Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

Już wrzuciłem Claxtona, tego w koszulce Lakers nie umiałem znaleźć :( 

No, ale całe FA przed nami :P 

KCP podobno bardzo chce do Lakers. Zimno mu w Minneapolis, a do tego wku*iony jest bo kasy miał dostać więcej, a dostanie jednak tyle samo i zamiast wygrzewać się w ciepłym L.A każą mu piłką lekarską rzuty za 3 trenować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcusCamby 

Wielka szkoda. Kiepsko zaczyna sie urlop.
 

Z beGmowych kolegow jestes mi najblizsza osoba, wiec licze ze nie jest to tez pozegnanie z forum. Troche sie tego obawiam. Czulem, ze szukales powodu do odejscia z gry, a kwestia Rady to nie byl raczej zapalnik. Nawet pisalem ostatnio Qcinowi, ze trzeba dac ci troche wsparcia. Licze, ze poukladasz sobie to co potrzebujesz i wrocisz do gry czym predzej.

Mamy inne poglady na wiele spraw koszykarskich, ale o to wlasnie chodzi w baskecie. Nie mialo to nigdy wplywu na glosowania, nie bylo nigdy zadnego kumoterstwa.

Jestes transparentny w tym co robisz, wiec wolalem to napisac w ogolnym watku. 
 

Gra toczy sie dalej, @LONGER01 jako Radny to swietny wybor i serdecznie ci gratuluje. Jednak @MarcusCamby Ciebie nikt w tej grze nie zastapi

Pozdrawiam z Miami, przyjacielu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Przecież z tym 34 letnim Currym to wedle Ciebie przy Bronie i Butlerze muszę osłabiać Pels by liczyć na PO, więc i tak dołożyłem chyba za dużo.

Ty sie tam módl o ich zdrowie:) Nash, Kobe i Dwight byli swego czasu średnio młodsi niż ten Twój tercet;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

No oczywiście, że tak. Ten trade może mnie kopnąć mocno w zadek, bardzo duże ryzyko, a GM Warriors wyciągnął piękne value w dealu Kury dostając Ingrama zaklepanego na wiele lat i przed prime.

xD 

ja pi****le

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał:

ale przebudowywuja sie totalnie i potrzebuja slabych zawodnikow, wiec moze dostanie minuty i uda sie kogos nabrac, ze jest calkiem dobry 

ciezka decyzja :P

Tak jak z Lylesem co nie? I jeszcze mi pick do niego dorzuciłeś abym go wziął. Ale luz. Nie pozostałem dłużny bo w drugą stronę poszedł wtedy Exum :).

Idealny przykład dealu lose-lose.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.