Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Albo Isaiah-Hayward-Crowder-Morris-Horford

Wydaje mi się, że Hayward może mieć problemy z kryciem dwójek, Crowder to samo.Brown wydaje mi się nieco szybszy i bardziej mobilny do tego, ale może to tylko moje złudne wrażenie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ainge musiał zwolnić kasę na Haywarda i udało mu się to, dostając przy tym zawodnika do rotacji.

 

Olbrzymim atutem Morrisa jest kontrakt - dwa lata, 5 baniek rocznie.

 

Wydaje mi się, że Hayward może mieć problemy z kryciem dwójek, Crowder to samo.Brown wydaje mi się nieco szybszy i bardziej mobilny do tego, ale może to tylko moje złudne wrażenie.

 

Mam wątpliwości, czy Brown jest gotowy na takie poważne granie. Chyba nie ma w tej chwili dla Bostonu idealnej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest bardziej zachłanny i głupi GM niż Danny na ten moment? Oddać Bradleya z 2nd rounderem za niepasującego Morrisa.

Za rok musisz Bradleyowi zaplacic, nie zaplacisz, bo bedziesz mial maxa IT, maxa GH, maxa Horforda.

 

Wedlug mnie Morris to slaby fit dla Celtics, ale wole to, nic strate Bradleya za darmo (Morris ma jeszcze 2 lata po 5mln).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana ma sens z finansowego punktu widzenia, bo Bradley i tak by za rok odszedł. Nie zapłacilibyśmy mu tyle ile by chciał, to pewne, ale ja i tak żałuję. Muszę przyznać, że fantastycznie było oglądać jak ten gościu się rozwija z sezonu na sezon. Na początku myślałem, ze będzie bustem, a potem wygryzł z s5 Raya Allena i nadal się poprawiał. 

 

Ostatni, który pamięta erę Big 3 odchodzi. :(

 

6a0115709f071f970b01774425689c970d.jpg

 

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Haya bez tradeu (że nie trzeba było niby nic oddawać jak za Georgea, czy Butlera) - jak piszecie, to ja bym się tak nie cieszył.

Sytuacja podobna do tej, jak Janusz się cieszy, że znalazł taką samą wiertarkę 10zł taniej w Castoramie, ale nie wspomniał, że stracił wcześniej czas i benzynę na jeżdżenie po mieście do 5 innych sklepów..

 

Za Haywarda i Morrisa Danek oddał Bradleya i Olynika (na upartego można by dodać do tego 2nd round pick, czy Amira).

Szkoda tego Bradleya. 

 

Szału nie ma, ale czekamy na dalsze ruchy kadrowe Rudego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szkoda Bradleya, bo kolesia uwielbiałem ale jakby patrzeć czysto przyszłościowo to Celtics w zasadzie tym transferem dostali 2 lata Morrisa i 3 lata Crowdera( dwóch na świetnych kontraktach)  zamiast potencjalnie 1 roku Bradleya. Z tym, że na koniec sezonu i tak by nie było na niego pieniążków.Teraz wystarczy zwolnić tylko Mickeya i jest kasa na Haywarda a do tego np Yabusale może bez problemu być w rosterze.I załatwili w pewnym sensie problem przyszłorocznej wolnej agentury, co do tych zbiórek Morrisa to byłbym sceptyczny poniewaz gral w Pistons gdzie Drummond zbieral 13 piłek na mecz a w Bostonie najwiekszą ilość miał Horford który zbierał 6 piłek dlatego Bradley wyglądał na zbiorce tak jak wygladał. Reasumując, jestem troszke zły bo oddali chyba mojego ulubionego gościa z całego rosteru ale zadbali o finanse i zrobili ruch typowy patrząc w przyszłość.Ten ruch zapewne zwiększy minuty dla Browna i Tatuma, którzy zapowiadają sie naprawde spoko. Brown już w rookie sezonie to udowodnił i jestem przekonany, że Tatum też to zrobi.Jestem ciekaw jak będzie wyglądać s5 Celtów na starcie sezonu, patrząc na dzień dzisiejszy to mam kilka propozycji, bo mozliwości jest całkiem sporo. 

Zaczynając od najbardziej prawdopodobnej:

1.IT/Hayward/Crowder/Morris/Horford-  Zakryte braki ofensywne jak i defensywne. Solidne s5, a na ławce znaczące backupy  : Rozier/Smart/Brown/Tatum. Yabusale?Zizic?

2.IT/Smart/Hayward/Crowder/Horford <---podoba mi sie, It z Haywardem naprawiają w bardzo dużym stopniu braki ofensywne Smarta, a do tego cały czas utrzymują defensywe właśnie w postaci Marcusa, który cały czas jest bestią w tej dziedzinie( (bardziej w sensie IT bo o defensywe Haywarda sie nie martwie) a u Bradleya widać było znaczny regres. Problemem oczywiscie w tej sytuacji dalej jest zbiórka ale Crowder gorzej niż Amir zbierać nie będzie a do tego będzie dużo bardziej waleczniejszy na desce niż Johnson.
 

3.IT/Brown/Hayward/Crowder bądź Morris/Horford.
Moim zdaniem Brown w tym sezonie może być gotowy na s5 , ciężko pracuje, bardzo solidne minuty już w rookie sezonie w Regularze a przede wszystkim PO. Jestem niemal przekonany, że może być czarnym koniem i już w tym sezonie gwarantowac przyszłość Celtics wlasnie na tej pozycji.

4. IT/Hayward/Tatum/Crowder/Horford <--- kto wie, może w trakcie sezonu, czas pokaże. Licze na tego chłopaka, 19 lat, warunki są, kiler ofensywny którego poza IT od czasu PP nie było.

Dużo osób jara sie Tatumem, ja także tym bardziej po tych jego meczach w SL ( i te jego Step Backi <3 ) PP wypisz, wymaluj. Ale myśle, że za wcześnie na s5. No chyba, że zacznie tak zaskakiwać, że Stevens sie zakocha i wrzuci go do s5 lecz jest tam troche ciasnawo, na PF go nie widze ( defensywa) + koleś ze swoim skillsetem ofensywnym przy linii za 3 na PF byłby troche marnowany, tym bardziej przy Horfordzie, inaczej to by wyglądalo gdyby koło siebie miał jakiegoś rim protectora. Bardzo dużo osób podkreśla, że z tego draftu to wlasnie on i Fultz są na ten moment NBA Level. ( co już teraz to pokazują meczami w SL)



Dodam jeszcze, że rok temu Bradley opuścił całe PO, w tym sezonie 30 meczy. Co skutkowało tym, że Brown grał w s5 i sie spisywał.Czas pokaże, czekamy co dalej.

https://twitter.com/AdamHimmelsbach/status/883423593333309440 <--- polecam zajrzeć.


 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.