Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Szulim napisał:

A dlaczego nie? jest 1st rounderem, ma pełne Birdy - co przeszkadza w daniu 5latki?

Tylko 2 graczy na zespół może dostać piąty rok po kontrakcie wg rookie scale. W Magic są nimi Mitchell i Towns. Inaczej mówiąc - Magic chcieli zaoferować mu DRE, ale nie mogli.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szulim napisał:

Brook Lopez 

Od samego początku, jeszcze przed startem FA nie ukrywałem, że Brook to mój główny cel wolnej agentury. Jego mobilność, defensywa i wzrost pozwolą mi mieć dodatkowy defensywny anchor w zespole. 

Mobilny to KAT jest ;) 

Swoja droga ten paycut dla KATa nie powinien miec miejsca. Mi spolecznosc odrzucila extension dla Luki, bo nie dalem mu PO w ostatnim roku, a byl juz po 2 finalach i wygranym RS(czyli pewnie dostalby MVP w warunkach BeGM). W Magic nie zrobil mistrza zeby rezygnowac z kilku milionow na rzecz klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Tylko 2 graczy na zespół może dostać piąty rok po kontrakcie wg rookie scale. W Magic są nimi Mitchell i Towns.

fakt, nie zwróciłem uwagi, że Grant ma jeszcze 1 rok - jakoś zakodowałem, że skończył mu się kontrakt i dostaje nowy jako RFA

Rookie scale contracts may be extended for up to four seasons beyond the last option season in the contract, bringing the total contract length to five seasons.

@Alonzo - musisz na 3 turę dać de facto to samo, tylko na 4 lata

2 minuty temu, tangiers napisał:

Mobilny to KAT jest ;)

a widziałeś ostatnie dwa lata rozgrywek PO? Lopez jest naprawdę całkiem mobilny - jego lateralna obrona od 3pt do trumny stoi na bardzo, jeśli nie elitarnym poziomie. Przynajmniej mój eye-test tak mówi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, karpik napisał:

Tylko 2 graczy na zespół może dostać piąty rok po kontrakcie wg rookie scale. W Magic są nimi Mitchell i Towns. Inaczej mówiąc - Magic chcieli zaoferować mu DRE, ale nie mogli.

zastanawiam sie czy za to nie powinna być kara nałożona?

wszak czym to sie rozni od mojej "niedozwolonej" oferty pare lat temu na wolnej agenturze, ktora przekroczyla mid-level?

przypominam, ze za to "przewinienie" została mi zabrana cała, kluczowa z perspektywy klubu tura na FA, po mistrzowskim sezonie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA PEIRDOLE BEDZIE TA KARA W KONCU JAKAS?

czy tradycyjnie rowni i rowniejsi?

tu se ronnie widze zmienai oferty jak chce po czasie rotfl

to jak knicks zostali wydymani w tej grze, to nikt.

i oczywiscie @january wiodl w tym prym

Godzinę temu, Szulim napisał:

Brook Lopez 

Od samego początku, jeszcze przed startem FA nie ukrywałem, że Brook to mój główny cel wolnej agentury. Jego mobilność, defensywa i wzrost pozwolą mi mieć dodatkow

moja stara jest bardziej mobilna, a juz emerytka.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, człowiek...morza napisał:

JA PEIRDOLE BEDZIE TA KARA W KONCU JAKAS?

czy tradycyjnie rowni i rowniejsi?

tu se ronnie widze zmienai oferty jak chce po czasie rotfl

to jak knicks zostali wydymani w tej grze, to nikt.

i oczywiscie @january wiodl w tym prym

moja stara jest bardziej mobilna, a juz emerytka.

Teraz dostałem cynk ze i tak wg regulaminu nie mogę zmieniać warunkow w reofertach i ta gwiazdka jest uznana zgodnie z regulaminem, wiec może wytrzyj już wreszcie pianę z pyska. Cytując ostatniego klasyka z działu inne, ktoś chyba dawno nie poruchal ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Wydajesz 123,5 mln na 12 graczy. Próg luxury (A to i tak jest spoko dla Ciebie założenie, że Lowry by się zgodził na bycie pod luxury) to 150mln jakoś.

Mogłeś i 50/2 mu rzucić, więc tekst o tym, że dałeś mu ile mogłeś jest niezgodny z prawdą.

W sensie 50/2 I dalej mieścić się pod luxury.

Nie będę tłumaczył co i jak, ale pisząc to nie widzisz całości.

Jednak w skrócie - dałem Lowremu maxa tego co mogłem. 

Jego odejście to spuszczenie w kiblu całej mojej polityki klubowej przez 4 lata. I tylko tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

Lowry nawet by nie pomyśkał o odejściu przy obiektywnej ocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daty kwoty fakty  mogą być nieco pomylone jak coś ale starałem się nie kłamać, pisze z pamięci, jak ktoś widzi błąd to poprawie. 

Julius Randle 64/4 w realu wtedy dostał MLE od pelicans a u nas tez z tego co pamietam nikt go tez za bardzo nie chciał 
Paul Millsap 120/4 w 2017 w realu :, 90/3 
Will Barton 64/4 w 2018 w realu 52/4 
Jeremy Lamb 52/4 w 2018 lub 2019 w realu 31,5/3
Extension Turner 92/4 w 2018 lub 2019 ( w realu zgodził się na 70 gwarantowane i 80 max)
Vanvleet 110/4 nikt inny nie złożył oferty w I turze

Każdy z nich był w klubie po podpisaniu kontraktu dość długo, nie licząc lamba który zerwal ACL i chyba Millsapa ( bo połamał się PG13 i milem sezon w plecy) każdy conajmniej dwa sezony. Nigdy raczej nie tankowałem, ani nie zonglowalem assetami choć zdarzały się nie raz okazje, promocje, odrzucalem by trzymać się jakiegoś realizmu. 

Dodatkowo, tylko w tej turze

wymusilem podwyżkę dla Horforda z 40/2 na 48/2 ( tangiers bal się ze rzucę mu jeszcze więcej wiec podbił sam sobie)

wymusilem (jesli przegram ) podwyzke dla DFS z 22/2 na 64/4

wymusilem podwyżkę RoCo z 26/2 na 34/2 ( ładnie @Reikai zaszalał

Złożyłem ekstra ofertę dla manna, choć zakładałem ze wygram Tuckera/covingtona raczej na bank, wymuszając nieco podwyzke dla niego. 
 

mimo to nadal jak widzę nie mam za bardzo zaufania agentow w begm. Co udowadniła tez pierwsza tura gdzie Durant i Paul poczatkowo woleli zrobić team up w szorujacym dno dna zespole, zamiast zrobić team up w Pacers, i musiałem te głosy wyszarpać. I ta tura znowu to udowadnia, bo nawet mega przepłacenie dfs-a nie pozwala mi go zgarnac, bo ktoś dał mu teraz panicznie gwarantowana kasę w kontrakcie longterm z przymusu, choć pierwsza oferta pokazuje ze za cholerę go nie chciał za tą kase i na tak Długo. Specjalnie złożyłem taka ofertę, bo widziałem ze pierwsza oferta raptors jest żenująca i upatrzyłem w tym szanse. Gwarantowana kasa gwarantowaną kasą ale Przecież DFS jeżeli nie zerwie ACL czy nie rozwali Achillesa, to w 23/24 
Te 13 baniek rocznie to Bedzie mid level exception…. Wedlug waszych głosów wychodzi na to ze gracz nje wierzy w to ze za rok dostanie conajmniej full MLE. Jakie jest prawdopodobieństwo ze ten gracz akurat w tym sezonie złapie super poważna kontuzje ? Na pewno mniejsze niż to, ze utrzyma formę i zgarnie więcej w następnych latach. 
 

 

No nic, Ciekawi czy kiedys zaczniecie doceniać co robie dla graczy w tej lidze… 

bez spiny, ten rok mam i tak na przeczekanie i będę polował dalej na najlepszych FA za rok, ale warto to sobie przemyśleć imo… 

Ciekawi mnie po prostu ile muszę jeszcze przeplacic żeby w końcu kogos kogo chcę zgarnąć. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Alonzo napisał:

Nie będę tłumaczył co i jak, ale pisząc to nie widzisz całości.

Jednak w skrócie - dałem Lowremu maxa tego co mogłem. 

Jego odejście to spuszczenie w kiblu całej mojej polityki klubowej przez 4 lata. I tylko tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

Lowry nawet by nie pomyśkał o odejściu przy obiektywnej ocenie.

Mógłbyś jednak wytłumaczyć całość, bo może czegoś nie dostrzegamy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Nie chce mi się tez przepychać o RoCo bo lubimy się z Reikai i złożył naprawdę spoko offer, ale uważam ze moja oferta tez dość konkurencyjna. Jesli DFS woli więcej gwarantowanej kasy to może i RoCo woli więcej gwarantowanej kasy i ma ode mnie tez trade kicker, aby pokazać ze nie bedzie handlowania zaraz. ;) pozdro 

@LeweBiodroSmoka z tymi extensions u nas tez są double standardz, niektórzy musza przepłacać żeby cokolwiek podpisać a niektórzy nie. mi odrzuciliscie 88/4 turnera a miesiąc później zgodził się na gwarantowane 70/4 w realu ;) a mniej więcej w tych samych czasach przeszedł słynny kontrakt D’Angelo russella. 

Wiec ja zacznę w końcu być tez konsekwentny i będę raczej zawsze na Nie jesli nie ma lekkiego przeplacenia. Jak coś January tez dostanie raczej NIE u Claxtona, bo argument Reikai do mnie trafił. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wiec ja zacznę w końcu być tez konsekwentny i będę raczej zawsze na Nie jesli nie ma lekkiego przeplacenia. Jak coś January tez dostanie raczej NIE, bo argument Reikai do mnie trafił. 

trochę dziwne podejście robić coś pomimo faktu, że się absolutnie z tym nie zgadzasz ;]

a z tym Turnerem, to akurat dziwna sprawa, bo raczej mało kto przepuszczał, że może dostać tak mało, niezbyt często to się zdarza, ale czas pokazał, że Pacers świetnie to rozegrali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.