Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Możesz nawet osobiście woleć SGA od prime Michaela Jordana, ale jednak uczciwie ujmując to ten drugi gwarantuje sukcesy na już, a ten pierwszy może je gwarantować ewentualnie kiedyś bez żadnej pewności.

Jakoś Mavs czy Kings w RL NBA mimo posiadania cap space i Donciców i Foxów nie ściągnęli nikogo. Superstarzy chcą grać z kolejnymi gotowymi graczami, a nie melodiami przyszłości. Młody Embiid, Davis czy Giannis też nikogo nie ściągnęli, a dwóch z Nich miało do tego wyborne okazje przez cap space i assety.

Dlatego uczciwie Harden > Doncic z przystawkami.

Pierwsze nagradzanie tankerów będzie początkiem końca tej gry.

No jakoś u nas Harden i Durant nie potrrafią nawet TJa przekonać aby do nich przyszedł :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@Lucas tak patrze na mecz serbia-usa i chyba zmienie zdanie przy bogdanie:)

Wydaje mi się, że cały sezon w NBA jest bardziej reprezentatywny ;) Zwlaszcza, ze to ogórkowy mecz o możliwość gry o 5 miejsce :P

Zresztą głosujcie jak chcecie, ja swoje już napisałem. Moim zdaniem to dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może w normalnej lidze Harden to lepszy atut niż Doncić, ale tutaj jest realna szansa na to, że jak Durant wróci to Wizards będą mieli hard cap mając ~130 milionów w salary na 7 graczy, z czego trzecim i czwartym najlepszym są Torey Craig i Clint Capela.

Wizards muszą zrobić drugą rundę, żeby zarobić i ECF, żeby wyjść na zero w rozliczeniu. W realu nie ma takiej sytuacji, u nas jest, i zawodnicy też muszą brać to pod uwagę. Na ten moment Wizards mają borderline 1st round team, 130 mln w salary na 9 graczy i -12 mln w bilansie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Wydaje mi się, że cały sezon w NBA jest bardziej reprezentatywny ;) Zwlaszcza, ze to ogórkowy mecz o możliwość gry o 5 miejsce :P

Właśnie został ściągnięty do nowej drużyny u nas. GM od razu chce z nim podpisać kontrakt. To normalne, że gracz przed złożeniem podpisu chce jeszcze podbić swoją wartość a w jaki sposób może to lepiej zrobić niż pakując Team USA 7 trójek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestie extension przy nowym zespole już opisałem, u nas to jest norma. Jakby to wpakował w finale to jeszcze rozumiem, ale nie w ogórkowym meczu, który jest sukcesem dla Polaków i Czechów, a dla USA i Serbów raczej przykrym obowiązkiem.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Wizards mają borderline 1st round team

Jakie borderline 1st round team bez Duranta w tym sezonie?

Knicks, Bucks, 76ers, Celtics, Hornets, Raptors, Magic, Heat. 8 drużyn na luzie lepsze od Hardena i wypełniaczy. A na horyzoncie jeszcze Ronnie z Pacers i nawet Kucio z Bulls w Hassanem, Tegaue i DDR w CY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Knicks, Bucks, 76ers, Celtics, Hornets, Raptors, Magic, Heat. 8 drużyn na luzie lepsze od Hardena i wypełniaczy. A na horyzoncie jeszcze Ronnie z Pacers i nawet Kucio z Bulls w Hassanem, Tegaue i DDR w CY.

Borderline 1st round team = może zrobią playoffy, może nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Być może w normalnej lidze Harden to lepszy atut niż Doncić, ale tutaj jest realna szansa na to, że jak Durant wróci to Wizards będą mieli hard cap mając ~130 milionów w salary na 7 graczy, z czego trzecim i czwartym najlepszym są Torey Craig i Clint Capela.

Wizards muszą zrobić drugą rundę, żeby zarobić i ECF, żeby wyjść na zero w rozliczeniu. W realu nie ma takiej sytuacji, u nas jest, i zawodnicy też muszą brać to pod uwagę. Na ten moment Wizards mają borderline 1st round team, 130 mln w salary na 9 graczy i -12 mln w bilansie. 

Problematyczną sytuacją jest, że Durant ma rok przerwy, bo inaczej to by Harden+Durant+Capela izi zrobili wynik.

Dużo to zależy od pracy Sylvinho. Fakt, że dalsze ruchy ma słabe. Sądziłem, że rozbije Capelę, a kasę wykorzysta lepiej niż na Craiga. Zresztą był bardzo blisko jednego borderline all-stara, ale poskąpił first picka. Teraz trochę się miota GM Wizards, ale wciąż uważam, że decyzja była dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

U nas to jest norma, ale nie zmienia faktu, że za rok może dostać podobne pieniądze od fajniejszych teamów niż Suns. Jak nie dostanie, to Suns dadzą podobną ofertę za rok, ale nie ma sensu odbierać sobie na to szansy.

Każdy może dostać ofertę od "fajniejszego" teamu, no chyba że jest z NYK.

Hield mógłby dostać od fajniejszego teamu niż Cavs etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kucio napisał:

Nie chce mi się czytac 20 kolejnych stron, także zapytam i stwierdzę.

Ustalę fakty:

Portis jest mi niepotrzebny, najchętniej bym go oddał i nie chce z nim nic podpisywać, czy jest jakaś opcja? Nie chce dawać mu QO, nie chce wymieniać swoich zawodników, tylko po to, aby był u mnie składzie, skoro jest mi niepotrzebny.

Ty juz mu dales qo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Do dziś nie dostałem od Ciebie pochwał za ściągnięcie Butlera i LeBrona. Wręcz przeciwnie.

Za ściągnięcie Butlera za first pick plus Lonzo Balla raczej dostałeś. Ale cała reszta następstw to jawny skandal.

1 minutę temu, kucio napisał:

Pocieszające :(

Dobra, to tak, rozumiem, że nie mogę zrobic tak, że go podpiszę na QO i od razu oddam za 2nd rounder, gdzie tylko chce? Bez oddawania innych.

Nie możesz go oddać, a musisz podpisać.

Widzi ktoś jakieś rozwiązania po za stretchem na Teague?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby oprócz stretchu może jakaś dopłata do Hassana za kontrakt odpowiednio mniejszy. Hassan to dobry defensor, będzie starterem przez pół sezonu i jest w CY. To chyba lepsza opcja.

@kucio tak na oko po przejrzeniu na Twoim miejscu odzywałbym się do:

Nets (kolader) - Ryan Anderson
Pistons (ozzy) - moze beda chcieli zejsc z Noela?
Blazers (Ashigaru) - Parsons i jeszcze pokombinowac, zeby sie zgadzało
Clippers (BMF) - Noah i jakies kombinacje?
 

Podatek tym zespołom nie grozi jeśli nic nie pominąłem, wiec kto wie, moze uda sie jakos dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.