Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, BMF napisał:

Favors zostanie w Lakers na ten moment, lol. 

30/2 plus PO > 12/1 plus PO to dla gracza ze średnio zdrowymi plecami oczywisty wybór, nie wiem jakim cudem masz Favorsa w Lakers. W jakiej rzeczywistości ludzie biorą krótsze kontrakty za mniejsze pieniądze? W jakiej rzeczywistości gracz po rocznym kontrakcie bierze znowu roczny kontrakt o mniejszej kasie? 

Za to biorąc pod uwagę warunkowania bardzo prawdopodobne, że do Lakers trafi Danny Green.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Jeśli tak się okaże, pozostaje życzyc Joe jak najlepiej. Nie mniej zarząd Kings mocno też zaatakował T. Younga z czego Tangiers nie jest zadowolony i moze chcieć podbić ofertę.

Nie planujesz coś z cap space zostawić sobie na III turę? W ciul fajnych nazwisk zostało. 

Potencjalnych przegranych o Favorsa i Younga zapraszam do rozmów o Taju Gibsonie. Ma 1+1TO i już na teraz jest tańszy.

Planuje kilku graczom zaoferować MLE w 3 rundzie. Mam 6 graczy, teraz powinno udać się dodać 4 graczy, 2 stashe, 2 graczy z tego draftu. Robi się ciasno w Kings ns kolejnych FA, o ile wszystko dobrze pójdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Kawhi Leonard bardzo niezadowolony z ruchów swojego nowego-starego GMa.

"Gdzie jest mój ukochany Wooden, on by nie odpuścił jak ten handlarz CM moich przyjaciół i złożył ofertę Danny'emu Greenowi, a ten cymbał się nawet nie pofatygował, bo spał w kinie!!" - dało się słyszeć z jachtu na którym wypoczywa Leonard.

Określenia skąpiec i ch*, które po dużej ilości alkoholu formułował PJ Tucker to nic w porównaniu do obelg jakimi obdarzają obecnego GMa NYK inni koszykarze... Oj źle się dzieje w Nowym Jorku, chęć do gry w ekipie Knicks wyrazili jedynie Carmelo Anthony, Lance Stephenson i Michael Beasley. Trade requesty wiszą w powietrzu!

 

Po podpisaniu extension z Russellem za 13 milionów rocznie, zaoferowaniu Ingramowi extension jakieś 70 milionów poniżej maxa i propozycji 12 milionów rocznie dla Derricka Favorsa, GM Lakers nazwał GM-a Knicks skąpcem. Lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fluber napisał:

30/2 plus PO > 12/1 plus PO to dla gracza ze średnio zdrowymi plecami oczywisty wybór, nie wiem jakim cudem masz Favorsa w Lakers. W jakiej rzeczywistości ludzie biorą krótsze kontrakty za mniejsze pieniądze? W jakiej rzeczywistości gracz po rocznym kontrakcie bierze znowu roczny kontrakt o mniejszej kasie? 

~2 miliony różnicy w  lepszym teamie z obiecanym extension od obecnej ekipy, gdy za rok jest mnóstwo kasy i słaby rynek FA? Prosty wybór, myślałem, że ktoś da Favorsowi godny kontrakt, a tak znowu się upiecze january;emu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał:

~2 miliony różnicy w  lepszym teamie z obiecanym extension od obecnej ekipy, gdy za rok jest mnóstwo kasy i słaby rynek FA? 

Przeciez january napisal po ofertach ze przy takich ofertach on favorsowi nic nie obieca:)

3 miliony:)

Za rok jest wiecej kasy ale favors musialby dostac za rok O POLOWE WIECEJ zeby WYJSC NA ZERO. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Przy takich to imo nawet nie muszę, ale Jak ma być to argument to się obieca :).  2,2 mln jak dobrze liczę w 1 roku. 

Widzę świetne argumenty. 

Jak klub macierzysty dawał mniej  400.000 to była to forma ograbienia ( Brogdon oferty Kings i spurs) ale gdy zaczyna ta kwota być znacząca 2,2 i do tego dużo większe zabezpieczenie zdrowia to widzę ze nic nie trzeba robić. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Dlatego uważam, że moi konkurenci popełnili duży bład zaczynając od 2+1 (nie można dać mniej lat), teraz już mają małe flexibilty i muszą płacić wysoko.

Ja jestem small market i nie mogę być nazwany konkurentem dla wielkich bogatych lakers. 

U mnie sukcesem jest wyrównywanie tych ogromnych pieniędzy. 

Mam tańsze bilety. Wannaburgery tez tańsze. 

Skromny niewielki klubik ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.