Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Eld napisał:

OKC - Bucks

 

OKC out: Taj Gibson

OKC in: DeMarcus Cousins, Mario Hezonja, 1st round pick MIL 2023 ( if 1-4 ), 2nd round pick MIL 2024

MIL out: DeMarcus Cousins, Mario Hezonja, 1st round pick MIL 2023 ( if 1-4 ), 2nd round pick MIL 2024

MIL in: Taj Gibson

 

@SlaKB

eld jaki w tym twoj zysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

eld jaki w tym twoj zysk?

Mam resztę picku I rundy Bucks 2023 ( 5-30 protected ), więc w ten sposób kompletuje sobie całą, bez żadnej protekcji I rundę na 2023 a nie wiadomo jak z Giannisem będzie.

Dodatkowo Hezonja przyniesie kolejny zysk, gdyż jak pisałem, nie wpisuje się on w moje plany stąd idzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

No a Hezonja ?

jezeli to zysk to gm do zwolnienia :P

Teraz, Eld napisał:

Mam resztę picku I rundy Bucks 2023 ( 5-30 protected ), więc w ten sposób kompletuje sobie całą, bez żadnej protekcji I rundę na 2023 a nie wiadomo jak z Giannisem będzie.

Dodatkowo Hezonja przyniesie kolejny zysk, gdyż jak pisałem, nie wpisuje się on w moje plany stąd idzie dalej.

nie wiedzialem, ze masz reszte picku.

tym niemniej mogles wyszarpac wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

jezeli to zysk to gm do zwolnienia :P

nie wiedzialem, ze masz reszte picku.

tym niemniej mogles wyszarpac wiecej

Jeśli poczekasz z oceną do 11 Października gdzie pójdzie reszta ruchów to zwrot w sumie za Taja i jakieś tam cap space Ci się nawet spodoba.

A w sumie to za Robersona i cap space, ale to rozpiszę przed sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Jeśli poczekasz z oceną do 11 Października gdzie pójdzie reszta ruchów to zwrot w sumie za Taja i jakieś tam cap space Ci się nawet spodoba.

A w sumie to za Robersona i cap space, ale to rozpiszę przed sezonem.

Widzę ze niezła korporacja w OKC , bilanse zysków i strat zamiast kultury Organizacji.

 

Coz , ciesze się ze ten etap mam dawno za sobą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Jeśli poczekasz z oceną do 11 Października gdzie pójdzie reszta ruchów to zwrot w sumie za Taja i jakieś tam cap space Ci się nawet spodoba.

A w sumie to za Robersona i cap space, ale to rozpiszę przed sezonem.

A to szykuja sie u nas deale 10 dni przed startem sezonu?;) ciekawe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Widzę ze niezła korporacja w OKC , bilanse zysków i strat zamiast kultury Organizacji.

 

Coz , ciesze się ze ten etap mam dawno za sobą :) 

Za każdym razem jak będziesz pisał takie rzeczy, zamierzam Ci przypominać swój post który już raz Ci zacytowałem a którego najwyraźniej już nie pamiętasz. Mniej tłuszczów to pamięć będzie lepsza.

To wciąż "porządki" a w zasadzie ich końcówka. Przejąłem OKC z dobrodziejstwem inwentarza, co nie oznacza, że to dobrodziejstwo mi się podobało. Nie oceniaj mnie po jednym okienku. Oceń po sezonie. Jeszcze się sezon nie zaczął a ja OKC objąłem po zakończeniu poprzedniego. Wiele teamów nawet w RL NBA rozsadza skład i buduje go od nowa przed startem, więc moje działanie nie jest wyjątkowe.

A o kulturze nie będę się wypowiadał, bo ja nie zaorałem do litosfery jak niektórzy, a Nurkić, SGA, Bagley, Bolden nadal tu są i będą. 

Daj mi posprzątać do końca a później zapraszam z mądrościami Wielkiego Władcy i Pana północnego Ciechocinka.

Godzinę temu, fluber napisał:

A to szykuja sie u nas deale 10 dni przed startem sezonu?;) ciekawe:)

U mnie to będzie mokry kapiszon w porównaniu do tego co inni szykują.

Sylwester w Październiku.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.