Skocz do zawartości
Tomek9248

beGM: Free Agency - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, karpik napisał:

No nie jest to legalne i jako Radny powinieneś raczej świecić przykładem. W innym wypadku sprawa zostanie zgłoszona odpowiednim organom.

Radzie? :D:D:D 

Ogólnie to Favors wie, że jest ceniony przez GMa Lakers i to wystarczy, a nie jakieś obietnice 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Lucas napisał:

Spurs nigdy nie wzmocnią się tak, żeby mieć gracza na poziomie Jokicia, więc sportowo Denver to lepszy wybór ;)

Mieli Robinsona

mieli Duncana

mysle ze coś znajda pod kosz z nadwaga 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom, jest tak ceniony ze kiedy w Jazz dostał 36/2 to w Lakers 22/2 , wraz z Russellem razem kręcą się na tej karuzeli szczęśliwości codzień rano dziękując ze na ich drodze stanął taki szczodry GM, który zamiast im płacić to obiecuje ze ich nie wymieni .

No ale nie samymi dolarami człowiek żyje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Ogólnie to Favors wie, że jest ceniony przez GMa Lakers i to wystarczy, a nie jakieś obietnice 😉 

Komisji śledczej. Podobno proceder ten działa w środowisku na szeroką skalę. Kluby zamieszane w te nielegalne układy mogą stracić mnóstwo picków oraz wszystkich graczy podpisanych w ostatnich dwóch sezonach.

Rada została właśnie skompromitowana i pozbawiła się resztek autorytetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, january napisał:

Oj wyśmiewasz lepsze oferty a swoją najgorsza wyceniasz jako „ bycie cenionym” 

Teraz, Qcin_69 napisał:

Nom, jest tak ceniony ze kiedy w Jazz dostał 36/2 to w Lakers 22/2 , wraz z Russellem razem kręcą się na tej karuzeli szczęśliwości codzień rano dziękując ze na ich drodze stanął taki szczodry GM, który zamiast im płacić to obiecuje ze ich nie wymieni .

Piszesz o Monte ?;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Po zeszłym sezonie w którym Favorsa wszyscy mieli gdzieś teraz dostaje najwyższy kontrakt życia, podwyżkę o 5mln w porównaniu do tego co zarabiał w zeszłym sezonie i rezygnuje z tych pieniędzy bo za rok znów jest offseason🙃

Edytowane przez LONGER01
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, LONGER01 napisał:

Drugi offseason z rzędu Favorsa wszyscy maja gdzieś, dostaje najwyższy kontrakt życia, podwyżkę o 5mln w porównaniu do tego co zarabiał w zeszłym sezonie i rezygnuje z tych pieniędzy bo za rok znów jest offseason🙃

Mimo ze walczymy o tego samego gracza to musze Ciebie skarcić ;) to nielogiczne co tu piszesz ;) 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ignazz napisał:

Piszesz o Monte ?;) 

Roznica między Monte a Favorsem jest taka, ze Favors rok temu mógł dostać spokojnie więcej pieniędzy od Lakers no ale January wykorzystał słabość naszego FA i po prostu dał mu najmniej ile musiał żeby go podpisać , LBS z kolei dał maks ile mógł dać Monte i nie miał możliwości dać więcej bez rozprzedani połowy składu :) 

wiec taki Monte dwa razy bardziej docenilby swojego GMa, niż Favors który może być co najwyżej wkurwiony ze Lakers sobie nim tak pogrywają dostosowując się do ofert innych klubów a nie szanując go jak chce to sprzedać January :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Qcin_69 napisał:

Lakers nie mogą mu zaoferować nawet centa więcej podczas tego offseason, ale chcą nabyć prawa EB do niego. A przypomnę, że rok temu go dopieścili już dodatkowym hajsem chociaż nie musieli, Favorsy cenią takie rzeczy^ Natomiast Longer mógł mu dać znacznie więcej, nie chciał.

Teraz, Qcin_69 napisał:

Favors rok temu mógł dostać spokojnie więcej pieniędzy od Lakers no ale January wykorzystał słabość naszego FA i po prostu dał mu najmniej ile musiał żeby go podpisać

A gdzie tam, jeszcze mu dodatkowo sypałem hajsem, kiedy konkurent mu rzucał 5/1. A rok temu to Qcin robił kampanię pod tytułem  "nawet 54/4 nie klepnie" 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Lakers nie mogą mu zaoferować nawet centa więcej podczas tego offseason, ale chcą nabyć prawa EB do niego. A przypomnę, że rok temu go dopieścili już dodatkowym hajsem chociaż nie musieli, Favorsy cenią takie rzeczy^ Natomiast Longer mógł mu dać znacznie więcej, nie chciał.

Nie no błagam Cię Jasiek :D pamietam dokładnie jak to było , bo już wtedy pisałem ze Favors za ten hajs to jest gruby steal i nawet prosiłem żeby ktoś go przebił jak może bo on ni c*** by się na taki kontrakt nie zgodził :P no ale to są właśnie błędy w naszym FA i te podziały na rundy, nie jestem fanem tego rozwiązania właśnie przez takie przypadki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, LONGER01 napisał:

Drugi offseason z rzędu Favorsa wszyscy maja gdzieś,

Dwie ekipy z capspace szukały centra. Obie poszły po Vucevicia, a Favors dostał 15 mln nie mając konkurencji. Za rok przynajmniej 6 ekip ma fullcapspace i brak centra. To ile może dostać (jeszcze Lakers złapią early Birds)

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Nie no błagam Cię Jasiek :D pamietam dokładnie jak to było , bo już wtedy pisałem ze Favors za ten hajs to jest gruby steal i nawet prosiłem żeby ktoś go przebił jak może bo on ni c*** by się na taki kontrakt nie zgodził :P no ale to są właśnie błędy w naszym FA i te podziały na rundy, nie jestem fanem tego rozwiązania właśnie przez takie przypadki :)

Dokładnie to było tak, że dostał jedynie ofertę 5/1 jeszcze od GS. Nikt się wtedy nim inny nie zainteresował. A Lakers jeszcze mu podbili "ot, tak" ofertę o dwa miliony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, january napisał:

Dwie ekipy z capspace szukały centra. Obie poszły po Vucevicia, a Favors dostał 15 mln nie mając konkurencji. Za rok przynajmniej 6 ekip ma fullcapspace i brak centra. To ile może dostać (jeszcze Lakers złapią early Birds)

Po co to ściemnianie? Piszesz, jakie to kokosy Favors dostanie za rok, ale boisz się obiecać mu cokolwiek za rok, bo wiesz że byś wygrał, a Cię nie stać:)

Za 2 lata jeszcze więcej ekip ma fullcapspace i brak centra:)

4 minuty temu, january napisał:

Dokładnie to było tak, że dostał jedynie ofertę 5/1 jeszcze od GS. Nikt się wtedy nim inny nie zainteresował. A Lakers jeszcze mu podbili "ot, tak" ofertę o dwa miliony.

Podbiłbyś o 4 i non bird wystarczyłoby do przedłużenia:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Po co to ściemnianie? Piszesz, jakie to kokosy Favors dostanie za rok, ale boisz się obiecać mu cokolwiek za rok, bo wiesz że byś wygrał, a Cię nie stać:)

Bo takie obietnice są nielegalne 😉 

1 minutę temu, fluber napisał:

Za 2 lata jeszcze więcej ekip ma fullcapspace i brak centra:)

Lol, to capspace i braki C się zgubi przecież w 2k20, bez takich dziwacznych tekstów. Za rok jest właśnie eldorado dla Favorsa^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Qcin_69 napisał:

Roznica między Monte a Favorsem jest taka, ze Favors rok temu mógł dostać spokojnie więcej pieniędzy od Lakers no ale January wykorzystał słabość naszego FA i po prostu dał mu najmniej ile musiał żeby go podpisać , LBS z kolei dał maks ile mógł dać Monte i nie miał możliwości dać więcej bez rozprzedani połowy składu :) 

wiec taki Monte dwa razy bardziej docenilby swojego GMa, niż Favors który może być co najwyżej wkurwiony ze Lakers sobie nim tak pogrywają dostosowując się do ofert innych klubów a nie szanując go jak chce to sprzedać January :)

Masz tu cześć racji tylko ze January bezczelnie korzysta z faktu BigMarket i tego ze trudno jest opuścić Los Angeles. 

Łatwiej z Denver poleciec do San Antonio tym bardziej gdy otrzymasz ogromna jak dla gracza podwyżkę i większe minuty niż z luksusowej willi w ŁA. 

Ale nawet w tym przypadku Fav się pakuje mimo ze dostał ofertę na przeczekanie. 

Monte tymczasem otrzymał zaskakująca dla innych 29 GM sowitą ofertę od spurs wiec jest bardzo pozytywnie zaskoczony wręcz wdzięczny agentowi który przy okazji jeszcze wywalczył dla gracza dodatkowe niesamowite przebicie lepszej oferty spurs przez ofertę spurs. Jeżeli to nie jest pokazanie na czym polega zaangażowanie w pozyskanie gracza na którym mi zależy to co jest? 

Mozemy sobie luźno dogryzać kto co kiedyś zrobił na rynku transferowym ale w lidze wymian nie dasz rady istnieć odcinając się od tego. Luźne dogryzanie było. Teraz czas na konkret a oferta jest zaskakująco wysoka. To pokazuje jak mi zależy na graczu. Przepłacasz tych których chcesz zachować w składzie. Sam wiesz ze na handel bierzesz towar przeceniony aby łatwiej z zyskiem puścić. 

Spurs zrobili po Monte mocny ruch już w drugiej turze windując go do rangi top50. 

Daje mu to 3-4 miejsce w wysokości zarobków w spurs. Wiec nie piszcie proszę ze gracz się obawia oddania. W takich graczy z takim kontraktem się INWESTUJE. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, january napisał:

Bo takie obietnice są nielegalne 😉 

Lol, to capspace i braki C się zgubi przecież w 2k20, bez takich dziwacznych tekstów. Za rok jest właśnie eldorado dla Favorsa^

Jasiek jak wygrasz Davorsa z ta c***ooferta to zapraszam do Spółdzielni, przyda nam się ktoś od takiego manipulowania 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zdanie o nielegalności nie skomentuje. Jeżeli cenisz Fava to nie zamawiaj mu taksówki tylko zorganizuj coś miłego na pozegnanie. 

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Jasiek jak wygrasz Davorsa z ta c***ooferta to zapraszam do Spółdzielni, przyda nam się ktoś od takiego manipulowania 

Myśle ze pasuje nawet metodami 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, karpik napisał:

A to nie za późno na tego typu zmiany?

A co do tych deklaracji i umawiania się pod stołem, to polecam sobie przypomnieć sprawę kontraktu Joe Smitha z Wolves i ile picków przez to straciła Minnesota. Nie powinno to być w żadnym wypadku dozwolone. Jest nawet na to pkt w CBA :)

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q30

Poprawka regulaminu z 4 lipca mówi o tym, że III tura jest również przeprowadzona w ten sposób.

Jesteś nie na bieżąco, Panie Karp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto w końcu jest w tej nieistniejącej spółdzielni? Bo się Qcina zapomniałem dopytać jak mnie do niej zapraszał? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Qcin wstawił członków przecież Ciebie nie było na tej liście wiec olał twoja kandydaturę 

Zapraszam do Klubu Niskich Podatków. Jest tylu chętnych graczy NBA aby do niej przystąpić bo to czysty zysk ze mnie szkalują jakby to było coś złego ze każdy chce zarobić 

Edytowane przez ignazz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Regis napisał:

Kto w końcu jest w tej nieistniejącej spółdzielni? Bo się Qcina zapomniałem dopytać jak mnie do niej zapraszał? 

Qcin, Sylvinho, LBS, Lucas

Spółdzielnia istnieje, tylko głupiec to kwestionuje.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi