Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

No ja tak rozumiem plus:) dlatego moje oferty 1+PO to nie to samo chyba co oferty lbs-a 2+PO:) 

Tu LBS musiałby potwierdzić, ale moim zdaniem to są dwa lata z PO w drugim roku, co i tak jest świetna oferta

Czy Jokicia trenującego z Gasolem można u nas liczyć jako lepszego obrońcę niż w rzeczywistości???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

a juz tak  totalnie na marginesie, bo to nie powinno miec wplywu na glos.

oferta denver jest totalnie bez sensu. wchodza w podatek dla gracza, ktory w PO bedzie gral 8 minut.

sa duzo wieksze potrzeby gdzie indziej.

 

i przede wszystkim za mniejsze siano

Ale nie będzie grał 25 w Lakers i Knicks:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ale nie będzie grał 25 w Lakers i Knicks:) 

jest to jakis argument

tak szczerze to ja na miejscue lbs'a jak juz mialbym wydac te 10 mln, to podzielilbym je na pol i zaoferowal umowe twojemu bjelicy, a druga polwoe na jakiegos centra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Allenem  i Tatumem to wszystkie extension wyglądają blehhh, za rok powinni dostać więcej. 
 

a od reszty ofert to dostałem oczopląsu, czekam przez najbliższe dni na obrzucanie się wszystkim w walce o podpis Gasola i reszty

ps. James dostał tez swoje, o nim zapomnialem

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2019 o 12:15, SlaKB napisał:

Gwarantuje Matthewsowi 3,7 mln w przyszlym roku, żeby wyrównać to co dostanie od Hornets, oczywiście jesli zasluzy na więcej to dostanie więcej. :)

Chyba jednak nie zasłużył :)

Pytanie mam odnośnie extension Collinsa, ile on jest wg szanownych GMów wart? Bo to jest kompletny szczał z mojej strony, wiem, że Blazers nie prowadzą z nim negocjacji, więc nie ma punktu odniesienia i jedyne co znalazłem to wyliczenia Hollingera https://www.blazersedge.com/2020/11/14/21565208/what-could-zach-collins-contract-extension-be-worth-portland-trail-blazers i na ich podstawie dałem tę ofertę.

Collins jest dalej kontuzjowany, ominie go training camp, a w tym roku będzie w rotacji na pewno za Nurkiciem i Covingtonem, więc nie ma raczej co liczyć na nagły wystrzał. Ja liczę na to, że wreszcie będzie zdrowy i chciałbym go zatrzymać na dłużej, ale faktem jest, że on nie pokazał jak dotąd więcej od takiego Klebera, który na razie zebrał znacznie gorsze oferty od extension Collinsa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Collins jest dalej kontuzjowany, ominie go training camp, a w tym roku będzie w rotacji na pewno za Nurkiciem i Covingtonem, więc nie ma raczej co liczyć na nagły wystrzał. Ja liczę na to, że wreszcie będzie zdrowy i chciałbym go zatrzymać na dłużej, ale faktem jest, że on nie pokazał jak dotąd więcej od takiego Klebera, który na razie zebrał znacznie gorsze oferty od extension Collinsa. 

 

 

Ale u nas będzie sporo ekip z duża ilością gotówki, wiec się nie zdziwię jak dostanie spoko kontrakt na dwa lata, dalej dużo potencjału jest. Bez sensu dla niego klepać takie przedłużenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Alonzo napisał:

Tak, z opcją PO lub TO

Jeszcze odnośnie tego vet min...

When a player has been in the NBA for three or more seasons, and is playing under a one-year, 10-day or Rest-of-Season contract at the minimum salary, the league reimburses the team for part of his salary -- any amount above the minimum salary for a two-year veteran. For example, the minimum salary for a two-year veteran in 2017-18 is $1,471,382, so for a ten-year veteran, with a minimum salary of $2,328,652, the league would reimburse the team $857,270. Only the two-year minimum salary is included in the team salary, not the player's full salary. They do this so teams won't shy away from signing older veterans simply because they are more expensive than younger veterans

Gdzieś w tym CBA FAQ jest coś innego napisane? Bo tutaj mowa tylko o jednorocznych, 10 - day i restofseason kontraktach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, karpik napisał:

Chyba jednak nie zasłużył :)

Pytanie mam odnośnie extension Collinsa, ile on jest wg szanownych GMów wart? Bo to jest kompletny szczał z mojej strony, wiem, że Blazers nie prowadzą z nim negocjacji, więc nie ma punktu odniesienia i jedyne co znalazłem to wyliczenia Hollingera https://www.blazersedge.com/2020/11/14/21565208/what-could-zach-collins-contract-extension-be-worth-portland-trail-blazers i na ich podstawie dałem tę ofertę.

Collins jest dalej kontuzjowany, ominie go training camp, a w tym roku będzie w rotacji na pewno za Nurkiciem i Covingtonem, więc nie ma raczej co liczyć na nagły wystrzał. Ja liczę na to, że wreszcie będzie zdrowy i chciałbym go zatrzymać na dłużej, ale faktem jest, że on nie pokazał jak dotąd więcej od takiego Klebera, który na razie zebrał znacznie gorsze oferty od extension Collinsa. 

 

 

taka oferta jak allena i po w czwartym roku

imo collins to prospect o oryginalnym skillsecie, pasujacym do aktualnej koszykowki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevcu napisał:

No nie wiem zakładam ze za rok dostanie 39-42 2+ 1 PO

Za rok będzie wysyp centrów na FA, więc nie jestem taki pewien czy Collins tyle dostanie kiedy będzie konkurował o kasę z Adamsem, Capelą, Lopezem, Favorsem, Drummondem, Woodem, Horfordem i Gobertem.

 

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

taka oferta jak allena i po w czwartym roku

imo collins to prospect o oryginalnym skillsecie, pasujacym do aktualnej koszykowki.

 

Po tym jak rzuciłeś Dotsonowi ofertę poniżej jego QO, to wolę poczytać opinii lepiej orientujących się na rynku GMów.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.