Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, january napisał:

To jest prawidłowa struktura MLE co nie?

https://www.hoopsrumors.com/2019/06/values-of-201920-mid-level-bi-annual-exceptions.html

2019/20    $9,258,000
2020/21    $9,720,900
2021/22    $10,183,800
2022/23    $10,646,700
Total    $39,809,400

?

Zwariowałes? Teraz wstawiasz cyfry? ;)

na to będzie czas potem ;)))))))))))

Dziękuje tak na poważnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Eld napisał:

Joe Harris poważnie zastanawia się nad ofertą OKC i dołączeniem do przebudowywanej drużyny, która już w przyszłym roku planuje z przytupem wejść do PO.

Agent Harrisa dziś ma zaplanowane spotkanie w Sacramento, na ktorym ma zostać dopięta ostateczna oferta dla Joe. Mówi się o czteroletnim kontrakcie w granicach 50-60 mln, zagwarantowane miejsce w s5. Gracz jest niezwykle poekscytowany nowym projektem w Kings :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shevcu napisał:

Agent Harrisa dziś ma zaplanowane spotkanie w Sacramento, na ktorym ma zostać dopięta ostateczna oferta dla Joe. Mówi się o czteroletnim kontrakcie w granicach 50-60 mln, zagwarantowane miejsce w s5. Gracz jest niezwykle poekscytowany nowym projektem w Kings :)

Jeśli tak się okaże, pozostaje życzyc Joe jak najlepiej. Nie mniej zarząd Kings mocno też zaatakował T. Younga z czego Tangiers nie jest zadowolony i moze chcieć podbić ofertę.

Nie planujesz coś z cap space zostawić sobie na III turę? W ciul fajnych nazwisk zostało. 

Potencjalnych przegranych o Favorsa i Younga zapraszam do rozmów o Taju Gibsonie. Ma 1+1TO i już na teraz jest tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

 

Trochę mało dla 34y Tuckera...

 

wychodzi jakieś 2 mln mniej (zważywszy, że w trzecim roku wezmie sobie vet min).

Także pozostawiam do oceny innych czy dla 2 mln warto przenosić się z mistrza, gdzie ma pewne 30 min i ważną rolę w drużynie. 

no i plus jest też taki, że za rok może zrezygnować z opcji i znow podpisać 2-letnia umowe. a za dwa lata jak proponuje qcin, to juz raczej mozliwosci rezygnacji nie bedzie mial (z uwagi na wiek).

takze w gruncie rzeczy moglbym mu zapropnoowac jeszcze mniej np. 23.5 mln, ale nie chce mi sie bawić w jakies zbedne dyskusje, wiec 25 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, człowiek...morza napisał:

wychodzi jakieś 2 mln mniej (zważywszy, że w trzecim roku wezmie sobie vet min).

Także pozostawiam do oceny innych czy dla 2 mln warto przenosić się z mistrza, gdzie ma pewne 30 min i ważną rolę w drużynie. 

no i plus jest też taki, że za rok może zrezygnować z opcji i znow podpisać 2-letnia umowe. a za dwa lata jak proponuje qcin, to juz raczej mozliwosci rezygnacji nie bedzie mial (z uwagi na wiek).

takze w gruncie rzeczy moglbym mu zapropnoowac jeszcze mniej np. 23.5 mln, ale nie chce mi sie bawić w jakies zbedne dyskusje, wiec 25 

Lol, dzięki Rybaku, PJ będzie idealny do Drummonda :) powodzenia w 3 turze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów nt. kontroferty dla Morrisa.

Zapłaciłem za niego niemało gdy pozyskiwałem go z Nets (Payton + 2x 2nd). Wiedziałem, że trzeba będzie o niego powalczyć na FA z racji braku birdów, no ale nie spodziewałem się już w tej rundzie. Natomiast to pełne 4letnie MLE to jest i tak cena, którą byłem gotowy ponieść, Morris to bardzo ważny gracz, który w niedalekiej przyszłości ma wejść do pierwszej piątki. Nie jestem w stanie zaproponować my tyle co Spurs, ale okazałem mu zaufanie i nie zmieniły tego nawet słabe PO w jego wykonaniu. U mnie z miejsca dostaje minuty, ma szansę spokojnie rozwijać się obok takich graczy jak Jokić czy Holiday, grać co sezon o jak najwyższe cele. Na dokładkę mam u siebie jego najlepszego kumpla z reala czyli Beasleya.

Mało?

To może oddajmy głos samemu zainteresowanemu:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.