Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Dla mnie tego lata :

1)Longer 

2)Fluber 

3)Regis 

długofalowo również Wizards i OKC wykonały dobre ruchy . 

Na plus mam także - Jazz Blazers i Hawks

 

cieszy docenienie i postawienie na bardzo wysokiej pozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Hield>Ingram w zeszłym sezonie
Zdrowie Hielda >>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>Zdrowie Ingram
Potencjał+wiek Ingrama >>>>> Potencjał i wiek Hielda 

Jak tu niby 90/4 zostało bezczelnie odrzucone? Ingram mi płacze i prosi o powtórkę oferty.

Ingram to future all star, a Hield upgrade Redick :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Hield>Ingram w zeszłym sezonie
Zdrowie Hielda >>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>Zdrowie Ingram
Potencjał+wiek Ingrama >>>>> Potencjał i wiek Hielda 

Jak tu niby 90/4 zostało bezczelnie odrzucone? Ingram mi płacze i prosi o powtórkę oferty.

taki wielki talent + wielki potencjał powinien być nagrodzony maxem, nie musi być fully gtd, ale warto zachować resztki godności panie Goebbels

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Przegapiłem coś, że Ingram był już all-starem? Zresztą sam pisałeś posty o Ingramie baaaardzo krytyczne bardzo niedawno.

A i skończ mi chamsko dopierdalać postach, bo zaczyna mnie to już naprawdę wkurwiać. Takie teksty to do mnie mogą czasem walić Camby czy Qcin, ale nie Ty.

nie był, ale czytając opisy o nim można było odnieść takie wrażenie, pisałem i pisał będę, ale jako agent gracza tak wychwalanego powinienem podjąć najlepszą dla niego decyzję, widząc jak potraktowany został Russell gotowy jestem podjąć ryzyko

wyrażaj się w sposób kulturalny lub nie zarzucaj tego innym, co do podnoszenia ciśnienia to sam rozpocząłeś kampanię, więc łaskawie zamknij mordę

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Przecież Ty zagłosowałeś z marszu za 90/4. Ale poczytałeś i chcesz uwalić Lakers - nieładnie. A jak niby Russell został potraktowany? On dostał no-trade clause z marszu po extension - którą decyzję taką podjął nieprzymuszony, skończyć mi tu proszę gadać o jakimś jego złym traktowaniu.

Enty post, gdzie mnie chamsko obrażasz, to wnerwiłem się w końcu. 

mówimy o tym samym głosowaniu gdzie byłem w rozjazdach i Wooden za mnie wypełniał, bo potrzebował do SnT i jeśli tak to who cares, ponadto front może się zmienić, poznając specyfikę gry zauważyłem pewne wartości a co do Russella - został wydymany na hajs,więc czemu Ingram ma iść podobną ścieżką

porównanie do tak wybitnego działacza powinno być powodem do dumy (jbc chodzi o kłamliwe i agresywne narracje, w tym wypadku pod fałszywe tezy) + sam nic lepszy nie jesteś w kwestii agresywnych komentarzy, więc polecam się ogarnąć

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polishllama69 napisał:

mówimy o tym samym głosowaniu gdzie byłem w rozjazdach i Wooden za mnie wypełniał, bo potrzebował do SnT

O jak dwuznacznie

A z Ingramem, january ma częściowo rację, jak mu da ~96/4 to osoby głosujące za Hieldem w Cavs powinny tym bardziej zagłosować za taką umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Po czym wnosisz, że powinien wziąć 11M mniej niż Hield?

Koleś jest całe życie u nas czwartą opcją, nic nie pokazał tak jak w realu, gra w contenderze i ma problemy ze zdrowiem - jak ignorujecie, że za rok będzie kasa i nie ma dobrych FAs, to coś w stylu 96/4 to dobra oferta.

Przeciwko 107/4 dla Hielda było więcej kontrargumentów niż dla takiej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

Koleś jest całe życie u nas czwartą opcją, nic nie pokazał tak jak w realu, gra w contenderze i ma problemy ze zdrowiem - jak ignorujecie, że za rok będzie kasa i nie ma dobrych FAs, to coś w stylu 96/4 to dobra oferta.

Przeciwko 107/4 dla Hielda było więcej kontrargumentów niż dla takiej umowy.

No cały czas jest argument Hornets, którzy chcą bardzo Ingrama, bo pochodzi z Północnej Karoliny i może chciałby wrócić do domu i być kimś więcej niż 4 opcją za więcej niż 24 miliony rocznie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Koleś jest całe życie u nas czwartą opcją, nic nie pokazał tak jak w realu, gra w contenderze i ma problemy ze zdrowiem - jak ignorujecie, że za rok będzie kasa i nie ma dobrych FAs, to coś w stylu 96/4 to dobra oferta.

Przeciwko 107/4 dla Hielda było więcej kontrargumentów niż dla takiej umowy.

ja tam jako ingram po prostu wierze, ze za rok dostane wiekszy hajs.

a przyklad d'angelo dobitnie mi pokazuje, ze nie ma co rzucac sie na pierwsza lepsze oferte.

+ z tym zdrowiem to w gruncie rzeczy nic nie wiemy, wiec to zaden argument. 

+ nie rozumiem, jak mozna ignorowac, ze za rok bedzie kasa i nie ma dobrych FA's? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, człowiek...morza napisał:

+ nie rozumiem, jak mozna ignorowac, ze za rok bedzie kasa i nie ma dobrych FA's? 

Ja piszę o osobach, które wzięły 107/4 dla Hielda (czyli jego ~realną wartość) pomimo tego, że za rok będzie jedną z gwiazd FA, nie o swoich odczuciach.

Tu i tu powinno być nie.

W ogóle wzięcie extension w słabym teamie, do którego trafiło się dwa tygodnie wcześniej to jakiś zupełnie nowy koncept w NBA, dajcie jeden przykład, gdy ktoś tak zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BMF napisał:

Ja piszę o osobach, które wzięły 107/4 dla Hielda (czyli jego ~realną wartość) pomimo tego, że za rok będzie jedną z gwiazd FA, nie o swoich odczuciach.

Tu i tu powinno być nie.

W ogóle wzięcie extension w słabym teamie, do którego trafiło się dwa tygodnie wcześniej to jakiś zupełnie nowy koncept w NBA, dajcie jeden przykład, gdy ktoś tak zrobił.

Kazdy predzej czy pozniej bedzie chcial klepnac jakies extension i tu najbardziej widac jak duzo glosowan extension to glosowania we wlasnym interesie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Ja bym wprowadził ze można dawac extension tylko graczom którzy są w danej druzynie conajmniej 6 miesięcy, bo jak słyszę ze bogdanovic ma wziac  extension kilka dni po przybyciu do  nowego klubu to mi się śmiać chce, takiego sci-fi nie było jeszcze u nas ;)

Ja tak podpisalem z rozierem rok temu. To akurat nic nowegom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.