Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, MarcusCamby napisał:

Dałem like @fluber bo ogólnie się zgadzam. Kultura organizacji Hornets to jest absolutny top ligi i wszyscy FA to widzą.

Ale Sixers o Rondo też bardzo dbali, solidnie za Niego zapłacili. Deal po Rondo uznałem chyba ostatnio za TOP10 najgorszych dealów gry. Gość dostał rolę game changera w drużynie, która grała w finale konferencji. Po prostu Sixers mają większy handicap.

Gdyby Tecu pisał takie pierdoły, to bym rozumiał, bo to w jego interesie, ale Ty chyba nie sprawdziłeś faktów.

Jedyna motywacja Sixers przy wymianie to motywacja finansowa. Tak jak przy większości dealów Sixers. Nie wiem, czemu myślisz, że oni wzięli go, żeby na niego postawić. Pozwolę sobie wrzucić opis Sixers za mecze 54-63 u nas:

Cytat

 

J. Embiid

6/10 meczów - pierwsze 6

Staty: 28,9 min 22,7 pkt/ 10,3 reb/ 2,7 ast/ 1,5 st/1,7 blkl

Procenty51/43/80 wymuszane 12 FTA

 

R.Covington

10/10 meczów

Staty: 32,5 min 13,2/8,5/1,3/1/3 blk!

Procenty 41/36/83

 

J. Richardson

Mecze 8/10 brak w ostatnich dwóch

Staty: 29 min 10,3/4,3/2,3/1/1

Procenty: 40/29/57

 

Z. Lavine

Mecze 7/10 brak w ost 3ech

Staty: 37,7 min 30,1/4,7/5,4/2/0,6

Procenty: 50/42/58

 

B. Simmons

Mecze - zasadniczo 2, 3 ci to tylko 3 minuty i kontuzja

Staty: 40 min 22,5/11/10/2,5

 

M. Robinson

Mecze 9/10

Staty 26 min 12/9,6/1/0,9/2,7

78% FG :)

 

B. Clarke

Mecze 4/10 pierwsze 4

Staty: 21 min 12,3/7/1,5/0.8/1

72% FG

 

T. Ariza

Mecze 10/10 :)

Staty: 35,3 min 11/5/2.3/1,6/0,4

 

F. Korkmaz

Mecze 10/10

Staty 25,7 min 11,8/2.5/1,7 2,3 3ki na 42%

 

F. Ntilikina

Mecze 7/10

Staty20,5 Min 7/1/3,3

 

Krótki opis:

Kontuzje - to na pewno. Łatwy harmonogram. Liczę, że w tych pierwszych 6ciu meczach z Embiidem i Lavinem, będę miał 5-1. Bo gram z CHI, LAC, NETS, ATL, CLE Może 4-2. Później już będę grał piątką mniej więcej Ntilikina/Korkmaz/Ariza/ROCO/Robinson a w terminarzu tylko łatwy mecz z LAC.

Proponowany bilans 6-4/5-5

 

Powiedz mi @MarcusCamby kogo nie ma w rotacji Sixers. Kto nie dostaje nawet minuty i jest w rotacji za Ntilikiną?

Jak Ty możesz pisać, że Sixers zrobili deal po Rondo, żeby na niego postawić? Rondo nie grał w Sixers nawet minuty i siedział na trybunach, a Ty na nich głosujesz, bo na niego postawili?

 Postawili na niego, bo połamał się Simmons, a Rondo zaczął wymiatać w play-offs w RL NBA, więc to wykorzystali. Ale nie pisz, że Sixers na niego postawili, skoro nawet parkietu u nich nie wąchał. 

Nie dość, że wystarczająco wkurwiające jest nagłe wrzucania graczy na grube minuty, którzy wcześniej nawet nie wąchali parkietu, to jeszcze teraz takie oszustwa mają graczy na FA wygrywać? Ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BMF napisał:

Jaką rolę ma pełnić u Ciebie Matthews?

(sorry jak było)

mysle, ze ma duze szanse na s5.

fitowo tam go widzę najbardziej.

no chyba, ze nagle zjedzie c*** wie jak z formą i sportowo nie będzie domagał. ale to sie tyczy kazdej organziacji, niemniej chcialem uczciwie przedstawic sytuacje.

to samo się tyczy bradleya (podpisuje jednego z dwojki, wiec deklaracje sie nie wykluczaja)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jak Ty możesz pisać, że Sixers zrobili deal po Rondo, żeby na niego postawić? Rondo nie grał w Sixers nawet minuty i siedział na trybunach, a Ty na nich głosujesz, bo na niego postawili?

 Postawili na niego, bo połamał się Simmons, a Rondo zaczął wymiatać w play-offs w RL NBA, więc to wykorzystali. Ale nie pisz, że Sixers na niego postawili, skoro nawet parkietu u nich nie wąchał. 

Fluber będzie fluberem.

Dajesz wycinek z mojej dość długiej przyjaźni z Rondo i nawet nie sprawdzisz, że był kontuzjowany. 

Rondo był przez wielu hejtowany a ja stawiałem na niego. Raz bardziej, raz mniej, ale zawsze go szanowałem. Wierzyłem w niego jak inni się pukali w głowę. 

Trade po Rondo nie był oszczednosciowy. Wtedy nie oszczedzałem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Błąd robisz, że oddajesz walkowera w tej sprawie.

Rockets pod rządami Regisa pokazali, że mają węża w kieszeni. Pamiętacie sprawę Harrella? Jedyny przykład, gry gracz wolał wziąć QO, bo Regis tak mało płacił. Kiepskie oferty dla Dragica i teraz Erica Gordona. Cousins to widzi, że nawet jak się odbuduje, to Rockets go finansowo nie dopieszczą.

Co innego Pistons. Bardzo dobre extension dla Hooda, Dunna. A Valanciunas nawet dostał podwyżkę mimo braku kontrofert.

Nie baw się w LBSa. Ja tu widzę Cousinsa w wielkich Pistons.

Akurat Cousins pamięta, że obecny GM Rockets był wielkim zwolennikiem jego talentu od wielu lat, czego dowodem było sięgnięcie po niego jego w czasach CELTICS. Więc może być pewnym, że akurat jemu krzywda się działa nie będzie. 

W kwestii Gordona to zachęcam do odrzucenia wszystkich ofert. Ja chciałem składać reoferty i dla Gordona było przygotowane 18/1+1 PO. Reoferty (nie tylko dla Erica, ale dla każdego dla kogo złożyłem oferty w 3.rundzie, przy czym nie ukrywam że na Ericu z tej grupy zależy mi najbardziej) nie zostały wysłane bo byłem na wyjeździe i miałem problem z netem. Więc w kolejnej rundzie na pewno Gordon to 28/1-1 PO ode mnie dostanie, a jak wg agenta będzie chciał umowy 2+1 to też znajdzie się coś lepszego niż oferta od Raptors. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zjebałem z tym napisaniem TO dla Campazzo :D Teraz nawet odrzucenie wszystkich ofert może mi go nie dać bo wezmę Clarksona (też spoko, 2nd best thing) więc pewnie tak się skończy, że Campazzo do Pacers a Clarkson do mnie, nie będę namawiał na odrzucania ofert przez dwóch graczy tylko dla mnie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Chciałem tylko zwrócić uwagę Waszą na to, że kontrakt 70/5 z PO, a 60/4 z PO to bardzo podobne bardzo dobre umowy ( 14 na rok ale dluzej zamiast 15 na rok ale krocej ). Wiem, że sporo osób ( oczywiście słusznie ) zagłosowało za kontraktem 60/4 na TAK, stąd chciałbym Was przekonać, że 70/5 jest podobne.

Derrick White zarobił mało w naszej grze. Nie wiem jak groźna jest Jego kontuzja, ale jednak nie zagrał w meczu preseason z tego powodu. Tu ma na stole pewne i gwarantowane 70 milionów USD co ustawi go na lata. Ma opcję gracza po 5 roku. Postawcie się w Jego sytuacji i czy warto ryzykować?

Wyobraźcie sobie, że ktoś Wam proponuje dwie opcje:
1. 70 milionow USA bez wzgledu na to co zrobicie, platne od razu tu i teraz, jeszcze dzis byscie mogli np cos kupic na allegro, zalando czy w biedrze.
2. za kilka 90 milionow za kilka dni, jesli wyrzucicie kostka liczbye od 1-5 ( czyli tylko jesli nie wyrzucicie 6 ).

Ja bym zdecydowanie wybral opcje 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

@Alonzo popraw szablon, bo właśnie sprawdzam swoje głosy przed wysłaniem, a czytam, że u Campazzo jest jednak TO - a szczerze nie chcę wracać do tego głosowania. :]

Tak, Eld musiał zmieniać najwyraźniej.

Cvbe obiecał gwarantować ten drugi rok  - pisał dość przekonująco o tym że się wahał, ale ostatecznie myślał, że wysłał z PO.  ja to kupuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

To Campazzo ma w końcu PO czy TO?

TO niestety. Tzn nie wiem, wydaje mi się że wysyłałem z PO, ale w kontrofertach jest z TO a ja nie zwróciłem na to uwagi, więc pewnie już po ptakach, tak więc TO.

Teraz, MarcusCamby napisał:

Regulaminowo TO. Pytanie czy cvbe namawia na odrzucenie czy jednak woli ewentualnie tego Jordana Clarksona.

@cvbe???

Namawiam na odrzucenie, ale wtedy trzeba by też odrzucać Clarksona a boję się że w którymś z przypadków nie przejdzie odrzucenie i zostanę wtedy z niczym... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Namawiam na odrzucenie, ale wtedy trzeba by też odrzucać Clarksona a boję się że w którymś z przypadków nie przejdzie odrzucenie i zostanę wtedy z niczym...

To głosuję w obu przypadkach na odrzucenie.

Napisz tam w temacie co człowiek morza założył, że Campazzo dostanie ofertę w IV turze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Tecu napisał:

Fluber będzie fluberem.

Dajesz wycinek z mojej dość długiej przyjaźni z Rondo i nawet nie sprawdzisz, że był kontuzjowany. 

Rondo był przez wielu hejtowany a ja stawiałem na niego.

Nie, Rondo nie był wtedy kontuzjowany, cały trymestr był zdrowy i zagrał w RL NBA we wszystkich meczach tamtego trymestru, a u Ciebie nie zagrał nawet minuty.

Sugerowanie, że był kontuzjowany, a "fluber będzie fluberem" to jakiś żart. Kłamiesz w żywe oczy, że na niego stawiałeś, kiedy wklejam opis, w którym nie dawałeś mu ani minuty na parkiecie.

 

35 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przecież Rondo był kontuzjowany @fluber

Btw. to jest właśnie to obiektywne spojrzenie na mnie w tej grze.

Rondo był zdrowy, można to przecież sprawdzić, ale jak ja napiszę, że był zdrowy, a Tecu, że kontuzjowany, no to przecież na pewno ja kłamię, a nie Tecu... c*** tam z faktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To głosuję w obu przypadkach na odrzucenie.

Napisz tam w temacie co człowiek morza założył, że Campazzo dostanie ofertę w IV turze.

Dziękuję, ale z drugiej strony teraz pomyślałem, że jeśli bawimy się w odwzorowanie prawdziwego NBA, to nie wiem jaki miałby interes Clarkson w odrzucaniu tej propozycji, tylko po to żebym zaoferował kontrakt Campazzo... Dylemat teraz by był dla głosujących czy głosować tak jak uważają, że gracz by wybrał czy uznać że po prostu źle napisałem w ofercie i Clarksona też bym nie złożył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Dziękuję, ale z drugiej strony teraz pomyślałem, że jeśli bawimy się w odwzorowanie prawdziwego NBA, to nie wiem jaki miałby interes Clarkson w odrzucaniu tej propozycji, tylko po to żebym zaoferował kontrakt Campazzo... Dylemat teraz by był dla głosujących czy głosować tak jak uważają, że gracz by wybrał czy uznać że po prostu źle napisałem w ofercie i Clarksona też bym nie złożył...

W sumie to masz rację. To znaczy są powody, by Clarkson odrzucił oferty, bo żadnej bardzo dobrej oferty nie dostał, ale twoja oferta jest druga najlepsza dla Niego. Ta z Heat przepadnie, bo podpiszą Bobby Portisa.

Także chyba Campazzo w Pacers, a u Ciebie Clarkson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.