Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Eld napisał:

Ma dwa podejścia. Gdzieś w regulaminie jest.

Chodziło mi o to że to jest ten sam kontrakt. 

Przekładając na sytuację z rl NBA, Heat dało kontrakt brooksowi, brooks powiedział że nie podpisze, za dwa tygodnie zapraszają go znowu na rozmowy i dają mu ten sam papier do podpisania co wcześniej. 

7 godzin temu, Alonzo napisał:

ja za Brooksem tym razem będę ZA.

1. Podejmij 5 sezon minimalnej umowy dla gościa który był Twoim 3 najlepszym graczem i zrobił z tobą finał NBA. 

2. Zaoferuj mu przedłużenie poniżej rynkowej wartości

3. Usłysz od gracza że niczego nie podpisze. 

4. Poczekaj 3 tygodnie aż gracz pojedzie na wakacje. 

5. Ściągnij gracza z wakacji na negocjacje. 

6. Zaoferuj mu ten sam kontrakt co wcześniej

No przecież ze brooks by tym razem zmienił zdanie. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a skad wiesz? mam 12 latek

hanba, jak zwykle knicks pod gore :(

Akurat w ostatnim czasie jedyną osobą robiącą Knicks pod górę jesteś ty

18 minut temu, fluber napisał:

Chodziło mi o to że to jest ten sam kontrakt. 

Przekładając na sytuację z rl NBA, Heat dało kontrakt brooksowi, brooks powiedział że nie podpisze, za dwa tygodnie zapraszają go znowu na rozmowy i dają mu ten sam papier do podpisania co wcześniej. 

1. Podejmij 5 sezon minimalnej umowy dla gościa który był Twoim 3 najlepszym graczem i zrobił z tobą finał NBA. 

2. Zaoferuj mu przedłużenie poniżej rynkowej wartości

3. Usłysz od gracza że niczego nie podpisze. 

4. Poczekaj 3 tygodnie aż gracz pojedzie na wakacje. 

5. Ściągnij gracza z wakacji na negocjacje. 

6. Zaoferuj mu ten sam kontrakt co wcześniej

No przecież ze brooks by tym razem zmienił zdanie. 

Ba jeszcze dałby zniżkę xd

Bo takie fajne wakacje za minimum w Bułgarii miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fluber napisał:

Chodziło mi o to że to jest ten sam kontrakt. 

Przekładając na sytuację z rl NBA, Heat dało kontrakt brooksowi, brooks powiedział że nie podpisze, za dwa tygodnie zapraszają go znowu na rozmowy i dają mu ten sam papier do podpisania co wcześniej. 

1. Podejmij 5 sezon minimalnej umowy dla gościa który był Twoim 3 najlepszym graczem i zrobił z tobą finał NBA. 

2. Zaoferuj mu przedłużenie poniżej rynkowej wartości

3. Usłysz od gracza że niczego nie podpisze. 

4. Poczekaj 3 tygodnie aż gracz pojedzie na wakacje. 

5. Ściągnij gracza z wakacji na negocjacje. 

6. Zaoferuj mu ten sam kontrakt co wcześniej

No przecież ze brooks by tym razem zmienił zdanie. 

To jest dokładnie taka sama sytuacja jak z Youngiem jak dobrze pamiętam. Tylko Young to gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie ze Theis ma już pierścień, jak widać nie przyniósł mu on docenienia w Lakers, ani góry pieniędzy w tym roku. Wiec moim zdaniem Theis bierze większa rolę w słabszej druzynie i kasę, najlepiej kontrakt z PO bo przy udanym sezonie za rok może dostać takie 22/2 od pacers na przykład :) pacers maja za rok górę kasy i dobre wspomnienia z theisem. Oraz lubia przepłacić takiego średniaka.  Dzięki pacers dodatkowo się pokazał w lidze i zdobył później mistrzostwo swoja droga. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa bardzo fajnych graczy spadnie do IV tury, a co w związku z tym, ludzie nadal będą mieli wyjątki. 

Nie pamiętaj takiej sytuacji, ale gracze którzy dostali 1y min i mają w miarę uznaną markę w lidze powinni się mocno zastanowić nad przeczekaniem do IV rundy bo zrobiłem sobie wstępną wyliczankę ile ludziom jeszcze kasy z wyjątków zostanie i może się zacząć przebijanie np takiego Rudego Gaya. Nic, ale to kompletnie nic nie ryzykują, a mogą tylko zyskać.

Ten offseason jest inny od poprzednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

No nie bardzo. Jak dużo bardzo fajnych graczy spadnie do IV tury FA to przecież ci którym nikt nie chciał obecnie złożyć dobrej oferty/kontroferty/reoferty tym bardziej powinni rozważyć podpisanie umowy.

Po kontrofertach policzę ile zostało BaE, Room MLE, taxpyaerów i resztek z MLE po warunkowych ofertach.

Już na oko widzę, że +10 teamów będzie dysponowało czymś więcej niż 1+1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, january napisał:

Jeśli ich nie użyją w tej rundzie to nie jest to argumentem żadnym pod kątem następnej tury. Mogą to zrobić w kontrofertach, reofertach dokładnie tak samo jak w IV turze FA.

Ja wiem, że Ty chcesz pozapychać rooster 1y min przy czterech graczach zarabiających 150M i pewnie taki LMA który ma wszystko ale nie pierścień zdecydowanie powinien dołączyć do Ciebie chrzaniąc kasę, ale jak się przyglądam próbom steali 1+1PO min innych zawodników to czuję trochę nie smak bo oni teraz wezmą 1y min, a w IV turze będą latały room ML/tax payery aby domknąć składa Hartensteinami tej ligi. W mojej opinii LMA i Batum na luzie do Ciebie. Bazemore i Monk - całkiem spore szanse. O Theisie zapomnij. Z Otto mam ten problem, że on non stop połamany jest i może chcieć ugrać każdego dolca zanim wylądujena wózku niż ścigać się po pierścionek.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

Porter w rl nie wziął minimum żeby grać z currym? 

Chociaż generalnie do Lakers to w rl poszła geriatria. 

GSW w RL póki Klay nie pokaże w jakiej formie jest nie są uznawani za faworyta. Nets, później Lakers choć dość sporo za nimi, Bucks z Heat i reszta peletonu. GSW tam póki co nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał:

Porter w rl nie wziął minimum żeby grać z currym? 

Chociaż generalnie do Lakers to w rl poszła geriatria. 

Poszedł do GSW, żeby odbudować sobie karierę. Po odejściu Oubre i Paschalla to Oubre prawdopodobnie będzie S5 SFem. jaka inna ekipa u nas ma 2 mocnych grajków i pusty spot na SFie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eld napisał:

Za

3

2

1

.

.

.

Magic

.. ale to jakieś Twoje standardowe prowo Eld? 

Mój jedyny wniosek to że nie tylko nie czytasz od dawna ze zrozumieniem tego co piszę, ale jeszcze nie znasz mojego składu z arkusza. 

14 godzin temu, fluber napisał:

 

1. Podejmij 5 sezon minimalnej umowy dla gościa który był Twoim 3 najlepszym graczem i zrobił z tobą finał NBA. 

2. Zaoferuj mu przedłużenie poniżej rynkowej wartości

3. Usłysz od gracza że niczego nie podpisze. 

4. Poczekaj 3 tygodnie aż gracz pojedzie na wakacje. 

5. Ściągnij gracza z wakacji na negocjacje. 

6. Zaoferuj mu ten sam kontrakt co wcześniej

No przecież ze brooks by tym razem zmienił zdanie. 

Brooks widzi te niskie kontrakty jakie są proponowane oraz m.in. dostrzega jakie błędy popełnili tacy gracze jak Oladipo, Kennard, czy Zach Collins. Widzi też, że Ducnan Robinson dostaje propozycję zwykłego MLE - niższą nawet od tego extension sprzed roku. To śr. 12mln. juz tak źle nie wygląda tak na to patrząc. 

7 godzin temu, Eld napisał:

(...)  ale jak się przyglądam próbom steali 1+1PO min innych zawodników to czuję trochę nie smak bo oni teraz wezmą 1y min, a w IV turze będą latały room ML/tax payery aby domknąć składa Hartensteinami tej ligi. 

Pisz wyraźnie, że Ty będziesz proponował RoomMLE i chcesz po prostu mieć większy wybór. Jak będą miały latać te wyjątki, to pojawią się w kontrofertach i reofertach w tej turze, ale na cuda nie licz, bo kluby mają albo pełne/ prawie pełne rostery (z kilkoma wyjątkami) albo zmagają się z hard capami / luxury tax. 

22 godziny temu, tangiers napisał:

Myslalem nad tym, ale ja nie wiem czy on w ogole jeszcze bedzie gral w koszykowke. Z tego co pisales kiedys to wspominales o marcu, wiec zakladam ze on w ogole nie zagra w tym roku. A jak wroci powiedzmy nawet na ten 1 mecz i bedzie cienki to podejme te opcje i dam mu sie wykazac od kolejnego sezonu. Po tym wszystkim co sie wydarzylo mam chyba u niego jakis kredyt zaufania.

Niedawno było info, że sytuacja z Oladipo wygląda optymistyczniej, niż zakładano. Oczywiście nie uwierzę w to, dopóki nie zobaczę go na boisku, ale on Tangiers nie zgodzi się na PO w drugim roku za 5mln. Mooooże mógłby Tobie pójść na rękę i wziąć  PO z MLE za lojalność klubu, ale 5mln. - nie widzę tego. On cały czas ma nadzieję na jeszcze jeden wysoki kontrakt po powrocie. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

 

Brooks widzi te niskie kontrakty jakie są proponowane oraz m.in. dostrzega jakie błędy popełnili tacy gracze jak Oladipo, Kennard, czy Zach Collins. Widzi też, że Ducnan Robinson dostaje propozycję zwykłego MLE - niższą nawet od tego extension sprzed roku. To śr. 12mln. juz tak źle nie wygląda tak na to patrząc. 

 

On nawet nie dostał player option w ponownej ofercie. Tak się nie traktuje graczy. 

Oladipo i collins się po prostu polamali. Żaden gracz tego nie zakłada przy Extension. 

Kennard dostał rok temu szczodra ofertę powyżej swojej wartości. 

Brooks jest lepszy od Robinsona, miał świetne playoffs i umie bronić. To nie ten sam poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

On nawet nie dostał player option w ponownej ofercie. Tak się nie traktuje graczy. 

Oladipo i collins się po prostu polamali. Żaden gracz tego nie zakłada przy Extension. 

Kennard dostał rok temu szczodra ofertę powyżej swojej wartości. 

Brooks jest lepszy od Robinsona, miał świetne playoffs i umie bronić. To nie ten sam poziom

Ten brak PO przy Brooksie to tak naprawdę jedyny powód dla którego gracz mógłby tu wg mnie nie podpisać tego extension. Spójrz na graczy takich jak Hardaway, Gallinari (spadnie chyba do IV rundy @Eld ), Reggie Jackson za minimum, Fournier, czy ten nieszczęsny Conley. Nawiasem mówiąc @Eld Kennarda też masz w IV rundzie. Z tej perspektywy te 12mln. Brooksa naprawdę nie wygląda tak tragicznie u nas. Nie wiem, czy Brooks jest lepszy od Duncana Robinsona - Memphis oglądałem mało, najregularniej w playoffs przeciwko Jazz, ale tu chyba wole tą kasę od Tangiersa niż za rok 1+1MLE  od kogoś. Odnośnie Zacha Collinsa i Oladipo - oni przecież nie planowali się połamać i nikt, kto proponuje graczom takie długie kontrakty tego nie zakłada ;) - sam proponuję (Ty zresztą również) długie kontrakaty graczom i obaj wiemy, że to ryzyko, zatem kij ma dwa końce :) 

ja tu nie chcę pisać elaboratów w obronie Tangiersa - GM niech to sam robi :P 

Przykładowo nie rozumiem tż, czemu Mikal Bridges odrzucił kontrakt od Mavs - sam kocham go jak syna, ale też bym mu wyższego nie dał. Obaczymy za rok te szczodre oferty - chyba, że znowu będzie, że agent gracza się po prostu pomylił.. 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.