Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Sources told ESPN "there's definitely been a conversation going on" between Phil & Dolan as both consider what's best for the Knicks future. Following up on @WojVerticalNBA report re: Phil Jackson. Knicks sources indicate to ESPN clarity on his future expected in the morning.

 

boję się odświeżać twittera 

znów mi tu robią

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów mi tu robią

 

Właź, to Wasz szczęśliwy dzień!

 

@ramonashelburne
Knicks and President Phil Jackson are expected to announce that they're parting ways early Wednesday morning, sources told ESPN.

Jeśli jeszcze Dolan wziąłby Griffina...

E:

@ramonashelburne
Conversations between Jackson and Knicks owner James Dolan accelerated this week when the Knicks decided they would NOT buy out Carmelo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właź, to Wasz szczęśliwy dzień!

 

@ramonashelburne
Knicks and President Phil Jackson are expected to announce that they're parting ways early Wednesday morning, sources told ESPN.

Jeśli jeszcze Dolan wziąłby Griffina...

E:

@ramonashelburne
Conversations between Jackson and Knicks owner James Dolan accelerated this week when the Knicks decided they would NOT buy out Carmelo.

 

Nie jestem pewien, czy szczęśliwy. Nikt nie ma pojęcia co będzie za rogiem, a decyduje Dolan, co dobrze nie wróży. Czytając między wierszami odniosłem wrażenie, że Jax postanowił jednak iść w przebudowę i dla mnie jest to decyzja jak najbardziej właściwa. Jeśli klub przejmie figurant Mills lub ktoś inny znów może się skończyć robieniem wszystkiego na lapu-capu.

 

Czy Griffin to jest jakiś cudotwórca? Szczerze mówiąc nie odniosłem takiego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to Carmelo zwolniła Jacksona?

 

Ale to Phil mu dał no-trade clause, więc w zasadzie sam sobie pościelił łóżko.

 

A Porzingisa wg mnie Phil nie chciał wymieniać, tylko dać mu publiczną nauczkę za to okropne przewinienie z exit meating. 

 

P.S. Podobno parę dni temu Knicks podjęli opcję na przyszły sezon w kontrakcie Phila, ktoś potwierdzi? Jeśli tak, to sporo zapłacą za ten ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jax miał opcję w kontrakcie na wypadek lockoutu spowodowanego podwyższeniem salary. Klepnęli przedłużenie umowy na dwa kolejne lata zaraz przed jego konferencją w której kazał spadać Melo z NY. 

 

Podobnie się czuję jak człowiek_morza. Z jednej strony szczęście i euforia, a z drugiej Dola i Mills u steru = niepewność.

 

Ale skoro Jax robi out to i Rambis a to powinno przełożyć się na asystenta od obrony :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Griffin to jest jakiś cudotwórca? Szczerze mówiąc nie odniosłem takiego wrażenia.

 

Nie uważam go za kogoś takiego, ale w porównaniu do spojrzenia Phila na dzisiejszą koszykówkę, ciężko sobie wyobrazić pogorszenie poziomu na stanowisku GMa.

 

Hornacek już pije. Porzingis z Melo umawiają się na kolacyjkę.

Podobnie się czuję jak człowiek_morza. Z jednej strony szczęście i euforia, a z drugiej Dola i Mills u steru = niepewność.

 

Ja tam wolę niepewność i liczenie na szczęśliwy traf z nowym GMem, niż pewność co do tego, że Twój klub będzie katował trójkąty, jednocześnie wykupując maksymalny kontrakt swojego gracza-twarzy.

 

Panowie, gorzej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja tam wolę niepewność i liczenie na szczęśliwy traf z nowym GMem, niż pewność co do tego, że Twój klub będzie katował trójkąty, jednocześnie wykupując maksymalny kontrakt swojego gracza-twarzy.

 

Panowie, gorzej nie będzie.

 

Ja tylko przypomnę, że GMemem w Knicks jest Mills ;) 

 

Oby tylko nie zrobili jakiegoś głupiego ruchu w czasie FA i będę zadowolony. Hornacek też pewnie odetchnął z ulgą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę dziwię się że ktoś obawia się odejścia starego, wiadome że Dolan jest nieobliczalny ale już decyzją o oddaniu spraw sportowych Philowi pokazał że chce coś zmienić. W tamtym momencie chyba wszyscy byli zgodni że to dobry ruch a że wyszło jak wyszło to trudno ale James nie chce widocznie dalej brnąć w ten obłęd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w nocy były jakieś raporty, że Melo chce buyoutu, a Jackson jest temu przeciwny. To ja już nie wiem, co się w tym Nowym Jorku dzieje.

Łącząc wszystko w całość wychodzi raczej na to, że Jax tego buy-outu chciał, ale Dolan zawetował i pewnie jest to jeden z głównych powodów rozstania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącząc wszystko w całość wychodzi raczej na to, że Jax tego buy-outu chciał, ale Dolan zawetował i pewnie jest to jeden z głównych powodów rozstania.

 

Jax chce by Dolan go zwolnił, wtedy będzie mógł wrócić do swojego rancho w Montanie i cieszyć się drzemkami dostając 12 mln rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam go za kogoś takiego, ale w porównaniu do spojrzenia Phila na dzisiejszą koszykówkę, ciężko sobie wyobrazić pogorszenie poziomu na stanowisku GMa.

 

W Knicks dobry, kompetentny GM to nie wszystko. Dodatkowo musi to być osoba z mocną pozycją, najlepiej nazwiskiem i autorytetem, bo inaczej to jest to raczej figurant, a decyzje podejmuje Dolan. Także Griffin to nie jest wg mnie jakaś genialna kandydatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Knicks dobry, kompetentny GM to nie wszystko. Dodatkowo musi to być osoba z mocną pozycją, najlepiej nazwiskiem i autorytetem, bo inaczej to jest to raczej figurant, a decyzje podejmuje Dolan. Także Griffin to nie jest wg mnie jakaś genialna kandydatura.

Jest ktoś taki na rynku? :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.