Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Mogą jeszcze operować na ch Aytona.

Ale to jest risky, pisałem o tym Radzie przy tej nowej ugodowości dla GMów przy hardcapach.

Jaka jest nowa ugodowość? Przecież do końca FA (w zasadzie po II Turze) Bulla schodzą poniżej HC. Więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Właśnie dokładnie ta, kiedyś, prędzej czy później, może za rok, może za 3 to mega wybuchnie, pisałem o tym Radzie, ale są optymistami 😉

Ogólnie to jeszcze swoją drogą tak sobie myślę, że trzeba skończyć z rozbijanymi umowami (jak ta z pickiem i Sextonem) jedynie na "gębę". Powinno to być zapisane oficjalnie gdzieś od razu (losowe wypadki niestety mogą się zdarzyć). 

Widze że ktos tutaj boi się konkurencji w finałach🤦 zdrowe Trio Leonard/PG/Ayton ciekawie obudowane może stanowić mocna alternatywę dla LAL.

Zresztą dziwi trochę fakt że Butlerowi odpowiada być trzecia opcja🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

Też nie oszukujmy się Pablo sam się mocno wkopał dając z marszu maksa Aytonowi 

A ja wiem... Przy tej inflacji salary cap będzie fajnie rosło i te 8% raise nie będzie bolało. Plus BMF wrzucał na głównym posta (już po I turze FA), gdzie na duże próbie Ayton jest 33 graczem ligi + w realu też max od Suns. I nie będę pisał jakichś smentòw przez 5 stron dla 3 baniek zniżki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

A ja wiem... Przy tej inflacji salary cap będzie fajnie rosło i te 8% raise nie będzie bolało. Plus BMF wrzucał na głównym posta (już po I turze FA), gdzie na duże próbie Ayton jest 33 graczem ligi + w realu też max od Suns. I nie będę pisał jakichś smentòw przez 5 stron dla 3 baniek zniżki :)

Ale nie mówię, że nie jest tylko, że inna oferta dla Aytona było o wiele niższa

A i według mnie Poole nie może dostać oferty w 2 turze @january

Bo się po prostu nie łapię nad te 11 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Ale nie mówię, że nie jest tylko, że inna oferta dla Aytona było o wiele niższa

Domyślam sie, że była nizsza, bo Ayton jest borderline Maxem, a u nas jest mniej kasy, która GMowie przeznaczają raczej na UFA. Domyślam się też, że sprawiłem swoją ofertą dużo radości grupie osob, która ciągle pisała o maxie dla Aytona, ale mi to lotto.

Kadrę mam prawie domknięta mimo maxa dla Deandre i jeszcze jeden ruch jak w realu i mysle, że nie powinno być źle. Nie mam takiej reputacji, żeby dostawać takie zniżki jak np. Lakers na FA i idę inną drogą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie @january

przesledizlismy CBA i de facto to Poole nie może dostać wyższego kontraktu niż 10,8 mln w 1 roku 

wiec jeśli nasze zasady dają opcje od 11 mln w 2 turze na 1 rok to nie przeskoczysz tego 

nawet jeśli liczysz średnia - to rozkład lat wedle RFA które trzeba rozpisać nie spełnia warunku 9% salary w 1 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Jest bardzo dużo dobrych teamów potencjalnie na przyszły sezon, zobaczymy co będzie :) Ale mój post to bardziej w kontekście przepisów, które imo kiedyś wybuchną (nie było Cię w beGM przy kilku dramach o przepisych, a uwierz mi były grube :D)

Tu jest tricky, bo nie może dostać od Knicks,

ale może dostać od innych :D (wtedy ta umowa dla innych się będzie liczyć jakoś 88/4 z równymi latami po 22 na sezon, a dla NYK jakoś tam 11/12/32/33, nie wiem nie sprawdzałem liczb ostatnio :P)

Ale te równe lata przecież to jest wymóg że trzeba mieć miejsce 1 roku średnią wartość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Prześledźcie jak wygląda to z ofert innych teamów :P 

Bo z tego co pamiętam, dla ekip które złożą mu oferty z capspace umowa Poole'at to po prostu jakoś tam 22/22/22/22

No ale wciąż jest to umowa startująca z 10,5 ale wygląda jako 22/22/22/22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Dla ekipy, która składa ofertę 1 rok to 22 mln :P 

Dla Knicks 10,5.

Więc tricky.

Bardziej te 10,8. Czyli tak naprawdę ekipa składająca ofertę Pooleowi i najlepiej powinna rozpisać kontrakt na 2 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, zgodnie z pkt 25 przy Early-Bird możesz dać albo 175% wartości ostatniego kontraktu, albo estimated average salary whitchever is greater

wiec - taki masz nawet jeśli średnio będzie wyglądał wyżej to w 1 roku nie może przekroczyć tego

team później może wybrać - czy chce żeby w salary widniało to jako średnia, czy wedle rozpiski lat

ale samo offer sheet musi być rozpisane zgodnie z pkt 25 CBA i arenas rule

@january

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.