Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Qcin, Sylvinho, LBS, Lucas

Spółdzielnia istnieje, tylko głupiec to kwestionuje.

Podaj przykład na jej obecność :) 1! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, ignazz napisał:

Qcin wstawił członków przecież Ciebie nie było na tej liście wiec olał twoja kandydaturę 

Zapraszam do Klubu Niskich Podatków. Jest tylu chętnych graczy NBA aby do niej przystąpić bo to czysty zysk ze mnie szkalują jakby to było coś złego ze każdy chce zarobić 

•  

Nie wyraziłem zainteresowania i grzecznie dałem do zrozumienia, co sądzę o tego rodzaju praktykach🙂

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, MarcusCamby napisał:

Poprawka regulaminu z 4 lipca mówi o tym, że III tura jest również przeprowadzona w ten sposób.

Jesteś nie na bieżąco, Panie Karp

To wrzućcie może aktualny regulamin na forum, bardzo by to ułatwiło wszystkim pracę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, ignazz napisał:

@shevcu jak miałaby wyglądać rotacja - dystrybucja minut ( bardzo wstępna) i jak ostatecznie by wyglądał ten prawidłowy rozkład kasy?  

Rotacja:

S5: Rubio-Harris-Morris-Young/Saric-Gobert

2nd unit:Smith-Forbrs-X-x- Robert Willisms/X

Pierwsza piatka gra ze sobą praktycznie 32-34 minuty. Staralbym sie nimi grac w wiekszosci razem by nie tworzyc problemow ze zgraniem. Smith jr dostalbym swoje minuty w roli rezerwowego za Rubio i tylko przy Forbsie i Harrisie tak by ich ograniczac wspolnie na parkiecie. 

Harris zawsze ma przy sobie ballhandera w postaci Rubio i Smitha Jr. 

Morris moze grac wymiennie sf/pf z Sariciem byc moze Youngiem i kims kogo pozyskam z 3 tury (bedzie kasa po fiasku Winslowa). 

Goberta dostaje spore minuty na centrze i wokol staram mu sie ogarnac w miare strzelcow za 3 za wyjatkiem moich) pg- nie vede opowiadal bajek ze sa wybitni w tym elemencie bo po co?). 

Jezeli potrzebujesz dodatkowych info a to nie wystarczy proszę o info. Odniose sie :)

Kontrakt Harrisa rozpisze po pracy ale mam jeszcze 0.6 w pierwszym roku do wykorzystania wiec moje 56.02 powinno przejsc w formie:

13.3/13.9/14.5/15.1 - to jest uklad o 0,78 ns 4 latach do poprawy by wyszlo dokladnie 56.02/4 ale rozpisze wszystko pieknie po dzisiejszej lekcji

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Nie no oferta Shevca powinna być luźno dopuszczona , wiadomka ze FA jest drażliwym tematem i nie każdy chce odkrywać karty przed otworzeniem kopert , wiec nie dziwie się ze nie wszystkie sa wysyłane do Rady w celu sprawdzenia . 

A to mozna wtsylac oferty by ktos je spraedzil... O k****... 

Edytowane przez shevcu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem jak nie ma konfliktu interesów to wysyłam do szanowanego GM z zapytaniem. Warto zapytać gdzie szacunek chroni przed myślą o przecieku. 

Wbrew temu bałaganowi grają tu GM którzy są honorowi i godni zaufania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Regis napisał:

Nie wyraziłem zainteresowania i grzecznie dałem do zrozumienia, co sądzę o tego rodzaju praktykach🙂

Tak było, potwierdzam , jedni ładują się drzwiami i oknami do Spółdzielni , a Regis odrzucił zaproszenie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak się podbija statystyki @Regis +100 do charyzmy Ten Teksas strasznie nie lubi wiochy 

@karpik nawet tez nie spojrzy Po co robić jakieś SpółdzielnieTeksas!!!!. Gdyby Teksas był osobnym Państwem to byłaby to 8 gospodarka świata

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, ignazz napisał:

Czasem jak nie ma konfliktu interesów to wysyłam do szanowanego GM z zapytaniem. Warto zapytać gdzie szacunek chroni przed myślą o przecieku. 

Wbrew temu bałaganowi grają tu GM którzy są honorowi i godni zaufania. 

Przyznam ze nawet nie wiedzialem komu mozna podeslac :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, karpik napisał:

To wrzućcie może aktualny regulamin na forum, bardzo by to ułatwiło wszystkim pracę. 

Przecież jest wrzucony, a każda poprawka jest zamieszczona nowym wpisem.

12 minut temu, Qcin_69 napisał:

Podaj przykład na jej obecność :) 1! 

image.png

Qcin, nie rób ze mnie idioty. Macie grupę z przepływem informacji i wsparcia wobec siebie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, MarcusCamby napisał:

image.png

Qcin, nie rób ze mnie idioty. Macie grupę z przepływem informacji i wsparcia wobec siebie.

Podaj przykład :) rozpierdala mnie ze w to wierzysz :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Qcin_69 napisał:

Jasiek jak wygrasz Davorsa z ta c***ooferta to zapraszam do Spółdzielni, przyda nam się ktoś od takiego manipulowania 

Rok temu Russell za 13 przeszedł jednym głosem, więc w tym roku Jasiek postanowił podnieść sobie poprzeczkę i próbuje Favorsa za 11:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w spoldzielni wbrew pozorom jest tez january

mi bylo proponowane, ale stanowczo odrzucilem.

a qcin to miekka pała, która musi jątrzyc, bo normalnei wygrać nie potrafi

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, MarcusCamby napisał:

Ale jest to nieczytelne, będzie tych poprawek coraz więcej, prościej chyba aktualizować tekst główny i tam, żeby wszystko było aktualne i na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, człowiek...morza napisał:

w spoldzielni wbrew pozorom jest tez january

Wiele na to wskazuje.

Sprawa CP3 i Tobiasa Harrisa daje do myślenia.

Teraz, karpik napisał:

Ale jest to nieczytelne, będzie tych poprawek coraz więcej, prościej chyba aktualizować tekst główny i tam, żeby wszystko było aktualne i na bieżąco.

Jest aktualizowany. Może przeczytaj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i faktem sa propozycje korupcyjne kupowania glosow. takowe byly mi skladane, rowniez je odrzuclem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Jest aktualizowany. Może przeczytaj :)

image.thumb.png.f24b8e85f6cc04528badcb1e7e947bca.png

No czytam Panie, czytam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no i faktem sa propozycje korupcyjne kupowania glosow. takowe byly mi skladane, rowniez je odrzuclem

W sumie to dostałem informacje na PW, że takie praktyki mają miejsce od jednego z mniej aktywnych GMów. Ale trochę zbagatelizowałem temat.

Tak czy siak układ istnieje, W historie o tym, że Qcin zapomniał czegoś dopisać do wymiany, to uwierzą tylko małe dzieci. Sorry Sylvek ;)

Ale trudno. W życiu tak jest, więc i w BeGM powstanie czegoś takiego było nieuniknione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, MarcusCamby napisał:

W sumie to dostałem informacje na PW, że takie praktyki mają miejsce od jednego z mniej aktywnych GMów. Ale trochę zbagatelizowałem temat.

No przy głosowaniu na Duranta privy latały na prawo i lewo:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie ustawianie się w grach internetowych to norma. Przecież po latach wyszło potwierdzenie, że Żurek dziś dobrze znany jako Rafał Żurowski siedzi w Arce Gdynia na jakimś managerskim stanowisku ustawiał wspólnie pytania z sędziami, a w samej grze brały udział takie sławy jak Łukasz Woźny vel iti, Filip Kapica czy Mateusz Święcicki. IFQ było wielką internetową inicjatywą trwającą przez lata i nie obyło się bez kantu na najwyższym szczeblu.

Podobnie z czasem wyszło z mafią też mającą wiele edycji. Gra na kilku kontach, informacje kto jest kim.

Możecie sobie śmieszkować ze mnie, ale dla mnie taki proceder nie jest niczym nowym. Oczywiście uważam to za haniebne, ale nie zamierzam nic w tej sprawie robić, oczywiście oprócz piętnowania. Znając życie jak gra upadnie, to sam Qcin się pochwali jak ten system działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to moi drodzy wygląda w 2 turze FA według mnie. 18 graczy dostało oferty. Część jest oczywista.

1. Gay-> SAS, tu nawet nie ma głosowania, już oficjalnie.
2. Jones-> Pels
3. Satoransky-> Heat. I Jones i Sato się cieszą i klepią umowy oczywiście.
4. Danny Green-> tu nie mam głosu, ale oczywiście Bucks.
5. Beverley-> tu też nie mam głosu, ale po tym jak oferta Heat jest nieważna (warunek z Sato) oczywiście Celtics
6. Harrell -> Raptors, finanse, rok temu brak oferty dobrej od Regisa, chyba grube bardzo minuty na C (zamiast ławki za Porzingisem i Bamem)
7. Winslow -> Wolves, oczywiste, aczkolwiek Qcin trochę kręci nosem nad skarbonką.
8. Mc. Morris -> Kings, oczywiste.
9. Th.Young -> Kings, oczywiste.
10. J.Lamb -> Pacers. Milion łącznie przez 4 lata to za mało by zmienił klub, dla którego jest priorytetem
11. K.Oubre-> Gdy warunkowa oferta Pacers staje się nieważna wybiera ofertę klubu.
12. Ross -> Raptors jeśli nie podpiszą Favorsa//// lub wraca na FA! (warunkowa oferta i KO, więc się nie będzie liczył jak nie w Raps/Bux)
13. Aminu -> przy takich warunkach ląduje w Heat

To był banał. Teraz trochę co trzeba opisać :

14. Rubio-> Kings. Lepsza finansowo oferta, lepsze warunki do gry jako primary ballhandler, pierścionek już ma, przywiązanie? Więcej zeszłorocznych Knicksów tu chyba w Sacto będzie! 
15. Mo.Morris -> Nuggets. Dejounte Murray na którego mieli stawiać SAS+ brak tam stabilizacji jednak był (rozumiem powody finansowe, ale był, a teraz jeszcze oddanie 2 graczy z s5). W Nuggets jest starterem w contenderze, ma świetne warunki. 7/4 to trochę za mało by go wyciągnąć w takiej sytuacji.
16. PJ Tucker-> Wolves. 34 latek weźmie 29/3 over 25/2, zwłaszcza iż będzie starterem w Wolves, gdzie zna graczy (Lillard, Drummond). Pierścionek ma. Nie podoba mu się gambling własnego GMa, oraz oddanie większości mistrzowskiej ekipy. 
17. Harris -> Kings (jeśli oferta jest ważna)/ Pelicans (jeśli nie jest). Wszystko zależy od tego czy oferta dla Joe zostanie uznana za ważną (ta od Kings), wtedy nie ma dyskusji. Moim cichym faworytem, jeśli byłaby oferta Kings nieważna był Wooden, jednak mógł zaoferować fullMLE, a tego nie zrobił, co go dla mnie skreśla wtedy. Z kolei na miejscu Harrisa biorę 1+1, zamiast 3+1, bardziej mu się to opłaca.
18. Favors - Lakers :D ,opiszę za jakiś czas. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi