Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ignazz napisał:

Masz już rozgrywajka? Bo na razie gdziesz czytałem ze straciłeś najlepszego strzelca i to nie byle jakiego 

No straciłem najgorszego obrońcę w drużynie i jednego z najgorszych w lidze, a w jego miejsce ściągnięto bardzo zdolnego (i skuteczniejszego z dystansu) zawodnika, startera jednego z kontenderow na kapitalnej umowie, za którego niedawno ktoś chciał rzucać workiem pickow oraz bardzo wartościowy wybór, którym można nadal wzmacniać zespół :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No straciłem najgorszego obrońcę w drużynie i jednego z najgorszych w lidze, a w jego miejsce ściągnięto bardzo zdolnego (i skuteczniejszego z dystansu) zawodnika, startera jednego z kontenderow na kapitalnej umowie, za którego niedawno ktoś chciał rzucać workiem pickow oraz bardzo wartościowy wybór, którym można nadal wzmacniać zespół :) .

Czyli zrobiłeś coś co krytykowałes jak oddałem Murray Millsap. 

Aha to sam musisz teraz napisać ze on nawet nue spojrzy na ten twój pick 

1 minutę temu, Lucas napisał:

Wspaniały argument za Suns :)

Musisz być konsekwentny i się zaorać. Możesz wykorzystać szablon krytyki spurs o Buttlera. Tam są twoje słowa. 

Tylko nie zapominaj ze oddales najlepszego strzelca. Ja drugiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pick jest assetem pod wymiany. 

Sportowo zyskałem i zamieniłem młodego statpaddera na wartościowych zawodników :)

Ty oddawałes lepszego gracza za młodego Collinsa. 

Ja oddałem młodego zawodnika za kogoś bardziej sprawdzonego i na ten moment na pewno lepszego sportowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim bilansie musisz dodać te 62.000.000 oszczędności 

w ogólnym rozrachunku kalkulacja to jest:

Brogdon Collins Wiggins oraz ATL 2020 

jezeli wymiana daje Tobie tez oszczędności / pick jak ten Hawks oraz suma graczy to siła i upside tych trzech to masz mój głos ! 

Co nie zmienia faktu ze wymieniłeś długoletniego lidera a ja młodego gracza z wymuszonej wymiany Leonarda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Co by nie mówić o obronie Bookera, to oddałeś 22-latka rzucającego 27ppg:)

Przy tej fatalnej obronie, niskiej efektywności i przy mnóstwie strat.

Ja się zgadzam, że Booker może wypalic i zmądrzeć i nawet tego Qcinowi życzę, lecz ja z jego pozbycia jestem zadowolony, przede wszystkim względem komfortu psychicznego i tego, ze na forum nie muszę o nim milczeć w odróżnieniu od np. grup o koszu na FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, january napisał:

Co Ty tu wafelku wymyślasz :D.

Najważniejsi gracze wymienieni przez Lakers : M.Gasol, Dinwiddie Randle

Przez Knicks : McCollum, Wiggins, Porzingis, Rubio, Carmelo, Mirotic, Saric, Gobert

Gdzie Rzym, gdzie Krym 😉 

Inna kwestia jest taka, że Ty odziedziczyłeś po Woodenie mistrzowski team i z marszu go wymianami całkowicie przemeblowujesz (ilu zostanie graczy z 8-9 najważniejszych?) :) Ja od zbudowania contendera szkieletu niemal nie ruszam, dla Ciebie to tylko nazwiska i cyferki. Skończysz więc jak Ainge z Davisem (Davis nie chciał iść do tak bezdusznego GMa). 

Wymieniaj dalej jak tam chcesz, ale ekipy z capspace za rok na Davisa mogą się już szykować ^.^

Bo odejście AD z NYK za rok na ten moment jest oczywiste :) 

Gwoli ścisłości: Rubio na razie nie był wymieniony. 

Gwoli ścisłości 2: Lakers HANDLOWALI juz Butlerem, ale na ostatniej prostej powrócili nie wiemy skąd. 

Gwoli ścisłości 3: oddanie Porzingisa dało NYK mistrzostwo, którego Lakers nie mają. 

Na koniec jasiu liczy się pierścionek i jest 1:0 na korzyść NYK i bez obrazy ale Wooden dojechał do majstra na plecach c_m bądźmy tu sprawiedliwi. 

1 godzinę temu, january napisał:

No w ciul więcej, bez porównania ogólnie.

Dla mnie nie ma tematu o zadnym extension teraz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.