Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lucas napisał:

W ogole jakie są konsekwencje jak Kucio nie zejdzie z kasy? Jakaś kara, rada stretc***e czy coś jeszcze innego?

Ano rada będzie musiała wjechać po deadline i zrobić stretcha. Innych konsekwencji nie ma. Zapewne jak kucio nie zrobi ruchu to właśnie Teague poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kucio może się dogadamy na Noel + Waiters ;)

34 minuty temu, Lucas napisał:

@MarcusCamby oprócz stretchu może jakaś dopłata do Hassana za kontrakt odpowiednio mniejszy. Hassan to dobry defensor, będzie starterem przez pół sezonu i jest w CY. To chyba lepsza opcja.

@kucio tak na oko po przejrzeniu na Twoim miejscu odzywałbym się do:

Nets (kolader) - Ryan Anderson
Pistons (ozzy) - moze beda chcieli zejsc z Noela?
Blazers (Ashigaru) - Parsons i jeszcze pokombinowac, zeby sie zgadzało
Clippers (BMF) - Noah i jakies kombinacje?
 

Podatek tym zespołom nie grozi jeśli nic nie pominąłem, wiec kto wie, moze uda sie jakos dogadać.

Jakbym nie musiał dopłacać do Noela to poszedłby nawet teraz a tak to co najmniej do następnego lata zostanie w Detroit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym z chęcią pomógł i nawet mam ciekawe kontrakty, ale do 11 października jestem zablokowany, więc chyba za długo

Harrison Barnes za DDR to też byłaby ciekawa wymiana (to tylko luźna sugestia)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

A to Barnes już w Jazz?

Długo chłopak pograł w Suns widzę.

XD

to była moja propozycja jak zejść z kosztów i jeszcze zarobić :) 

dalej w Suns chłopok siedzi i raczej nic nie zapowiada zmian

Maker i Thomas próbowali kupić mieszkania w Mineapolis a nawet nie było im to dane i będą bezdomnymi w the Bay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie głosujący na Warriors przed Pacers - przypominam ze Warriors go wymienili już raz i chyba nie chciałby tam wracac. Bucks mają go warunkowo wiec zależy mi na tym żeby wskoczyć przed Warriors. Minuty jakieś na spokojnie dostanie na PG-SG nawet przy braku kontuzji, a ani Conley ani Rose to nie ironman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lucas napisał:

To byłoby fajne z punktu widzenia tej mitycznej kultury organizacji i dużo logiczniejsze niż Haslem w Orlando, z którym nie ma nic wspólnego ;) 

Tłumaczyłem swoją decyzję odnośnie Haslema, ale możliwe, że byłeś wtedy chwilowo poza BeGM. 

Aktualny GM Magic pracował przez długie lata dla organizacji Miami Heat, w której długo przygotowywał się do swojej aktualnej roli. Pamięta Udonisa jeszcze z jego Ligi Letniej w 2003r. gdy grał razem z DWadem, pamięta jest hustle u boku Shaqa pod koszem, jego tak nieefektywne w dzisiejszej lidze jumperki, widział go, jak odrzucał wyższe oferty od Dallas i Denver by zostać w Miami (co w BeGM jest nie do przyjęcia), widział tą sytuację, gdy w 2010r. podczas  FA Udonis został poproszony o zaczekanie na korytarzu, gdy przyszedł się już żegnać z Heat, by po telefonie do DWadea, który oddzwonił do Rileya po rozmowie z Jamesem i Boshem został poinformowany o nowej ofercie, którą Heat mogli mu przedstawić po zgodzie 3 Gwiazd na niższe pensje, szedł ze sztabem medycznym z Udonisem do szatni po pechowej kontuzji w jego 13 meczu tamtego sezonu, widział go po jego powrocie w serii w playoffs z Bulls, w której był X-Factorem w możliwe, że najważniejszym meczu tamtej serii, kibicował mu, gdy Haslem wrócił do gry w pierwszej piątce. A to tylko rzeczy ogólnie znane kibicom z pierwszego planu Miami ostatnich kilkunastu lat w Heat, a dochodzą jeszcze te niewidzialne na pierwszy rzut oka, te, które dziś decydują o tym, że klub jest gotów zrezygnować z młodego perspektywicznego gracza na rzecz jeszcze jednego sezonu Udonisa w rosterze drużyny. 

Udonis Haslem ma tyle wspólnego z BeGMowymi Orlando Magic, co ja. Jest legendą Miami Heat, ale tam został 2 lata temu zwolniony, a ja dopiero po jakimś czasie jak ruszył sezon połapałem się, że nie ma go w składzie żadnej drużyny NBA. W Lidze są różne przykłady ściągania konkretnych osób do klubu, bo ktoś kogoś znał. Jeszcze bodajże 2 lata temu UD odrzucał propozycję bodajże Houston Rockets (nie pamiętam na 100%, czy to chodziło o Houston, ale to był jakiś konkretny klub w real NBA). Do Orlando przyszedł, ponieważ ja jako GM go do tego namówiłem. Jego zadaniem było i jest uporządkowanie szatni młodej drużyny i bycie mentorem dla młodego KATa ( w tym miejscu C_M zawsze się z tego nabija, zatem GMie Knicks - nie zawiedź mnie). ;) 

 

Ogólnie dzięki Panowie za argumentację odnośnie różnych graczy. Pomaga to podjąć decyzję w wielu przypadkach przy głosowaniu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

. Do Orlando przyszedł, ponieważ ja jako GM go do tego namówiłem. Jego zadaniem było i jest uporządkowanie szatni młodej drużyny i bycie mentorem dla młodego KATa ( w tym miejscu C_M zawsze się z tego nabija, zatem GMie Knicks - nie zawiedź mnie). ;) 

nigdy sie z tego nie nabijalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zauważam dwa bardziej wyostrzone trendy niż ma to miejsce irl

1) zanik klasy średniej - w rzeczywistym świecie nie jest to tak widoczne, bo są gracze średni za średni hajs a u nas z tym jest raczej bieda, każdy co lepszy gracz dostaje fajny hajs lub kręci się za grosze

2) duże niedocenianie ofensywnych centrów, którzy u nas są tragicznie traktowani i zazwyczaj posiadaczowi takiego gracza dostaje się po głowie, center jest podstawą obrony a przy rosnących umiejętnościach graczy to centrów dużo lepiej ogarniających atak będzie coraz więcej, u nas raczej są potwory albo scruby

3) nie wiem czy to przez Lucasa, ale u nas chyba całkiem sporą miłością darzeni są eurosi a w porównaniu do rl NBA ten trend jest tutaj naprawdę mocny

4) zdecydowanie za duże wartości picków - picki są sporo warte, ale tutaj to też jest mocno przemodelowane

5) contenderzy nie zgarniają fajnych FA za minimum, gdzie w rzeczywistości raczej udaje się mocnym zespołom będącym na początku drogi coś wyłowić

6) bardzo duża liczba extensions - w teorii nie powinienem tego ganić, bo sam skorzystałem na tym, ale teraz sprawiamy, że za rok FA będzie konkursem pt kto przepłaci mniej

dziwnie się tak szybko przyzwyczaić gdy siedzi się tylko w rl NBA, ale chyba idzie mi to coraz lepiej

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nigdy sie z tego nie nabijalem

To, czemu mi się utrwaliło, ze to Ty się nabijałeś z jego mentorstwa? 🤔

Jak nie Ty, to sorki  :) 

Teraz, Lucas napisał:

A to akurat fajnie wygląda. Nie wiedziałem, że koszulka jakiegoś Polaka jest zawieszona w Heat ;)

Wyrywasz zdanie z kontextu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.