Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wtedy Suns może wyrównać bo Len jest nadal RFA i w ogóle nie wiem czy RFA możesz dać mniej QO dopóki są zastrzeżeni

 

"Suns tendered $4.2M qualifying offer" - po co mialby brac minimum?

 

Czy ta wymiana Celtics sie przypadkiem nie wypisali z ewentualnej walki o Anthonego Davisa [gdyby ten wyladowal na rynku w najblizszym roku z hakiem]? Bo paczka typu Smart, Tatum, Brown, pick Clippers/Grizzlies i Lakers/Kings juz chyba nie bylaby automatycznie najlepsza oferta?

Cholera, coś mi się ubzdurało, że Suns go odpuścili i nie dali QO. To zmienia optykę. 

 

Zostaje Hibbert. 

 

A paczka Smart, Tatum, Brown i pick/i to jest coś, co ciężko byłoby moim zdaniem przebić innym drużynom. Ale Davis ma jeszcze trzy pełne sezony w kontrakcie, więc spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę te Playoffy wcale nie byly dla Bostonu super. Straszne męczarnie z Bulls (gdyby nie kontuzja Rondo to mogło byc różnie), wymęczone 7 meczów z Waszyngtonem i gladki oklep od Cavs. Mozna nawet powiedzieć, że pierwszy seed i ECF były ponad stanbo od CLE byli półke niżej. Mów co chcesz ale uważam, że tymi ruchami i mołżiwością kolejnych robia krok do przodu nawet jeśli nie poprawi to wyniku w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołując się do pomysłu Matka - ciekawe czego Philly oczekuje za Okafora. Jeżeli cena nie jest wyżyłowana i wystarczy pakiet złożony z dwójki spośród Rozier - Yabs - Nader - Ojeleye - Theis  i paczka podrzędnych picków to myślę, że warto zaryzykować. Myślę jednak, że 76ers nie puści Jahila póki obawiają się o zdrowie Joela...

 

w życiu bym nie dał Ojeleye za Okafora, Roziera i Yabu chyba też nie

 

co najwyżej jakiś szrot i wysokiego second roundera i tyle

 

Okafor to jest tragedia, on też nie umie zbierać [nie umie albo mu się nie chce ruszyć tłutej dupy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w życiu bym nie dał Ojeleye za Okafora, Roziera i Yabu chyba też nie

 

co najwyżej jakiś szrot i wysokiego second roundera i tyle

 

Okafor to jest tragedia, on też nie umie zbierać [nie umie albo mu się nie chce ruszyć tłutej dupy]

 

Że Okafor nie przekonuje to się spodziewałem, ale aż taki szrot z niego został? Bo z tego co piszesz to gość jest skończy, a max to gra za frytki na kolejnym kontrakcie i wypad z ligi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja w niego nie wierzę, bo effort na boisku ma fatalny a to oznacza, że work ethic też pewnie słabo, co on umie w tej chwili poza zdobywaniem punktów spod kosza? na pewno Ojeleya bym nie dawał za niego zwłaszcza, że po odejsciu Crowdera atletyczny skrzydłowy jest im potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transfer do Celtics to paradoksalnie mogłoby być wybawienie dla Jahlila, a gdyby wypalił to mógłby znacząco wzmocnić Boston. Przecież jeszcze za wcześnie, żeby gościa skreślić. To nie jest (jeszcze) Bennett   :rugby:  Popatrzmy na to w ten sposób - jakie on ma doświadczenia z Philli? Problemy, frustracja i tankowanie. To nie są najlepsze początki dla młodego zawodnika.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda jak piszesz, tylko też zobacz, że oceniamy go przez pryzmat środowiska, w którym gra. A Phila jakoś nie wyzwalała ostatnio waleczności i nie utwardzała jaj, przez lata tej organizacji chodziło o tankowanie :P Mówiliśmy tu zresztą nie raz, co takie nastawienie organizacji może zrobić z psychiką młodych graczy, dlatego też ja niezmiennie sądzę, że ten projekt Hinkiego za parę lat będzie uważany za czas stracony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam taki sobie offtop. Niektórzy to debile, matoły, idioci, niewdzięcznicy. Wkurw od rana mam bo naprawdę IT szanuję, kolo wiele dobrego zrobił co wielokrotnie było wymieniane na forum dla Celtów a tu taka WIOCHA ?!

 

itt.jpg

 

W doope bym mu wsadził ten palnik i patrzył jak mu się mózg wypala.

 

Tak jak by to była wina IT że go wytransferowali.

 

Pojeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tępe chu.je. Podobno jakiś diennikarzyna jechał po IT twierdząc że koleś nie był lubiany w szatni. ZJechała go drużyna wystawiając laurkę IT.

Mnie osobiście nie żal oddania IT (mam dla niego spory szacunek) bo to taki biznes w NBA. Żal picku/Ante. Dany to by Birda sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli obecnie miałbym wybrać zawodnika który w zeszłym roku:

 

- zagrał najbardziej ponad stan;

- był najbardziej emocjonalnie powiązany z klubem

- zrobił coś niezwykłego ze względu na tragiczne okoliczności

 

 

 

 

to byłby to Thomas

 

nieładnie panie AAnge

 

http://ballislife.com/danny-ainge-gets-posterized-by-his-son-best-ainge-fights/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś wyszedł dla nich na parkiet, kiedy jego siostra jeszcze całkiem nie ostygła.,A te ku*wy teraz palą jego koszulki.,Obrzydliwe
Smutne ale prawdziwe..

 

Thomas zdobył wielu zwolenników pokazując to, że nie jest tylko genialnym sportowcem ale i naprawdę wielkim człowiekiem. Niestety jak się ma dobre serce to trzeba mieć twardą dupę..

 

Życzę mu jak najlepszej kontynuacji kariery w Cavs.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.