za ta opcja się kierują ;) 

 

w realu dostalby gdzie indziej pdoobne oferty.

u nas nie. tylko camby to taki kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

w realu dostalby gdzie indziej pdoobne oferty.

u nas nie. tylko camby to taki kozak

Nie, wg mnie ma po prostu dwie opcje:

A) wziąć kontrakt i zostać na begmowym wypizdziajewie z najsłabszym gm w grze do ~konca kariery

B ) zagrać zajebisty sezon i przekonać do siebie innych gmów. Jak zagra dobry sezon to znajda się chetni na niego na pewno. 

ja jako harden wybieram opcje B 

 


 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Nie, wg mnie ma po prostu dwie opcje:

A) wziąć kontrakt i zostać na begmowym wypizdziajewie z najsłabszym gm w grze do ~konca kariery

B ) zagrać zajebisty sezon i przekonać do siebie innych gmów. Jak zagra dobry sezon to znajda się chetni na niego na pewno. 

ja jako harden wybieram opcje B 

 


 

Nawet jakby zagrał MVP sezon i dostał 4year maxa gdzie indziej to będzie jakieś 40 milionów w plecy. 

A biorąc pod uwagę jak wyglądał w po to będzie 140 milionów w plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nawet jakby zagrał MVP sezon i dostał 4year maxa gdzie indziej to będzie jakieś 40 milionów w plecy. 

A biorąc pod uwagę jak wyglądał w po to będzie 140 milionów w plecy

oj tam, W realu zrezygnował z ilus żeby polepszyć druzyne, to tu zrezygnuje z 40 żeby nie być u Cambyego ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Szulim napisał:

generalnie w RL NBA to zrezygnował z 200+ mln od nets mając Duranta i Irvinga obok

ja wiem czy tu z chęcią by brał tyle hajsu dla bycia z Sabonisem? hmm

Nie zrezygnowal bo za rok ktoś mu tyle zaplaci

15 minut temu, Szulim napisał:

generalnie w RL NBA to zrezygnował z 200+ mln od nets mając Duranta i Irvinga obok

ja wiem czy tu z chęcią by brał tyle hajsu dla bycia z Sabonisem? hmm

Nie zrezygnowal bo za rok ktoś mu tyle zaplaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Nie zrezygnowal bo za rok ktoś mu tyle zaplaci

Nie zrezygnowal bo za rok ktoś mu tyle zaplaci

Jeśli masz na stole ofertę i jej nie podpisujesz to znaczy ze rezygnujesz - nje na co pisać ze było inaczej 

harden za rok może dostać maxa od kilku zespołów albo mniej ale iść do lepszego teamu - czemu ma się wiązać z zespołem którego nie zna i który nie był kontenderem?

to czemu w takim razie KD i CP3 nie poszli u nas do Nets?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

Jeśli masz na stole ofertę i jej nie podpisujesz to znaczy ze rezygnujesz - nje na co pisać ze było inaczej 

harden za rok może dostać maxa od kilku zespołów albo mniej ale iść do lepszego teamu - czemu ma się wiązać z zespołem którego nie zna i który nie był kontenderem?

to czemu w takim razie KD i CP3 nie poszli u nas do Nets?

zaden contander nie zaproponuje mu u nas paroletniego maksa.

i to jest kluczowe w intepretacji, czego niektorzy najwyrazniej nie pojmuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szulim napisał:

Jeśli masz na stole ofertę i jej nie podpisujesz to znaczy ze rezygnujesz - nje na co pisać ze było inaczej 

harden za rok może dostać maxa od kilku zespołów albo mniej ale iść do lepszego teamu - czemu ma się wiązać z zespołem którego nie zna i który nie był kontenderem?

to czemu w takim razie KD i CP3 nie poszli u nas do Nets?

Harden może dostać na rynku o 40 milionów mniej niż teraz odrzuca. W najlepszym wypadku. 

Harden może złożyć trade Request za rok mając podpisanego maxa. 

Jeżeli nawet uważasz ze wolałby za rok podpisać gdzie indziej to po co odrzuca Extension, rezygnuje z kilkudziesięciu milionów, mając opcje trade Request w naszej grze? 

Harden wziął roczny deal żeby podpisać gruby kontrakt za rok bo to mu się opłaca. Tu dostaje taki kontrakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Harden może dostać na rynku o 40 milionów mniej niż teraz odrzuca. W najlepszym wypadku. 

Harden może złożyć trade Request za rok mając podpisanego maxa. 

Jeżeli nawet uważasz ze wolałby za rok podpisać gdzie indziej to po co odrzuca Extension, rezygnuje z kilkudziesięciu milionów, mając opcje trade Request w naszej grze? 

Harden wziął roczny deal żeby podpisać gruby kontrakt za rok bo to mu się opłaca. Tu dostaje taki kontrakt. 

jesli widzi jak bardzo jest napalony gm pelicans może tez sobie pomyśleć że podpisze jak coś za rok tego maxa z nimi, gdy rynek zawiedzie jego oczekiwania i nie znajdzie lepszej opcji. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.