Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, january napisał:

Teoretycznie tak, ale praktycznie to chyba po prostu MLE o wartości finansowej jaką akurat ma ROOM?

Fajne niektóre KO ,ale też zamieszanie z warunkowaniem pod kątem podpisywania, muszę to dokładnie przeanalizować ;d

I w nagrodę ułożysz szablon pod głosowanie.

Umawiamy się jutro po pólnocy bo reoferty wjadą jutro co do minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekupicie Campazzo pieniedzmy, on odpuscil wieksza kase w Realu na rzecz gry w NBA i nie bez powodu poszedl do zespolu, ktory stawia na wspolprace z zagranicznymi zawodnikami. To u mnie zostali wypromowani Vucevic( i dostal za to ponad 100 baniek, wiecej niz w real NBA), Satoransky(30 baniek), Luka(w 1 roku PO, w drugim finaly, dostanie duzo baniek),  Gallinariego tez wyciagnalem z otchlanii kiedy nikt inny go nie chcial. Stawiamy na wspolprace z graczami z calego swiata, zapewniamy miejsce w czolowce i dobra kase w przyszlosci. To FA pokazuje, ze swoich cenimy. Praktycznie kazdy moj FA z poprzedniego sezonu dostal propozycje nowego kontraktu

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro @Alonzo wrócił już do tematu kultury organizacji i racjonalności niektórych decyzji, to poruszę temat Duncana Robinsona, bo prawdę powiedziawszy jest to dla mnie chyba najbardziej niezrozumiała próba zaoferowania graczowi kontraktu w historii naszej gry.

@Tecu jesteś w stanie wyjaśnić, czym się kierowałeś próbując dać Duncanowi Robinsonowi takie extension?:) Ja wiem, że to nie jest aż tak dobry gracz jak w rankingu ESPN, gdzie wylądował bodajże przed Warrenem, ale na pewno jest to solidny roles z bardzo dobrym rzutem po bardzo dobrym sezonie. Na 99,99% on nie klepnąłby u nas żadnego extension, bo najwięcej co może dostać zaczyna się od 12 milionów za sezon i gdybyś rzucił mu tym extension, to jeszcze bym zrozumiał ( dajesz najwięcej ile możesz, zdajesz sobie sprawę, że gracz może nie podpisać, ale gdyby chciał, to dajesz mu znak, że jesteś gotowy, coś jak moja sytuacja z Kuzmą rok temu), ale 8 milionów dolarów na długoterminowym extension?!!! 3 dni po jego pozyskaniu w wymianie? Co miałeś na myśli?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Skoro @Alonzo wrócił już do tematu kultury organizacji i racjonalności niektórych decyzji, to poruszę temat Duncana Robinsona, bo prawdę powiedziawszy jest to dla mnie chyba najbardziej niezrozumiała próba zaoferowania graczowi kontraktu w historii naszej gry.

@Tecu jesteś w stanie wyjaśnić, czym się kierowałeś próbując dać Duncanowi Robinsonowi takie extension?:) Ja wiem, że to nie jest aż tak dobry gracz jak w rankingu ESPN, gdzie wylądował bodajże przed Warrenem, ale na pewno jest to solidny roles z bardzo dobrym rzutem po bardzo dobrym sezonie. Na 99,99% on nie klepnąłby u nas żadnego extension, bo najwięcej co może dostać zaczyna się od 12 milionów za sezon i gdybyś rzucił mu tym extension, to jeszcze bym zrozumiał ( dajesz najwięcej ile możesz, zdajesz sobie sprawę, że gracz może nie podpisać, ale gdyby chciał, to dajesz mu znak, że jesteś gotowy, coś jak moja sytuacja z Kuzmą rok temu), ale 8 milionów dolarów na długoterminowym extension?!!! 3 dni po jego pozyskaniu w wymianie? Co miałeś na myśli?:)

no ja zakładałem, ze tam pojdzie umowa z 64/4 stąd deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

Skoro @Alonzo wrócił już do tematu kultury organizacji i racjonalności niektórych decyzji, to poruszę temat Duncana Robinsona, bo prawdę powiedziawszy jest to dla mnie chyba najbardziej niezrozumiała próba zaoferowania graczowi kontraktu w historii naszej gry.

@Tecu jesteś w stanie wyjaśnić, czym się kierowałeś próbując dać Duncanowi Robinsonowi takie extension?:) Ja wiem, że to nie jest aż tak dobry gracz jak w rankingu ESPN, gdzie wylądował bodajże przed Warrenem, ale na pewno jest to solidny roles z bardzo dobrym rzutem po bardzo dobrym sezonie. Na 99,99% on nie klepnąłby u nas żadnego extension, bo najwięcej co może dostać zaczyna się od 12 milionów za sezon i gdybyś rzucił mu tym extension, to jeszcze bym zrozumiał ( dajesz najwięcej ile możesz, zdajesz sobie sprawę, że gracz może nie podpisać, ale gdyby chciał, to dajesz mu znak, że jesteś gotowy, coś jak moja sytuacja z Kuzmą rok temu), ale 8 milionów dolarów na długoterminowym extension?!!! 3 dni po jego pozyskaniu w wymianie? Co miałeś na myśli?:)

Badanie rynku. Nie ma żadnych przecieków co do prowadzonych rozmów między Miami a Robinsonem, więc nie miałem na czym się opierać. 

Zawodnik, który rozegrał zasadniczo jeden sezon (bardzo dobry) w NBA, który ma już 26 lat, chciałby raczej długi kontrakt. Dlaczego extension? Bo może nie chcieć ryzykować, że coś się stanie w przyszłym roku. 

Co do kwoty to negocjujemy, jak będzie za wysoka to poczekamy na przyszły rok i zdecydujemy. Ani ja ani Duncan nic nie muszą. On zdecyduje. 

Zobaczcie też jakie oferty dostał Seth Curry w tym FA.

Proszę o informacje jakie extension mógłby zaakceptować a ja do tego się odniosę. 

Prosiłbym o minimum obiektywizmu i by jedyną motywacją w pisaniu kwoty nie byłs chęć dokuczenia mi. Z góry dziękuję 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tecu napisał:

Badanie rynku. Nie ma żadnych przecieków co do prowadzonych rozmów między Miami a Robinsonem, więc nie miałem na czym się opierać. 

Zawodnik, który rozegrał zasadniczo jeden sezon (bardzo dobry) w NBA, który ma już 26 lat, chciałby raczej długi kontrakt. Dlaczego extension? Bo może nie chcieć ryzykować, że coś się stanie w przyszłym roku. 

Co do kwoty to negocjujemy, jak będzie za wysoka to poczekamy na przyszły rok i zdecydujemy. Ani ja ani Duncan nic nie muszą. On zdecyduje. 

Zobaczcie też jakie oferty dostał Seth Curry w tym FA.

Proszę o informacje jakie extension mógłby zaakceptować a ja do tego się odniosę. 

Prosiłbym o minimum obiektywizmu i by jedyną motywacją w pisaniu kwoty nie byłs chęć dokuczenia mi. Z góry dziękuję 🙂

ja szczerze powiem - nie mam pojęcia, ale raczej wyższe niż MLE. Obaczymy co będzie grał w tym sezonie w rl Heat. U nas te $$$ wg mnie powinny być wyższe, gdyż w rl Heat to Miami go odkryło, to Miami mu dało szansę i to Miami go wypromowało. Natomiast u nas poleciał jak tradycyjny worek ziemniaków z klubu do klubu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tecu napisał:

 

Prosiłbym o minimum obiektywizmu i by jedyną motywacją w pisaniu kwoty nie byłs chęć dokuczenia mi. Z góry dziękuję 🙂

Minimum obiektywizmu? :)Pisanie ze fakt iż nie podoba mi się ze młodego gracza który był jednym z objawień ubiegłego sezonu wpierdalając 270 trójek ( 14 wynik bodajże w historii mimo skróconego sezonu, tyle co lillard) na 45 procent skutecznosci wyceniles na 8 milionów dolarów rocznie czyli poniżej mle wynika Twoim zdaniem z tego ze nie wyrażałem minimum obiektywizmu? :)

Jeśli to trolling to się nabrałem:) 

17 minut temu, Tecu napisał:

 

Zobaczcie też jakie oferty dostał Seth Curry w tym FA.

Duncan Robinson = Seth Curry. 

Notatki na playoffs odświeżone;) 

18 minut temu, Tecu napisał:

 

Proszę o informacje jakie extension mógłby zaakceptować a ja do tego się odniosę. 

No ja już napisałem ze żadne:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

wynika Twoim zdaniem z tego ze nie wyrażałem minimum obiektywizmu? :)

Nie, chodziło mi o kwotę, którą wg Was powinienem mu zaproponować. Logicznie wynika to z mojej wypowiedzi. 

7 minut temu, fluber napisał:

Duncan Robinson = Seth Curry. 

Notatki na playoffs odświeżone;) 

Nic takiego nie napisałem. Zwróciłem tylko uwagę, że Seth dostał niską ofertę. 

7 minut temu, fluber napisał:

 

No ja już napisałem ze żadne:) 

Ok. Ryzykowne dla gracza, ale ok. 

Myślę, że Duncan wolałby dostać już extension a nie ryzykować. 26 lat, grał za frytki, jeden bardzo dobry sezon. Oczywiście kwestia wysokości, ale myślę, że chciałby extension. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Nie, chodziło mi o kwotę, którą wg Was powinienem mu zaproponować. Logicznie wynika to z mojej wypowiedzi. 

Kwoty która zaakceptuje nie możesz mu zaproponować:) 

A obiektywnie rzecz ujmując, zaproponowałes robinsonowi extension w wysokości 32/4 czyli kontrakt, ktory w rl NBA jako ostatni podpisał, popraw mnie jeśli się mylę, Cristiano felicio:) 

27 minut temu, Tecu napisał:

Badanie rynku. Nie ma żadnych przecieków co do prowadzonych rozmów między Miami a Robinsonem, więc nie miałem na czym się opierać. 

Jestem w szoku ze nie spodziewałeś się ze ta oferta zostanie wyśmiana i musiałeś badać rynek;) 

5 minut temu, Tecu napisał:

 

Nic takiego nie napisałem. Zwróciłem tylko uwagę, że Seth dostał niską ofertę. 

Więc po co o tym wspominasz skoro nie ma to żadnego związku z robinsonem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał bardzo dobry sezon ale cieniem dla GM może się kłaść kasa jaka dostał bardzo podobny Bertans. Tu niestety rl Wizz tak przegięli pale ze mi zabrakło slow

To mimo wszystko rols choć akurat z tym najbardziej cenionym rzutem. W obronie może się jedynie starać aby nie odstawał. 
moim zdaniem mimo wszystko nie będzie chciał ryzykować i podpisać powinien długi kontrakt już. 
to ze powyżej MLE to oczywiste ale z mojej perspektywy coś poniżej tych startowych 12 spokojnie przejdzie. 

Docenionym by się poczuł jeżeli dostałby coś spadającego z PO na koniec. 

12/11,5/11/10,5 45/4?

Mając 26 lat coś takiego bym chciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nawet u nas bertans dostał 15 milionów rocznie:) 

Fatalnie ale kto bogatemu zabroni. 

Teraz, BMF napisał:

Robinson to trochę lepszy gracz niż Bertans, który w beGM dostał 15 mln/sezon. 

Moim zdaniem Bertans lepszy. 

A kasa przepłacona. 

Z reszta proszę zauważcie ze ja pisałem o kasie dla Robinsona. Drugie tyle Tecu musi dać Duncanowi. ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Fatalnie ale kto bogatemu zabroni. 

No ale skoro robinson widzi ze na rynku bertans dostał 15, to jak ma zareagować na ofertę 8 milionów? :) czy 11 które byś klepnął? :)

a tu nie ma żadnych innych argumentów, bo dla Sixers nawet meczu nie zagrał, dopiero przyszedł do klubu;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik

Tu mamy dobry przykład tego o czym pisałem - Duncan Robinson. W rl Heat - znaleźli go, postawili na niego i dzięki Heat stał się tym kim jest. Fajny artykuł był o nim podczas Finałów - Duncan mógł jako księgowy skończyć, ale spokojna praca z nim ludzi z Heat doprowadziła do tego, że jest jednym z największych objawień wśród młodych graczy.

Tymczasem u nas na 2way wybrali go nasi Heat (a chciałem podpisać jako 14go ja zamiast Nadera jak dołączałem, nie sądziłem, że mi go Tangiers podbierze.. :( ), poleciał do Knicks za Franka Masona. Knicks walczyli o mistrzostwo, mieli zamieszanie w Zarządzie, zatem ciężko powiedzieć, czy ktoś by się tam białym chuderlawym shooterem na 2way zajmował.. 

I teraz po jednym sezonie w naszych Knicks leci do 76ers - jego rl statsy odwzorowujemy 1:1 podczas gdy u nas jego kariera wyglądałaby raczej zupełnie inaczej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.