Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co do Rossa to on u mnie będzie grał w s5 i będzie 3 opcją w ataku, bedzie mial idealne warunki żeby się pokazac i zagrac mocny sezon, tym bardziej ze dobrze pasuje do Kemby i Giannisa. A za rok jest pełno teamow z kasa a zawodnikow wartosciowych mało więc Ross miałby szansę na duże siano. Także zastanówcie się dobrze nad tym glosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to nie jest wycena tylko próba przyoszczędzenia

Jak wiele umów, ale nie wiem czy w wypadku Murraya i kontuzji gdzie opuścił cały rok grania to nie jest dobra oferta. Zwłaszcza że w RL Spurs ma też White'a, na którego jest hype po Playoffs, nie wiadomo co dalej ze zdrowiem i generalnie tych niewiadomych jest sporo. Chociaż w tym wypadku moim zdaniem lepsza byłaby oferta w stylu 45/3 z opcją gracza w 3 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Jak wiele umów, ale nie wiem czy w wypadku Murraya i kontuzji gdzie opuścił cały rok grania to nie jest dobra oferta. Zwłaszcza że w RL Spurs ma też White'a, na którego jest hype po Playoffs, nie wiadomo co dalej ze zdrowiem i generalnie tych niewiadomych jest sporo. Chociaż w tym wypadku moim zdaniem lepsza byłaby oferta w stylu 45/3 z opcją gracza w 3 roku.

Dla mnie nie ulega wątpliwości, że Ignazz wierzy, że Murray będzie niedługo grajkiem z przedziału top50, jeśli tak to powinien rzucić więcej, taki Harris dostał od Nuggets 19 na rok, a i przykład LaVine pokazuje, że ACL to w obecnych czasach żaden wyrok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

@shevcu @RonnieArtestics

Jak zapowiadałem, o Looneya będę gryźć ;) Spokojnie tylko o niego jedynego :D 

LAL vs DEN

- chęć gry w LA ze względu na przeszłość (NCAA - grał w UCLA!)
-zaangażowanie (Lakers uderzali po niego już 1,5 roku temu, teraz odpuszczają nawet 15 zawodnika w rosterze dla niego - by rzucić mu max pod luxury i nie musieć nikim handlować, Denver rzucają pełne MLE innym zawodnikom typu Baynes, a tutaj już nie, Dla Nuggets ważniejszym celem jest Alex Len, a Looney dostał cynk "weźmiemy Cię dopiero jak Len nas nie zechce")
-szansa na bycie starterem, minuty. No Jokić c'mon.

Proszę przemyśleć tu szybką zmianę głosu, dziękuję i pozdrawiam :) 

Dobra, dobra Jasiek nie kombinuj, gracze nie widzą jaką ofertę dostał inny gracz ani kto jest priorytetem. Przynajmniej tak być nie powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale przecież faktycznie Gasol (i Green) plus Jokić strasznie zamykają minuty Looneyowi, bardziej niż Dedmon i Olynyk, a sportowo te zespoły to jest podobny poziom. 

Ale z tymi priorytetami, to faktycznie, strasznie biedny argument, non stop tutaj powtarzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, SlaKB napisał:

Panowie co do Rossa to on u mnie będzie grał w s5 i będzie 3 opcją w ataku, bedzie mial idealne warunki żeby się pokazac i zagrac mocny sezon, tym bardziej ze dobrze pasuje do Kemby i Giannisa. A za rok jest pełno teamow z kasa a zawodnikow wartosciowych mało więc Ross miałby szansę na duże siano. Także zastanówcie się dobrze nad tym glosem.

w tym roku tez bylo pelno druzyn z kasa, a na sg/sf na rynku byla posucha.

takze to jasno pokazuje, ze na wieksza kase za rok nie ma co liczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

A gdzie tam, oczywiście że "widzą "warunki (miałeś przykład Rubio rundę temu) skoro muszą jak coś czekać na decyzję innego gracza - z marszu wiedzą że nie są priorytetem. I jest też przepływ informacji między agentami/zawodnikami + Denver fullMLE już rzucało^

Wszystko fajnie, ale sam nie rzuciłeś mu fulla, więc ten argument wyklucza się sam, jak to Camby pisze - smark bierze hajs "a nie, bo Lebron" ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie do końca, bo to jest tak, że od Lakers ma umowę gotową do podpisania, a od Nuggets dopiero obietnicę, że jak (Lena) kogoś innego nie podpiszą to dostanie umowę do podpisu.

Please, w realu obecnie to jakoś 80% umów większych umów jest dogadane przed 1. lipca, straszną fantastykę uprawiacie z tymi priorytetami. To, czy Len podpisze z Nuggets, LBS w realu wiedziałby pewnie 17 czerwca, Sixers podobno cały plan na offseason i kontrakty mieli dograne przed draftem. :] 

Btw. Trier luźno bierze QO, spoko byłoby ukrócić ten proceder ruchania zawodników przez niektórych. Jeszcze to team option, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy by się Śliwki nie pozbywał, ale wiadomo jak było, nie mogę sobie pozwolić by brać na backup pg jakiś Ishów Smisow, od zawsze gram wąską rotacją i dlatego moja ławka składa się zazwyczaj z samych uznanych nazwisk. 

I przestań już pałować o tych priortetach bo jakby Looney poczytał co pisałes o Olynyku to by się pięć razy zastanowił czy warto w to wchodzić. 

Młodziaķ dostał lukratywną ofertę jak na backup C, na pewno nie będzie miał za złe, że nikt nie dostał więcej tylko jest w topie ofert Nuggets.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na c*** miałbym dawać 10 mln IT? Lol, jak oferty były c***owo złożone albo niejasne były priorytety to prosiliscie o wyjaśnienia , a mnie w analogicznej sytuacji upierdalacie gdzie dałem 2 razy większy hajs Mattowi niż druga najlepsza oferta , śmiechu warte są takie decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Przecież bycie backupem Jokicia to chyba najgorsza możliwa fucha w NBA dla takiego gracza jak Looney, nie wiem po co my rozmawiamy w ogóle, ale musimy bo głosy dziwaczne na Nuggets już idą.

Czemu? Przy dłuższej umowie backup Jokicia to nie jest najgorsza rola. Jakby chodziło o jednoroczny kontrakt i promocje to miałbyś rację. 

Ale moim zdaniem LBS powinien się skupić na Lenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, january napisał:

Nah w RL to tu miałbyś analogię, że LBS nie wie czy z nim Len podpisze i każe Looneyowi czekać.

Dowiedzialby sie po dwoch minutach od rozpoczecia rozmowy wraz z informacja od agenta, ze Len ma miejsce w s5 Spurs za podobna kase.  

 

no looney by musial w chuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj czekac

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

 

I różnica jest taka, że swojego fulla (by być pod luxury) mu rzuciłem, nawet ograniczając zespół do 14 graczy, a nie 15 by dać więcej. Tobie po wypchnięciu poprzedniego backupu Jokicia (też info dla Looneya swoją drogą) to nie jest potrzebne.

A że się tak spytam, co Looneya obchodzi fakt, że chcesz się zmieścić pod luxury? G go obchodzi. Jak by Cię bardziej Looney niż luxury obchodził to byś mu więcej dał a tu jeszcze, że będzie 14 nie 15! No szok! Looney zaraz sam zadzwoni i poprosi o minimum bo polityka finansowa klubu to jest coś, czym się kieruje.

GM skąpiec tak sobie myśli moja 1/27 Looneya. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Przecież bycie backupem Jokicia to chyba najgorsza możliwa fucha w NBA dla takiego gracza jak Looney, nie wiem po co my rozmawiamy w ogóle, ale musimy bo głosy dziwaczne na Nuggets już idą.

Nom, jest tak c***owa fucha, że Śliwka na niej wbił się do Team Usa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W realu to o Lenie w Spurs (czy gdzie tam pójdzie) pewnie miałbyś oficjalne info po 17 minutach, przypadki gdzie ktoś faktycznie czeka na jakąś decyzję to są mniejszościowe przypadki, większość FA odbywa się przed 1 lipca, grajek pokroju Horforda był dograny przez Sixers przed draftem, więc Brand już wtedy czyścił salary pod ruchy z Richardsonem etc. i rzucał dwuznaczne komentarze, że zobaczycie wkrótce dlaczego to robi. Sorry, to jest fantastyka z tymi obietnicami i czekaniem, to co najwyżej można używać w kontekście grajków za minimum, oni może na coś czekają. Obecnie FA, 1. lipca to sztuka dla sztuki, i u nas jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.