Jump to content
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Recommended Posts

3 minuty temu, Lucas napisał:

Obrażanie Barei boli :(

Wiesz to były czasy, gdzie jeszcze o adv stats nikt nie myślał, a on mnie irytował swoją grą. On z gry to taki trochę Austin Rivers był. Na stare lata mam wrażenie poprawił playmaking i ogólnie BBIQ.

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Wiesz to były czasy, gdzie jeszcze o adv stats nikt nie myślał, a on mnie irytował swoją grą. On z gry to taki trochę Austin Rivers był. Na stare lata mam wrażenie poprawił playmaking i ogólnie BBIQ

Właśnie nie wiem czy od miał dobre staty w sumie, ale jakoś zawsze go lubiłem

25 minut temu, polishllama69 napisał:

jak można było nie znosić Taty LeBrona ?

Chodzi o Delonte Westa?

• Thanks 1

Teraz, cvbe napisał:

Chodzi o Delonte Westa?

o Bareę, 2011 #pamiętamy, drugi Tata to Terry, zresztą te penetracje wielkich to chyba nei wzięły się z czapy

20 minut temu, polishllama69 napisał:

o Bareę, 2011 #pamiętamy, drugi Tata to Terry, zresztą te penetracje wielkich to chyba nei wzięły się z czapy

2011 to był chyba jego prime po którym złapał kontrakt w Wolves. Ja się cieszyłem z jego odejścia, a on w Minnesocie nie sprostał oczekiwaniom wracając na swój irytujący poziom.

• Like 1

Posted (edited)

Coz, myślę, że dla Gasola nie ma lepszej opcji, jak pójść do Knicks, grać w S5 (fit idealny) i zdobyć swoje pierwsze mistrzostwo w karierze. 

Pozostawmy animozje na boku.  

Edited by człowiek...morza

Znane są powody dla których MMM go zwolnił?

Bo coś nie widzę plusów.

Teraz, MarcusCamby napisał:

Bo coś nie widzę plusów.

ja też na pierwszy rzut oka nie rozumiem.

finanse? ale nawet jeśli to mógł to zrobić w kolejnym okienku

Lakers/Knicks to powinien byc wybór Gasola.

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Bo coś nie widzę plusów.

Tez nie wiem czemu, mogl poczekac do trade deadline, zwlaszcza ze teraz Marc jest kontuzjowany...

Teraz, Lucas napisał:

Lakers/Knicks to powinien byc wybór Gasola.

lakers to go sciagneli, by dosłownie w nastepnym okienku wyjebać i zrezygnować z gry o PO także tego. 

to była kpina i podejście oderwane od rzeczywistości Jasia. 

• Like 1

Teraz, człowiek...morza napisał:

lakers to go sciagneli, by dosłownie w nastepnym okienku wyjebać i zrezygnować z gry o PO także tego. 

to była kpina i podejście oderwane od rzeczywistości Jasia. 

Z jednej strony tak, z drugiej to powinien patrzec na szanse na mistrza + role, a Knicks przy problemach Irvinga sa aktualnie sportowo gorsi, dlatego obie opcje na starcie miałbym na rowno. Wtedy nie bylo tam tez LeBrona? :P 

Lakers go ściągnęli by grał w tytuł z bratem -> Lakers się połamali -> Lakers zrobili przysługę Gasolowi i oddali go do PO teamu, by nie marnował lat kariery.

Lakers latem ściągnęli Pau. Knicks w zeszłym sezonie pozbawili Pau szansy walki o tytuł wysyłając go jak śmiecia do tankera. Raczej do Knicks Marc nie pójdzie:)

Nie było przypadkiem bardzo negatywnych wypowiedzi Marca Gasola o superteamach?

• Like 1

4 minuty temu, january napisał:

Lakers latem ściągnęli Pau. Lakers w tym sezonie pozbawili Pau szansy walki o tytuł zwalniając go jak śmiecia. Raczej do Lakers Marc nie pójdzie:)

A gdzie jest niby Pau Gasol zwolniony? Proszę tu się nie zapędzać z oszczerstwami:)

A czy przypadkiem Gasol nie miał spadającego kontraktu? Jeśli tak, to na stretch jest już za późno.

• Like 1

Posted (edited)
3 minuty temu, january napisał:

A gdzie jest niby Pau Gasol zwolniony? Proszę tu się nie zapędzać z oszczerstwami:)

a to sorry,

niemniej pls miej godność, nie brnij i nie korzystaj z wybiórczej pamięci niektórych gmów (bądź braku wiedzy bo wtedy nie grali).

Zrezygnowałeś z walki o PO (kontuzje to głupia wymówka, bo w grze o PO byłeś), oddałeś Gasola tuż po ściągnięciu. Tak się nie robi, żadna szanująca organizacja w rzeczywistości by tak nie zrobiła. Wypij mleko które rozlałeś, zamiast mydlić innym oczy i tyle. 

Edited by człowiek...morza

7 minut temu, karpik napisał:

A czy przypadkiem Gasol nie miał spadającego kontraktu? Jeśli tak, to na stretch jest już za późno.

5 minut temu, Eld napisał:

Znów mi nie dawało spokoju, więc dokładnie sprawdziłem w CBA i w punkcie 64 jest zapis:

"Not stretching the current season if the player is waived after August 31 means that teams cannot use waivers & stretch during a season as a means to free up cap room, get the team under the tax threshold, or create room under the hard cap."

Wyjaśnione ale w temacie obok.

Żaden z Was cwaniaki nie dostanie Marca, bo on pogardza superteamami.

Jasiek po LeBronie i Butlerze nie ma prawa przepchnąć kolejnej korzystnej dla siebie narracji.

Knicks też mają superteam i faktycznie Pau Gasola wydymali bez mydła.

@january czy ty namówiłeś MMM2121 do zwolnienia Marca?

• Like 1
  • Thanks 1