Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, karpik napisał:

If a team chooses to stretch the cap hit of a waived player's salary (see question number 65), it cannot re-sign or re-acquire the player until the end of the original term of the contract.

Ja to wiem … ale skończył karierę w realu w ostatnim sezonie swojego kontraktu a u nas miał kontrakt na przyszły rok… 

 

powinien się tu pojawić jakiś wyjątek od tej reguły moim zdaniem … 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Capela dostał 101/4

Warto wziąć pod uwagę przy głosowaniu rolesów.

:D 

Capela dostał kontrakt prawie taki sam jak w RL od OKC, tylko dwa lata dłuższy. Idę w zakład że za dwa lata podpisze ( o ile zdrowie pozwoli ) +25M, a to akurat zasługa Thunder.

Więc tu nie ma mowy o przestrzeleniu. Conajwyżej dając mniej mogłem dobry steal zaliczyć.

Finalnie ( nie licząc picków ) dość zgrabnie wygrzebałem się z szamba. Picki btw są w naprawie aby odzyskać płynność 'stein rule'. Jeszcze jeden deal pójdzie jutro z 1st round.

Lopez tylko przesadzony, to nie podlega dyskusji, ale nikt w lidze nie ma takiego komfortu pod koszem jak ja. Tyle, że przy 40M nadwyżki stać mnie 🙃. A pozatym upgrade nad Zubaciem kosztował mnie 7,5M ekstra i swap. Tragedii nie ma.

Cieszę się strasznie, że @MarcusCambywrócił. Opiekuj się Okoro Byku. 

Zresztą jak widać ja nie bawię się 'w badanie rynku'. Swoim graczom od razu oferuje kontrakty które Wy, jako 1/29 akceptujecie bez reofert. OG, Randle, Powell. Nie było jakiś 10/2 aby zbadać, tylko od razu agentowi i graczowi pokazać, że lekkie potknięcie to nie klęska.

A no i @Alonzo przeproś publicznie ws. podejrzeń co do @january. Od po początku byłem go pewien i nie zawiódł w niczym, nic złego Pels nie zrobił i jeszcze ten złodziej Okoro mi dmuchnął. No ale gość i tak miał u mnie 8-10 mpg.

Jordan mawiał: "nie ważne ile razy upadniesz, ważne żebyś raz więcej powstał".

---------

Dobra, oddaje kompa recepcjonistce. Chyba mnie lubi 😊.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eld napisał:

A no i @Alonzo przeproś publicznie ws. podejrzeń co do @january. Od po początku byłem go pewien i nie zawiódł w niczym, nic złego Pels nie zrobił i jeszcze ten złodziej Okoro mi dmuchnął. No ale gość i tak miał u mnie 8-10 mpg.

Słucham???

To chyba jakiś Twój kolejny ponury żart! Pels nie tankują - Marcus budował narrację swojej drużyny na jej charakterze. Wyszło na to, że Zarząd Komisaryczny (January) zatankował w jego imieniu - czyli Marcus zrobił to w białych rękawiczkach, żeby Pels uratowali jeden swój 1st pick. ja wyszedłem co najwyżej na naiwnego - że słowa Marcusa brałem przez te lata na poważnie.. Do tego January najlepszy swój deal dla Pels zrobił na Tobie z Okoro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Alonzo napisał:

Słucham???

To chyba jakiś Twój kolejny ponury żart! Pels nie tankują - Marcus budował narrację swojej drużyny na jej charakterze. Wyszło na to, że Zarząd Komisaryczny (January) zatankował w jego imieniu - czyli Marcus zrobił to w białych rękawiczkach, żeby Pels uratowali jeden swój 1st pick. ja wyszedłem co najwyżej na naiwnego - że słowa Marcusa brałem przez te lata na poważnie.. Do tego January najlepszy swój deal dla Pels zrobił na Tobie z Okoro. 

Dlugo sie za to zabieralem, ale po latach antypatii coraz czesciej sie z toba zgadzam. W punkt. Ile razy nasluchalem sie jak to haniebnie tankowalem po Doncica, a teraz po chudych latach w Pels przyjda kolejne, jeszcze chudsze. January wykonal dobre ruchy, ale trzeba bylo je zrobic wczesniej, a nie zgrywac romantyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Chciałbym tylko zauważyć panowie, że najlepszy gracz jakiego Pelicans oddali to Alec Burks, czyli niezły rezerwowy obwodowy. Dodatkowo Edmond Sumner, który nie wiadomo czy załapie się w rotacji rl Pacers, Derrick Jones Jr, który wyleciał rok temu z rotacji Blazers (a mieli krucho na SF-PF, woleli grać przykładowo Melo) i Tyus Jones, czyli typ walczący o bycie backupem w RL Grizzlies.

To już pozyskani za nich: Okoro (starter), Harrell (niedawny +-6MOY), Looney (rotacyjny gracz RL Warriors) wyglądają ciekawiej. Więc nie wymyślajcie bzdur o ohydnym tankowaniu i porównywaniu do oddawania przez Heat idących po Doncicia etc wszystkiego co się rusza. Po prostu tej ekipie obecnie tragicznie brakowało talentu, więc skoro nie doszło do żadnych zmian strukturalnych związanych z oddawaniem Bagleya, Wisemana etc (tymczasowy GM nie powinien podejmować takich decyzji) to teraz będą ogrywać szeroką paletę młodzieży w przyszłym sezonie (Cooper, Butler, White, Huerter, Moody, Okoro, Wiseman, Bagley), zobaczymy z jakim skutkiem.

Jasiu,

Z perspektywy przebudowy pod tank zrobiłeś fajne ruchy przyszłościowo dla Pels, ale dobrze wiesz że nie o to mam pretensje. 

54 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dziwią mnie zarzuty o tank, przecież Pels się wzmocnili lub utrzymali status quo. 

Ja wcale nie ogłosiłem powrotu, a sępy już biją prętem po klatce czekając na reakcje. 

Lubię Ciebie Marcus, ale straciłeś sporo w moich oczach. Własną piersią będąc jeszcze w Radzie osłaniałem Pels przed tankiem. Ty nawet się nie wypowiedziałeś nigdy w tej kwestii. Przypomina mi to sytuację z Juwenaliów kiedyś, gdy kumpel opowiadał, jak wstawił się za innym kumplem, którego tak kilku gości zaczepiło i w wyniku tego tamten spierdo#%ł zamiast walczyć, a mojemu kumplowi złamali m.in. nos - do dziś widać na nim "pamiątkę". A Ty mnie jeszcze tu sępem nazywasz.. Miło.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

No tak właściwie to właśnie kompletnie nie mam pojęcia o co masz pretensje. Pelicans się ani nie wzmocnili, ani nie osłabili jak chodzi o poziom składu na przyszły sezon. Byli słabiutcy i są słabiutcy. Nie oddali de facto żadnego legit gracza (powtórzę - najlepszy z nich to niezły rezerwowy w RL Burks), pozyskali zawodników potencjalnie lepszych już w przyszłym sezonie (Harrell, Okoro). Nie ruszyli swych prospectów. Mają za to znacznie lepszą sytuację pod kątem przyszłości. O co chodzi? O to, że mają lepszą sytuację pod kątem przyszłości i to Ci nie pasuje, czy o co? Czy o to, że nie wykonali debilnych ruchów by walczyć zaciekle o 12 miejsce w konferencji jak chciałeś to zrobić (bo by walczyć o wyższe to już musieliby hurtem albo ruszyć swoją młodzież, albo swoje picki)?

Nie chce mi się po raz enty tego samego pisać.. 

Miałem dłuższą wypowiedź, ale wykasowałem, bo jak nie docierały do Ciebie moje elaboraty, to może 1-2 zdaniówki dotrą:

Jak na tankera dobre ruchy (tu Eld tradycyjnie dużo pomógł), ale mrzonki o tym, że Pels nie tankują możemy schować juz oficjalnie między bajki. Wykonałeś ruchy w Pels w konkretnym kierunku - temat zamknięty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Alonzo, nie wkurwiaj Marcusa bo odejdzie znowu jeszcze zanim wrócił! :D Pels bardzo dobre ruchy w tym offseason, śmieciowe kontrakty zrzucone i jeszcze na tym zarobili :)

ja się  bardzo cieszę, że Marcus wraca - BeGM odzyskuje jednego z najbardziej zasłużonych GMów, ale nikt mi nie będzie malował g.. na żółto i mówił że to banan :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.