Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden post bo naprawdę nie chce mi się bawić w "kto pierdoli więcej wygrywa gracza".

Chodzi o Kevona oczywiście.

1. Przy tym że Jasiek unika podatku wygląda na to że będzie kontrakt progresywny. Czyli za te 3 lata które zaoferowałem (on 4 średniorocznie pol banki więcej) Kevon dostaje tyle samo a różnica jest wyższa PO w 4 roku. Problem w tym że u mnie Looney może wypowiedzieć opcję ewentualnie już po dwóch latach a nie trzech. Maksymalizujac zysk bierze ofertę Warriors.

2. Looney powinien być wkurwiony że Lakers dają mu mniej niż mogą bo chcą uniknąć luxury tax. Graczy to nie obchodzi. Obchodzi go za to ze Warriors maja hard cap i odpuszczają Ibake żeby móc dać mu więcej i jednocześnie zatrzymać Harta. Jak gracz rezygnuje z kasy (jak dla RL Warriors) to dla składu wokół siebie i obiektywnych przeciwności a nie dla podatku Januarego.

3. Gdyby miłość Kevona dla Lakers w ogóle istniała to by chociaż poczekał na ich ofertę w RL. A miał ja w dupie od razu biorąc od Warriors mniej. Czemu? Bo woli Warriors od Lakers.

4. Gracze odchodzący z Warriors zostają z nimi w dobrych relacjach - w RL byli jedyna opcja dla zrzuconego do Mavs Boguta - u nas GSW po oddaniu Looneya pozyskali go z powrotem za dwa picki. To nie tak że Kevon ma jakiekolwiek podstawy do myślenia że go w San Francisco nie szanują.

5. Kevon ma większe szanse na minuty w Warriors niż w Lakers. Tu jest podający i rzucający za 3 Gasol na C, może grać jako 4 i 5 i jeśli da radę to ma drogę i do 30mpg. W Lakers - na PF James, na C Dedmon o którym January od miesięcy pieprzył jaki jest ważny dla LA i jak to idealnie pasuje do Jamesa. Gdzie tu miejsce dla Looneya? Jeśli ma obiecaną dużą rolę to znaczy że GM okłamał DD więc Kevon wie że c*** można kłaść na jego obietnice.

6. Looney w RL wziął dużo niższą ofertę od Warriors niż mógł na rynku - tu dostaje od Warriors de facto tyle samo na przestrzeni trzech lat co do reszty i miałby wybrać coś innego patrząc na punkty 1-5? WTF?

7. Mam nadzieję że to nikogo nie obraża ale każdy głos na Lakers zamiast Warriors to głos na Jaśka a nie ofertę. Jaśka i jego zdolności robienia tu fermentu i odwracania uwagi od faktów. Tak już parę rzeczy na FA ugrał i dołączam ten punkt do pierwotnego postu tylko i wyłącznie dlatego że widzę że znów tym zaczął zdobywać głosy.

Pozdro, to serio ostatni post w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MarcusCamby napisał:

Czy ja wiem. Zwykły wyrobnik dla mnie. Solidny, ale nic ekstra nie wniesie.

Alonzo chcial zrobic Knicks psikusa.

Problem w tym, że sam się wkopał :)

Tyler jest lepszy od Josepha.

A Magic lądują w podatku dla Josepha, który nie jest tego wart. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ej no bez jaj. Lud domaga się igrzysk, a wstęp jest bajeczny

#TeamWooden

Złamię to tylko w jeden sposób - nie dopisałem - w RL Kevon przez beatwriterów Warriors jest typowany na 26-28 mpg z ławki.

U nas to minimum na które może liczyć. A dostanie za to więcej siana niż w RL.

A i ma 23 lata teraz. Dla gracza w tym wieku im krótsza umowa tym lepiej. To nie 30 letni weteran.

I gdyby chciał jak najdłuższej umowy... To niespodzianka! RL Warriors daliby mu dłuższą.

W gównoburzach Jasiek jest lepszy ode mnie i to dużo. Tylko bym się niepotrzebnie wkurwił i zaczął pisać kilka-naście-(dziesiąt) postów dziennie. A dzieci same się nie ogarną, praca sama się nie zrobi, MB i 6G nie napiszą a Ninja nie policzy. No i zjeść i spać muszę. 

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie wg forumowego rankingu graczy:)

rankingu nawet nie widzialem szczerze mowaic :P

z calym szacunkiem :)

dalbys konkretnych 50 userow z forum dajmy na to i bylby bardziej wymierny

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Jak pewnie kazdy Twoj gracz:)

mozliwe i trudno zeby bylo inaczej, skoro to ja ich dobieram 

tyler pewnie sporo stracil na zeszlym sezonie,

tym niemniej to plusowy gracz posiadajacy cechy, ktorych szukasz u dobrych rolesow.  

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

mozliwe i trudno zeby bylo inaczej, skoro to ja ich dobieram 

tyler pewnie sporo stracil na zeszlym sezonie,

tym niemniej to plusowy gracz posiadajacy cechy, ktorych szukasz u dobrych rolesow.  

 

Za to Twoje big 3 stoi dobrze: 3, 7 i 14 miejsce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, człowiek...morza napisał:

Alonzo chcial zrobic Knicks psikusa.

Problem w tym, że sam się wkopał :)

Tyler jest lepszy od Josepha.

A Magic lądują w podatku dla Josepha, który nie jest tego wart. 

To dlaczego go dałeś w ofertach nad TJem? ;) że o innych niedzielnych kwestiach nie wspomnę :P 

 

Cytat

 

Reasumując

1. Corey Joseph 24/3+PO
2. Terrence Ross 36.2/3+PO
3. Kent Bazemore  1-roczna umowa na 7.68 mln z mid-level
4. Tyler Johnson vet min 1+PO
5. Wesley Matthews vet min 1+PO
6. Austin Rivers vet min 1+PO (jeśli podpisze jedynie do dwoch z trojki 3-5)
7. Patty Mills vet min 1+PO (jeśli podpisze jedynie do dwoch z czworki 3-6)

 

Bardzo lubię TJa, zatem nie będę się licytował kto jest lepszym graczem. :) Cory Joseph daje Orlando doświadczenie, obronę i pewne rozegranie jako zastępstwo dla Lowrego na lata - a to jest dla  mnie najważniejsze. Kyle Lowry ma już swoje lata i liczę się z tym, ze czasami może go nie być w niektórych meczach, a Joseph gwarantuje mi stabilizację na tej pozycji. Przy sporych minutach dla Mitchella rozwiązuje mi to problemy mojego backcourt z którymi borykałem się od drugiego trymestru w poprzednim sezonie po oddaniu Collisona do Cavs oraz kontuzji Lowrego, a później Barei. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.