Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, cvbe napisał:

Alonzo, nie wkurwiaj Marcusa bo odejdzie znowu jeszcze zanim wrócił! :D Pels bardzo dobre ruchy w tym offseason, śmieciowe kontrakty zrzucone i jeszcze na tym zarobili :)

Ja nawet nie mówiłem, że wracam, ale January mnie wrzucił na wysokiego konia z tym swoim postem, że sądziłem głupio odmówić. 

Ale niektórych już palce świerzbią, by mnie tylko podkurwiać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja nawet nie mówiłem, że wracam, ale January mnie wrzucił na wysokiego konia z tym swoim postem, że sądziłem głupio odmówić. 

Ale niektórych już palce świerzbią, by mnie tylko podkurwiać :P

ja się bardzo cieszę że wracasz - tak jak pisałem. :) ale blizny i niesmak po tym jak mnie Eld z Januarym wyjebali z Rady za to, że walczyłem o  Pels zostaną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

ja się bardzo cieszę że wracasz - tak jak pisałem. :) ale blizny i niesmak po tym jak mnie Eld z Januarym wyjebali z Rady za to, że walczyłem o  Pels zostaną. 

Pomijając całą resztę to ja nie bardzo rozumiem to powtarzanie, że Eld z Januarym Cię wyrzucili z Rady, skoro sam z niej wyszedłeś, opuszczając temat Rady, o co z tym chodzi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

ja się bardzo cieszę że wracasz - tak jak pisałem. :) ale blizny i niesmak po tym jak mnie Eld z Januarym wyjebali z Rady za to, że walczyłem o  Pels zostaną. 

January działał pod dużą presją. Ty i ja zrobiliśmy tu robotę, bo hasło kultura organizacji w przypadku Pelicans nie jest pustym słowem. Tyus Jones, Edmond Sumner, Derrick Jones są tu od początku i dla mnie znaczą dużo więcej niż dla Jaśka. Każdy z Nich to kawał historii tej organizacji. A Burks powrócił z zaświatów. To trochę jak historia Jrue Holidaya tylko mniejszy kaliber. 

Jasiek wiedział, że sama sprzedaż moich graczy za bieda assety mnie denerwowała, ale ruch po Okoro jest bardzo dobry i w stylu Pels. Nawet @tangiers to wie, ale na forum nie napisze.

I nie chce być złośliwy, ale Pels nigdy nie tankowali, a Orlando Magic. Fox, Tatum i Mitchell nie spadli tej organizacji z nieba. @Dnc pobrudził sobie ręce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

January działał pod dużą presją. Ty i ja zrobiliśmy tu robotę, bo hasło kultura organizacji w przypadku Pelicans nie jest pustym słowem. Tyus Jones, Edmond Sumner, Derrick Jones są tu od początku i dla mnie znaczą dużo więcej niż dla Jaśka. Każdy z Nich to kawał historii tej organizacji. A Burks powrócił z zaświatów. To trochę jak historia Jrue Holidaya tylko mniejszy kaliber. 

Jasiek wiedział, że sama sprzedaż moich graczy za bieda assety mnie denerwowała, ale ruch po Okoro jest bardzo dobry i w stylu Pels. Nawet @tangiers to wie, ale na forum nie napisze.

I nie chce być złośliwy, ale Pels nigdy nie tankowali, a Orlando Magic. Fox, Tatum i Mitchell nie spadli tej organizacji z nieba. @Dnc pobrudził sobie ręce. 

Najważniejsze, że wracasz :) 

Tank w Magic był przed moim przyjściem. ja pewnie męczyłbym się do tej pory z Vuceviciem i Furnierem :) 

a Pels przytankowali - cnota strzeliła :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

I nie chce być złośliwy, ale Pels nigdy nie tankowali, a Orlando Magic. Fox, Tatum i Mitchell nie spadli tej organizacji z nieba

Co racja, to racja, tylko jakim cudem w Pels się znalazł #3 draftu 2020, James Wiseman? Tacy Magic na przykład nigdy nie mieli u nas tak wysokiego picku. Fox to też ciekawy przypadek, bo został wybrany w drafcie przez Pels (ale oczywiście nie w wyniku tanku, on w wyniku tanku dopiero został wymieniony do Magic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Mi obojętne jak długie posty piszesz, ważna jest treść, a tu jej Ci mocno brakuje, bo powtarzasz jak mantrę teksty o ruchach tankera, kiedy finalny bilans ruchów spowodował lepszy roster pod kątem obecnego poziomu ekipy niż to co proponowałeś jak o Pels wtedy rozmawialiśmy. Tylko jeszcze dodatkowo znacznie lepiej wygląda sytuacja Pels długoterminowo.

Po prostu masz focha za to, że jak zrobiłeś woltę pod tytułem "albo january prowadzi tymczasowo Pels, albo ja odchodzę z Rady" to Twój plan nie został zaakceptowany. A że ruchy oceniane są pozytywnie przez wszystkich wokół to przerzuciłeś się na atak na "tankowanie".

Tylko problem jest taki, że nie podałeś nigdzie w czym to tankowanie Pelicans poprzez moje ruchy się tu objawia.

Ruch Pels po Okoro sporo zmienił w postrzeganiu offseason New Orleans - ale to kolejny prezent Elda dla Januarego o czym warto pamiętać. :) 

I nie osłabiaj mnie z propagandą sukcesu - zrobiłeś fajne ruchy, ale jak na tankera. Rozumiesz? Jak na tankera. 

Cap space można było wykorzystać na wzmocnienia i walkę w stylu Marcusa o play in bo przy pomyślnym wietrze było to możliwe. I ja nie krytykuję sensu zmian, które zrobiłeś z perspektywy przyszłości, a tankowania. T-a-n-k-o-w-a-n-i-a. Rozumiesz Jasiu różnicę, czy nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, karpik napisał:

Co racja, to racja, tylko jakim cudem w Pels się znalazł #3 draftu 2020, James Wiseman? Tacy Magic na przykład nigdy nie mieli u nas tak wysokiego picku. Fox to też ciekawy przypadek, bo został wybrany w drafcie przez Pels (ale oczywiście nie w wyniku tanku, on w wyniku tanku dopiero został wymieniony do Magic).

Fox został wybrany przez Pels? Ty serio to piszesz? 🤣

A Wiseman to efekt szczęścia w loterii. 

Serio nie pamiętasz hard tanku Magic, gdzie mieli w pewnym momencie jednocześnie trzech najbardziej przepłaconych centrów w lidze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę nie rozumiem @Alonzo czemu tak bardzo chcesz wykazać ze Pels tankują 

jedyny prawilny tanker to jestem ja i aktualnie UTA które prowadzę i wypraszam sobie żeby kogoś ponad mój styl tanku wrzucać ;) 

@MarcusCamby na tyle ile poznałem i gadałem poprzez wiadomości prywatne to się do tego stylu tankowania nie zbliży - nie zmienia to faktu ze ma średni roster aktualnie ale na pewno z ciekawa perspektywa na przyszłość ;) 

O ile nie miałem zdania na początku o prowadzeniu dwóch zespołów przez @january to na koniec uważam ze wykonał dla Pels bardzo dobra prace ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jasiek wiedział, że sama sprzedaż moich graczy za bieda assety mnie denerwowała, ale ruch po Okoro jest bardzo dobry i w stylu Pels. Nawet @tangiers to wie, ale na forum nie napisze.

Wszystko ruchy Pels w tym off season byly dobre, ale byly po prostu oczywiste, a ty z przyczyn ideowych sie przed nimi wzbraniales. Twierdzisz, ze nie bylbys w stanie przeprowadzic takich tradow?

Ogolem co do ruchow na linii January - Eld, to ze wzgledu na to jak Eld reaguje na ocene czy krytyke forumowiczow postanowilem to sobie odpuscic. Some things are bigger than sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Wszystko ruchy Pels w tym off season byly dobre, ale byly po prostu oczywiste, a ty z przyczyn ideowych sie przed nimi wzbraniales. Twierdzisz, ze nie bylbys w stanie przeprowadzic takich tradow?

Popieram efekt końcowy, January wykonał dobrą robotę. Reszta to tajemnica handlowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Szulim napisał:

Ja trochę nie rozumiem @Alonzo czemu tak bardzo chcesz wykazać ze Pels tankują 

Bo nie znasz kontekstu tanku i kultury organizacji. :) 

22 minuty temu, january napisał:

Tak jak mówię - jak widać jesteś mocno uprzedzony i szukasz czegokolwiek, by się doczepić;)

Myślisz, że podczas tego offseason potrzebuję w beGM propogandy sukcesu :D ? I dalej swoje o tankowaniu bez konkretów.

haha, proponowałeś wydanie capspace na Codyego Zellera i wydanie tego na zrzutkę jakichś Jalenów Harrisów, także cóż. Myślę, że stwierdziłeś, iż jak 100 razy napiszesz o tankowaniu, bez jakichkolwiek argumentów na poparcie tego to to przejdzie. Ale nie, nie przejdzie.

Pelicans walczą o play-in, przy pomyślnym wietrze jest to możliwe. Roster mają raczej lepszy niż przed FA, pod kątem walki na teraz. Roster mają na pewno lepszy pod kątem walki na teraz od tego który proponowałeś.
 

Ostatni raz to piszę - nie krytykuje ruchów Pels pod kątem przebudowy, tylko tanku - dwie różne wizje drużyny. Rozumiem, ze ich bronisz - chcesz być z nich dumny, by wszyscy pisali jakim to jesteś fantastycznym GMem - a ja tu śmiem dodawać łyżkę dziegciu do tej beczki z miodem.

Chyba przy imbie Eld/Ronnie napisałeś, że nie wyciągasz na światło dzienne rzeczy z rozmów Priv - co właśnie zrobiłeś 🙃

Dodaj też Jasiu, że sam również planowałeś inne ruchy kadrowe - ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie będę ich wyciągał na światło dzienne. 

Dobrze, ze masz tego Elda i teraz możesz się puszyć. 

 

24 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Serio nie pamiętasz hard tanku Magic, gdzie mieli w pewnym momencie jednocześnie trzech najbardziej przepłaconych centrów w lidze? 

Dnc tankował - tak było. ja nie tankuję i doskonale wiesz, że jak dołączałem do BeGM proponowałeś mi Charlotte Hornets bez własnego picku, ale tam Agnelll miał pierwszeństwo, a mi nie przeszkadzało, że mam słaby team bez picku. Później z Radą mi Orlando daliście - wziąłem tak samo jak bym brał Charlotte. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Ruch Pels po Okoro sporo zmienił w postrzeganiu offseason New Orleans - ale to kolejny prezent Elda dla Januarego o czym warto pamiętać. :) 

Pamiętaj.

Szkoda tylko, że ten cudowny Okoro nie umie rzucać i nie znalazł się nawet w redraftach na innych forach w top 15-20 za rookie sezon. Ale wiadomo. Teraz będzie dopiero spoho. Ma czas. Ja niestety tego czasu nie miałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Pamiętaj.

Szkoda tylko, że ten cudowny Okoro nie umie rzucać i nie znalazł się nawet w redraftach na innych forach w top 15-20 za rookie sezon. Ale wiadomo. Teraz będzie dopiero spoho. Ma czas. Ja niestety tego czasu nie miałem. 

Naprawdę Eld nie chciałem Ciebie tutaj wymieniać, ale doskonale wiesz, że w tej  kwestii po prostu to wszystko stanowi jedną całość.

Niepotrzebnie kazałeś mi wczoraj przepraszać - tak to nawet bym się słowem nie odezwał.

Powodzenia w przebudowie Thunder :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

Dobrze, ze masz tego Elda i teraz możesz się puszyć. 

Bruce Brown sprzedany za śmieciową 1 rundę do OKC to raczej był prezent ale w drugą stronę. 

Poza tym nie masz prawa tak mówić, bo co innego jak byśmy to robili świadomie, a co innego jak jeden stoi pod ścianą. Prawda jest taka, że gdyby nie January to nie wiem jak by się to skończyło, więc w dobrym tonie raczej powinieneś o tym mówić niż złym, bo nie patrząc na cenę - wyciągnął rękę. Ba. Prócz tego przeliczył mi wszystko aby pykło na pewno i aby się gdzieś po drodze nie wysrało.

Dodając do tego fakt, że po raz kolejny powtarzam - nie lubię draftów, nie oglądam NCAA, March Madness mi lata, nie śledzę młodych, a picki to pieniądz dla mnie to odnoszę wrażenie, że Was te picki OKC bolą bardziej niż mnie. A Okoro? On był ze dwa razy na tablicy transferowej - chciał go tylko January i jeszcze jeden GM. Taki to w Waszych oczach" prospekt". A tylko dlatego był na tej tablicy, bo miał u mnie 6-10 mpg max.

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Powodzenia w przebudowie Thunder :) 

Ale co ja mam przbudowywać? Przecież mój podstawowy center w ostatnie dwa lata rozegrał 37 meczów. Capela i Lopez powinni w następne dwa lata rozegrać jednak więcej meczów....

Utrzymałem OG. Utrzymałem Randle. Utrzymałem Powiella. Utrzymam też Browna i A. Holidaya. I nadal tu jest SGA i Reid. 7/14 zawodników jest z zeszłego sezonu. Payne nie liczę bo był tylko na T3 i 6 meczów w PO.

O jakiej przebudowie Ty mówisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Fox został wybrany przez Pels? Ty serio to piszesz? 🤣

A Wiseman to efekt szczęścia w loterii. 

Serio nie pamiętasz hard tanku Magic, gdzie mieli w pewnym momencie jednocześnie trzech najbardziej przepłaconych centrów w lidze? 

No Pels mieli na tyle wysoki pick, że mogli z nim wybrać Foxa, i technicznie to zrobili. Wypominanie Foxa, że Magic go dostali w wyniku tanku to samozaorywanie się 😛

Ja doskonale pamiętam tank Magic, ale wypominanie tanku, kiedy 2 ostatnie sezony skończyłeś w bottom 10 jest niezbyt na miejscu ;)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.