Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

LBJ to playmaker, oczywiście, ze dubluje się z Ballem, George to tez ballhandler.

No oczywiście, że tak ale ktoś na PG grać musi, a myślę że młody Ball nie będzie miał problemu ze zredukowaniem swojej roli. Poza tym mógłby napędzać kontry, a w HCO grać więcej bez piłki, tym bardziej że nieźle rzuca za 3.

 

Poza tym Lebron nie przyjdzie do Lakers, nie wierzę w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam nastroje przed draftem? Zakładam, że będzie z dużej chmury mały deszcz, czyli Lakers zrobią całe gówno dzisiaj, choć... chciałbym się pomylić. Ale tak mówię przy okazji każdego offseason, każdego draftu i każdego TD...

Ja tam się nie podniecam, pewnie wybierzemy Balla i tyle. Ciekawe kogo Lakers wezmą z tymi dalszymi pickami.

 

Mam tylko nadzieję, że PG13 jeśli nie trafi do Lakers to póki co zostanie w Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie byłbym spokojny o przyjście PG13. Martwi mnie tylko to, że Pacers przejrzeli Lakers na wylot i doskonale wiedzą, że ci muszą spinać poślady przez najbliższe godziny, żeby docisnąć trejd (który w tym terminie bez włączniea #2 ni chu** nie przejdzie), bo po drafcie wartość jakichkolwiek picków z oczywistych względów spadnie o kilkanaście/kilkadziesiąt %...

 

Także coraz bliżej doskonale znanego nam scenariusza pt. "jesteśmy w dupie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coraz to mocniej powątpiewam w to, że klepniemy PG jeszcze w dzien draftu, choć ciągle wierzę. Jeśli nie przyjdzie, to kolejny sezon stracony, kompletnie o nic, bo bez picku nawet zatankować nie możemy. 

 

Jeśli Geroge nie przyjdzie teraz, to tak jak kolega wyżej, mam nadzieję, że zostanie z Pacers i przyjdzie w tym 2018. Jeśli stanie się inaczej to szanse na jego przyjście będą nikłe jeśli odejdzie do Cavs czy Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwię się o nasz los.. Czy to wszystko było do końca przemyślane?

 

Plan był prosty. Pozbywamy się niewygodnego kontraktu, sprzedajemy/wymieniamy DLO, na jego miejsce wskakuje Lonzo Ball z tatusiem, do tego za zaoszczędzony hajs bierzemy PG13 i mamy dobry składzik. Ok składzik mamy ale czy oni przemyśleli to, że Pacers nie będą chcieli tak łatwo "puścić" George'a? A co jak sama kasa i daleki pick 1'szej rundy nie wystarczy? Robi się gorąco i nieciekawie..

 

Czekam z niecierpliwością na draft i na najbliższe godziny po drafcie, bo może wtedy już coś się wyjaśni..

 

streambe_6f614169-7a24-33a5-9bea-3ef16e2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam waszą wiarę w PG13. Skoro w Indianie w zespole, który jako tako był budowany wokół niego średnio sobie radził na wschodzie (nie mówię o statach indywidualnych), to na strasznym zachodzie wejdzie i z grupą mocno przeciętnych zawodników* (poziom starterów i ławki był podobny), A jeśli Ennis, który nie łapał się do rotacji Houston w LAL wyglądał dobrze, to jak to świadczy o reszcie?. Walton miał być zbawicielem, ale efekt nowego trenera zadziałał raptem na 20 spotkań.

 

Sam PG13 to też trochę śliski temat, bo nie dalej jak kilka miesięcy temu chciał walczyć o najwyższe laury w Indianie, ale potem mu się odwidziało.

 

Zakładając, że Lakers go pozyskają na drodze wymiany to wtedy mają do niego prawa Birda i jest to jakiś + jeśli chodzi o kasę, ale jeśli Lakers będą w tym sezonie przeciętni, do PG13 może stwierdzić, że pójdzie gdzie indziej.

 

Z drugiej strony jeśli PG13 pójdzie gdzie indziej, to Lakers nie będą mieli tej przewagi wynikającej z praw Birda. A ofert będzie wiele.

 

 

 

*Zapomniałem o Brooku Lopezie, tylko czy to coś zmienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, George to allstar, więc jak masz niezły, młody core i możesz dołożyć allstara to jest to zajebista opcja.

 

Ale w pewnym sensie George jest overrated, bo ta opinia o nim jako superstarze to trochę mit, jego najlepszy ofensywie RS to ten rok gdzie robił 24ppg na 59%ts i mial przez 3/4 sezonu wyjebane na obronę, rok temu gdy zasuwał u Vogela w obronie to było 23ppg na 56%ts, no obecnie raczej nikomu to specjalnie nie imponuje.

 

To podnoszenie poziomu w playoffach też jest trochę przereklamowane, jak superstar wyglądał w tym roku w g1-g3 z Cavs (ofensywny brawl i kosmiczne ortg z obu stron bez obrony) i rok temu z Raptors (wiadomo kim są Raptors w playoffach).

 

Wciąż allstar pełną gębą, ale 3 lata temu wydawało się, że będzie tam gdzie teraz jest Kawhi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do George'a, i cel 2018 - LBJ, to ciekawie zaczęłoby się robić, gdyby PG13 przeszedł do Cavs - wtedy celem Lakers byłoby wzięcie na FA dwóch zawodników z finalisty ligi i potencjalnego mistrza, co, bez względu na deklaracje George'a, byłoby kuriozalne. :) Pewnie mało prawdopodobne, ale wydaje mi się, że nie jest tak, że Lakers lekką ręką mogą odpuścić handlowanie po George'a teraz - a z Magiciem, i tu @january'emu przyznaję rację, trochę jednak tego bym się bał.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak im Indiana postawi ultimatum, to pick też oddadzą. Ale spoko, Pacers odstąpią im Teague'a i problem PG rozwiązany  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie podniecam, pewnie wybierzemy Balla i tyle. Ciekawe kogo Lakers wezmą z tymi dalszymi pickami.

 

Mam tylko nadzieję, że PG13 jeśli nie trafi do Lakers to póki co zostanie w Pacers.

Poki co, to PG13 zostaje w pacers... Tak gdzies do jutra, zeby cavs wiedzieli gdzie wyslac assety I za kogos kogo pacers chca, Bo zadnego dobrego picku pacers nie dostana a Te dalsze picki to przeciez nie wybierzesz kogo chcesz Bo za duzo zmiennych. Lepszy wrobel w garsci niz penis Nwaby w dloni. Pewne info, stay tuned. Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.