Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Numerki to tylko numerki, dlatego zawsze konieczne jest podanie warunkowania. Jak ktoś w 1 rundzie miał np 20 mln capspace i rzucił :

1. X - 40/2

2. Y - 40/2

Bez wypisania warunków to zadeklarował właśnie bezwarunkowe pójście po tych 2 graczy. 

W takim razie nie wiem o czym mówi lista priorytetowa w regulaminie.

Dla części z Nas te numerki je wyznaczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o tym pisałem. Praktyki były inne i nie raz kogoś grillowano ze ma kogoś na trójce bo ktoś inny był wyżej na liście ... 

rozumiem chęć wyrównania 5 ofert aby każdego zaparkować ale u nas od 2 lat obowiązują inne zwyczaje po prostu. Oczywiście oba rozwiązania maja swoje plusy i minusy ale zmiana ducha gry w trakcie jest trudna do przeprowadzenia. My tu siedzimy po pare godzin dziennie ale bottom 10 GM ( czas spędzony na forum a nie jakość zarządzania ) może nie doczytać i Ibaka z 5 budzić będzie zdziwienie. Dodatkowo to obecnie najlepszy kąsek wiec pozycjonowanie z listy nr 5 choć logiczne ( bo wytłumaczyłeś) jest dla wielu nieczytelne i tak.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojęcia czemu nie można warunkować w reforertach.

Nawet w pytaniach do rady napisałem:

- Czy w kontrofertach mogę zmienić w jakikolwiek sposób ofertę dla swojego gracza? Dać mu opcje lub dać większe pieniądze?

NIE! W kontrofertach dajecie tylko ewentualnie dwie dodatkowe umowy z puli graczy, którzy dostali dostali umowy w III turze, ale nie od Was. Ci zawodnicy mogą być wstawieni gdzie chcecie, ale kolejność z pierwszej fazy nie może być zmieniona. Jeśli miałeś na pierwszym miejscu Bazemore, ale zobaczyłeś, że jest ogromne zainteresowanie Nim, a przykładowo Iggy dostaje jakieś ochłapy, masz teraz możliwość wstawić byłego weterana Warriors na początek listy.

Poprawienie w jakikolwiek sposób umowy dla gracza z pierwszej fazy będzie uznane za ofertę nieważną, a tylko zdradzi wasze zamiary. Od końcowych poprawek i wszelkich warunków jest ostatnia faza zwana reofertami w terminie 24-25 sierpnia.

Ja planowałem warunki dopisać w ostatniej fazie, a teraz słyszę, że jest to niemożliwe. Bardzo dziwne to wszystko w tej fazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Nie, grał już u mnie^

Będzie rozmawiane, ale Ross jak nie w Heat to już jest u Ciebie.

Btw : tego na pewno nie będzie trzeba głosować :

 

Tremont Waters → Cavaliers 1+1 PO minimum
Kyle Guy → Cavaliers 1+1 PO minimum
Miye Oni → Wolves 3+1 TO (minimum rookie)
Justin Robinson → Wolves 3+1 TO (minimum rookie)
Christian Wood → Wolves 1+1 TO minimum
Isaiah Thomas → Hornets 1+1 TO minimum
Alex Caruso → Pistons 4,16 / 1+1 TO
Vince Carter → Pistons 1y minimum
Ersan Ilyasova → Pacers 3,5/1
Richaun Holmes → Heat 1+1 PO minimum
Raul Neto → Jazz 2y minimum


Jose Barea → Suns 1y minimum or FA
Enes Kanters → Kings roomMLE 1+1 PO or FA
TJ McConnell → Jazz 9,2/1+1 TO or FA
Michael Carter-Williams → Jazz 1+1 TO or FA
Marial Shayok → FA

Można już podpisać Ersana i zrzucić mu caphold czy czekać na oficjalny post ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa gównoburza juz chyba za nami, a jako ze juz tylko ja mogę zmienić ofertę kontraktu Napiera to gram z Wami w otwarte karty.

Na razie jego sytuacja wygląda następująco:

W fazie ofert jako jedyni zainteresowanie nim wyraziło Phoenix Suns i w odróżnieniu od wielu początkowych ofert Bazz nie dostał ode mnie minimum, a 5/2 z opcją teamu. To całkiem spoko opcja jeśli weźmiemy pod uwagę, że w RL NBA podpisał nie do końca gwarantowane minimum z Timberwolves [2019 non-guaranteed, fully if not waived on or before 7/10/19 [$1,597,100 guaranteed via GSW-BKN trade]. Dodatkowo jest pierwszy na mojej liście priorytetów guardów [myślę, ze zapis jest w miarę czytelny, bo ja to podzieliłem na tiery pozycjowe, 2 na liście priorytetów w praktyce jest Poirier, mimo numerka czwartego]

W fazie kontrofert Indiana Pacers zaoferowali mu minimum dla veterana z opcją zawodnika w drugim roku.

Pewnie i tak wygrałbym głosowanie nawet bez zmian, ale jako że jesteście agentami Bazza i bardzo go lubię to pytam jaką opcję wolicie:

a) zdjęcie TO i pełne 5 mln gwarantowanych
b) lekkie podpicie oferty i 6/2 z opcją teamu

Biorąc pod uwagę jak całą karierę w NBA Bazz jest doceniany finansowo wydają mi się to spoko opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Właśnie po to są warunki, by tego wyższego nie było konieczności podpisać. Ale warunek zawsze idzie w dół, a u Ciebie piąty zawodnik jest kluczem do zagadki, bo teoretycznie to on stanowi wg twoich warunków najwyższy priorytet.

Każdy to widzi po swojemu. Ja w pytaniach do rady pisze jedno, a Jasiek mi na PW drugie. A mógł przecież wcześniej sprostować.

Oferta Bulls dla Vince Cartera nie zachodzi, bo to byłaby szósta oferta dla gracza.

Nie dogadamy się. Dla Ciebie to numerki, a dla mnie lista priorytetowa :)

 

 

54 minuty temu, MarcusCamby napisał:

W takim razie nie wiem o czym mówi lista priorytetowa w regulaminie.

Dla części z Nas te numerki je wyznaczają.

Temat o który się zagotowałem już co prawda za nami, ale szkoda Marcus, że to przy Oubre nie miało dla Ciebie znaczenia.

15 minut temu, Lucas napisał:

Największa gównoburza juz chyba za nami, a jako ze juz tylko ja mogę zmienić ofertę kontraktu Napiera to gram z Wami w otwarte karty.

Na razie jego sytuacja wygląda następująco:

W fazie ofert jako jedyni zainteresowanie nim wyraziło Phoenix Suns i w odróżnieniu od wielu początkowych ofert Bazz nie dostał ode mnie minimum, a 5/2 z opcją teamu. To całkiem spoko opcja jeśli weźmiemy pod uwagę, że w RL NBA podpisał nie do końca gwarantowane minimum z Timberwolves [2019 non-guaranteed, fully if not waived on or before 7/10/19 [$1,597,100 guaranteed via GSW-BKN trade]. Dodatkowo jest pierwszy na mojej liście priorytetów guardów [myślę, ze zapis jest w miarę czytelny, bo ja to podzieliłem na tiery pozycjowe, 2 na liście priorytetów w praktyce jest Poirier, mimo numerka czwartego]

W fazie kontrofert Indiana Pacers zaoferowali mu minimum dla veterana z opcją zawodnika w drugim roku.

Pewnie i tak wygrałbym głosowanie nawet bez zmian, ale jako że jesteście agentami Bazza i bardzo go lubię to pytam jaką opcję wolicie:

a) zdjęcie TO i pełne 5 mln gwarantowanych
b) lekkie podpicie oferty i 6/2 z opcją teamu

Biorąc pod uwagę jak całą karierę w NBA Bazz jest doceniany finansowo wydają mi się to spoko opcje

ja Tobie klepnę obie jakby co ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Dziwi mnie brak kontrofert na Harta. Jakże uwielbiany w zeszłym roku, 1st picki latały za niego a tu tylko OKC i to 4 miejscu w prio się do niego odezwało.

Nance to też miłości ma mnóstwo.

Karpik podbija cyfry na VanVleeta ale Longer bankowo wyrówna.

RFA u Nas zwykle mają słabo z ofertami, bo ludziom szkoda slotu. Zakładają, że owner i tak wyrówna.

Dlatego też Portis nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

RFA u Nas zwykle mają słabo z ofertami, bo ludziom szkoda slotu. Zakładają, że owner i tak wyrówna.

Dlatego też Portis nie dostał.

Szukam właśnie takiego backup centra. A co zrobi Kungfu czy nie zaśpi i Prince to się okaże. Boston jak chce zostać poniżej tax to nie może tego wyrównać. Na trzecim w prio Len i tam pewnie pójdzie reoferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Shabazz chce gwarantowanego hajsu i stabilizacji. Tylko jego minimum w Pacers to jest 4/1+1 PO finansowo przecież, więc blisko tej oferty 5/2 bez TO, nie wiem czy nie lepsza.

Wy mi powiedzcie czego Ed Davis chce. 1+1 PO, 2+1 PO, 3+1 PO ? :D 

Chce do Minnesoty z tego co wiem, ewentualnie Nuggets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.