Skocz do zawartości

forum basketa - co się stało?


dn_91

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiadomo, co się stało z forum basketa? Było to najlepsze źródło wiedzy o polskim baskecie, wszedłem po jakimś czasie i zobaczyłem, że nie działa... ma ktoś może jakiś namiar do właściciela strony, jest szansa na reaktywację?

Edytowane przez dn_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje o stanie krajowej koszykówki. Nie ma forum basketa, które było dla fanów PLK i każdy ma to gdzieś. Interes prawdopodobnie zwinie zaraz Ofens.co, który zajmował się głównie krajowym koszem. Nie ma e-basket, PolskiKosz jak sama nazwa wskazuje na początku był tylko o Polsce. Teraz piszą również o NBA. Z roku na rok jest coraz gorzej i jakieś zainteresowanie koszykówką podtrzymują Gortat i NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Kosma odszedł? Jak dla mnie jest jednym z lepszych dziennikarzy piszących o polskim baskecie - choćby dlatego, że nie bał się pisać pod prąd, co w naszym kraju jest dziś wręcz konieczne.

PS. Plus Basketu to cenna inicjatywa, możliwe że sam ją wesprę, ale chyba bardziej przyda się jakieś medium punktujace obecną sytuację w polskiej koszykówce. Ciekawe, jak będzie do tego podchodził Polski Kosz, Cegliński niegdyś ostro (i słusznie) punktował Ludwiczuka - problem w tym, że Bachański i jego świta nie zmienili zbyt wiele na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cegliński niegdyś ostro (i słusznie) punktował Ludwiczuka - problem w tym, że Bachański i jego świta nie zmienili zbyt wiele na lepsze.

Otóż to. Przydałoby się go też wypunktować, jak to robił Cegliński wobec Ludwiczuka sześć lat temu.

Edytowane przez ernesto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich. Jako, że stare forum basketa umarło i pojawiła się potrzeba reaktywacji podjąłem się z kolegą tego zadania. Basket-Forum.pl ruszyło na dobre w lipcu i w tym momencie mamy już ponad 150 zarejestrowanych użytkowników, setki tysięcy wyświetleń i co raz to ciekawsze rozmowy. Zapraszam! http://basket-forum.pl/index.php

Edytowane przez Krasny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jako, że stare forum basketa umarło i pojawiła się potrzeba reaktywacji podjąłem się z kolegą tego zadania. Basket-Forum. ruszyło na dobre w lipcu i w tym momencie mamy już ponad 150 zarejestrowanych użytkowników, setki tysięcy wyświetleń i co raz to ciekawsze rozmowy. Zapraszam! http://basket-forum.pl/index.php

 

a nie lepiej się przenieść tutaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamyśle owszem, a już na pewno w obszarze polskiej koszykówki. Parę postów wyżej niektórzy użytkownicy piszą, że fajnie by było, jak by wróciło do świata żywych. Udało się reaktywować i zebrać sporą ilość dawnych użytkowników, więc nie widzę w tym nic złego, że jeżeli w wątku o tym forum ktoś szuka informacji o nim i ja podrzucam link do kontynuwacji myśli starego fb. Przecież nikomu nie spamuje innych tematów, tymbardziej, że maniacy siedzący w PLK nie zawsze interesują się NBA, a obszar polskiego basketa delikatnie mówiąc tutaj "kuleje".

Edytowane przez Krasny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.