Skocz do zawartości

Free Agency 2017


zalias

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, ze tyle Jazz faktycznie oferowali? Bo w/w i szybkie googlowanie wymienia mozliwy max jaki mogli zaoferowac.

 

"based on the advise of Hill’s representatives, Hill is seeking a deal similar to Conley’s. His camp reportedly believes he will be able to sign a four-year, $132 million deal via free agency."

No ale Jazz mu oferowało ok 85/4 z czego 8 już miało czyli dokładali 77 /3 ale on odrzucił bo wierzył że dostanie maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"That was the goal (announcing today), but now we've got to kind of regroup here a bit," Bartelstein told Adam Himmelsbach of the Boston Globe.

 

"(Hayward is) upset someone would report that. He's trying to re-evaluate everything," said Bartelstein to A. Sherrod Blakeley.

Moze z Haywardem to byl balon probny i nie byl zadowolony z reakcji?

 

No ale Jazz mu oferowało ok 85/4 z czego 8 już miało czyli dokładali 77 /3 ale on odrzucił bo wierzył że dostanie maxa

Masz pod reka linka gdzie jest potwierdzone, ze mu tyle oferowali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem jedyny, który nie pojmuje tego całego szumu, który robią gracze? Co oni, nie wiedzą, co się w lidze dzieje? Na co dzień grają ze sobą przecież. Potrafią ocenić siłę drużyn. Widzą wyniki, trenują cały sezon ze swoimi kolegami z pracy. Na prawdę 26 letni mężczyzna nie jest w stanie wskazać, czy woli żyć w Miami, SLC, czy w Bostonie? To jest jakieś 5 letnie dziecko przepraszam? Cholera, takie dramy są naprawdę śmieszne po dłuższym przemyśleniu. A nie mówimy tu nawet o czymś na wzór Lebrona, który przez 7 lat sam niósł całe Cleveland na barkach i miał papiery, na atakowanie GOAT. Tylko o zwykłym kolesiu, który doczłapał się do poziomu all-star i prawie załapał do 3 piątki NBA. 

 

Na miejscu GH już dawno zadomawiałbym się w Bostonie. Chyba lepsza ekipa, zdecydowanie łatwiejsza konferencja (praktyczne pewne ECF) i dużo assetów. Ok, nie jestem GH. Więc skoro tak wierzy w Utah i jest związany z kolegami, to niech po męsku się zdecyduje i zostanie. Nie potrzeba na to naprawdę 2 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem jedyny, który nie pojmuje tego całego szumu, który robią gracze? Co oni, nie wiedzą, co się w lidze dzieje? Na co dzień grają ze sobą przecież. Potrafią ocenić siłę drużyn. Widzą wyniki, trenują cały sezon ze swoimi kolegami z pracy. Na prawdę 26 letni mężczyzna nie jest w stanie wskazać, czy woli żyć w Miami, SLC, czy w Bostonie? To jest jakieś 5 letnie dziecko przepraszam? Cholera, takie dramy są naprawdę śmieszne po dłuższym przemyśleniu. A nie mówimy tu nawet o czymś na wzór Lebrona, który przez 7 lat sam niósł całe Cleveland na barkach i miał papiery, na atakowanie GOAT. Tylko o zwykłym kolesiu, który doczłapał się do poziomu all-star i prawie załapał do 3 piątki NBA. 

 

Na miejscu GH już dawno zadomawiałbym się w Bostonie. Chyba lepsza ekipa, zdecydowanie łatwiejsza konferencja (praktyczne pewne ECF) i dużo assetów. Ok, nie jestem GH. Więc skoro tak wierzy w Utah i jest związany z kolegami, to niech po męsku się zdecyduje i zostanie. Nie potrzeba na to naprawdę 2 miesięcy. 

No nie wiem. Decyduje gdzie spędzi następne co najmniej 4 lata i chce poświęcić temu z tydzień, a ludzie mają pretensje, że zajmuje mu tyle czasu co im decyzja między kupnem ps, a xboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu GH już dawno zadomawiałbym się w Bostonie. Chyba lepsza ekipa, zdecydowanie łatwiejsza konferencja (praktyczne pewne ECF) i dużo assetów. Ok, nie jestem GH. Więc skoro tak wierzy w Utah i jest związany z kolegami, to niech po męsku się zdecyduje i zostanie. Nie potrzeba na to naprawdę 2 miesięcy. 

 

Ale tu chodzi o to, że spotykając się z takim Stevensem i Ainge może się dowiedzieć jaki Boston ma na siebie plan. Czy po podpisaniu go pójdą all-in, czy też wolą zaczekać na to aż młodzież podrośnie? Skoro my tygodniami analizujemy tutaj miliony scenariuszy i nie potrafimy jednoznacznie ocenić tego co próbuje zrobić Ainge, to ciężko zakładać, że Hayward będzie w czasie wakacji siedział nad tabelkami i szczegółowo to sobie rozrysowywał. Dużo wygodniej jest polecieć do danego miasta, pogadać z decydentami i zobaczyć czy wizja zarządu jest zbieżna z oczekiwaniami samego zawodnika.

 

Zgadzam się natomiast co do tego, że takie dramy często bywają żałosne, bo niektórzy zawodnicy robią z tego cyrk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie dramy? Co mado tego zawodnik... przeciez to media i my fani to wszystko nakrecamy. Przeciez Hayward nie siedzi i nie wysyla co godzine tweetow "nie wiem co zrobic o kurcze" i jak napisales to nie dziecko tylko dorosly facet, wiec decyzje podejmuje na spokojnie a nie w 15 minut, z kazdym sie spotka, zobaczy jaka wizje ma druzyna, jaki pomysl na przyszlosc i na niego i wybierze. Takze serio drame to nakrecaja, ale w 99% przypadkow nie zawodnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze tyle Jazz faktycznie oferowali? Bo w/w i szybkie googlowanie wymienia mozliwy max jaki mogli zaoferowac.

 

"based on the advise of Hill’s representatives, Hill is seeking a deal similar to Conley’s. His camp reportedly believes he will be able to sign a four-year, $132 million deal via free agency."

 

Hill to chyba większy przygłup od Bonziego Wellsa, przy czym on nie dostanie i tak tak mocno po dupie bo swoje w Kings zarobi. Jakim trzeba być głąbem i chciwym sk synem żeby dać sobie wmówić że się dostanie taką umowę i odrzucić tak lukratywną :neglected:  Lindsey podobno był przekonywany żeby jednak podpisać teraz Hilla ale ponoć po tej zimowej i odmowie nie chciał już z nim w ogóle gadać. Z jednej strony może i szkoda ale z drugiej trochę mi się to nawet podoba, nie chciał niech teraz wypada. 

No nie wiem. Decyduje gdzie spędzi następne co najmniej 4 lata i chce poświęcić temu z tydzień, a ludzie mają pretensje, że zajmuje mu tyle czasu co im decyzja między kupnem ps, a xboxa.

Większość ludzi teraz nakęcających ten cyrk, czyli fanów i dziennikarzy etc. to dłużej niż Hay podejmuje tą decyzję wybierałoby konsolę właśnie. Ale z drugiej strony luz, co to za decyzja gdzie mieszkasz gdzie pracujesz można powiedzieć pikuś :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

128/4 ostatni rok opcja zawodnika
 

LOL, dementowanie informacji, żeby ogłosić ją samemu po kilku godzinach to już chyba podchodzi pod szopkę.


So Gordon Hayward was conflicted and wrestling with the decision, yet he managed to own a 2100 word column on it. Legendary deadline writer.

 

 

Coś w tym jest :grin:

Edytowane przez TheRocket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The three-way trade between the Hawks, Nuggets and Clippers has been agreed upon. Can be announced after moratorium.


Chyba pora dzwonić do Rudy Gaya. Jakieś prawie 40/2 z TO są w stanie mu zaoferować i wciąż być mocnym graczem na Zachodzie.

 

Uderzają do Wizz po Portera :smile: To ich priorytet teraz

Edytowane przez TheRocket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, dementowanie informacji, żeby ogłosić ją samemu po kilku godzinach to już chyba podchodzi pod szopkę.

a jak by potwierdizł przez twittera albo agenta to bybyło jeszcze gorszej

wiadomo było że ktoś będzie płakał, padło na Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzają do Wizz po Portera :smile: To ich priorytet teraz

 

Mi się wydaje, że Wizards przedłużą każdą umowę na Portera. A po za tym w ofensywie zupełnie nie ten kaliber gracza.

 

Nie wiem jak ze zdrowiem Gaya, ale kontrakt na dwa lata z TO by ich nie udupił w razie czego, a sam zawodnik pasowałby idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, dementowanie informacji, żeby ogłosić ją samemu po kilku godzinach to już chyba podchodzi pod szopkę.

Podchodzi a w ogóle to odniosłem wrażenie że zrobił dementi tylko po to by skończyć swój wpis na Player Tribune

 

Takie to akurat było słabe

 

Jazz w Gaya nie wejdzie. Ma nadal 17 mln w SC , które mogłoby wydać ale nie widzę kandydatów za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.