Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, mac napisał:

To że prowadzimy razem zespół nie znaczy, że jesteśmy gejami.

 

Wiem, że nie jesteście. 

Mam Was na świeczniku dlatego, że Qcinek to lubi sobie czasami sam na siebie zagłosować więc go trzeba pilnować, więc jak widzisz - nothig personal to You.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Eld napisał:

Qcinek to lubi sobie czascami sam na siebie zagłosować

no i? Każdy ma jakieś fetysze i odchylecnia, ot np niektórzy lubią sobie wpuścić 2 kwarcie finałów konferencji na boisko celebrytę - maskotkę.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

przyznaje, ze mocno rozwazam zawieszenie swojej dzialalnosci.

nie mam jakos ostatnio checi do gry, dostaje oferty, ktorych nie mam czasu i checi analizowac (choc na pierwszy rzut oka 99 % jest c***owe). nie czytam prawie wgl tematow.

takze moj udzial na obecnym etapie mija sie troche z celem.

nie chcialbym natomiast, zeby organizacja trafila w nieodowpiednie rece.

dlatego fajnie byloby poznac jakie ewentualnie rada przewiduje rozwiazanie.

pewnie kiedys tam chetnie bym wrocil.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, człowiek...morza napisał:

elo

przyznaje, ze mocno rozwazam zawieszenie swojej dzialalnosci.

nie mam jakos ostatnio checi do gry, dostaje oferty, ktorych nie mam czasu i checi analizowac (choc na pierwszy rzut oka 99 % jest c***owe). nie czytam prawie wgl tematow.

takze moj udzial na obecnym etapie mija sie troche z celem.

nie chcialbym natomiast, zeby organizacja trafila w nieodowpiednie rece.

dlatego fajnie byloby poznac jakie ewentualnie rada przewiduje rozwiazanie.

pewnie kiedys tam chetnie bym wrocil.

January się nudzi, może pomoże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, człowiek...morza napisał:

dlatego fajnie byloby poznac jakie ewentualnie rada przewiduje rozwiazanie.

Rozmień Irvinga na jakiś sensownych grajków, przebrnij przez FA i idź na urlop.

Mimo, że jesteś kawałem c***a proponuję Ci zawarcie dżentelmeńskiej umowy. Ty przeprowadzasz Knicks przez FA ( ma być 14 graczy na umowach - fajnych graczy ), a ja Cię zwalniam z głosowań bez punktów karnych. Wciągnij bebech, zepnij poślady i zrób to dla wielkich Knicks. 

Później idziesz na urlop do Świąt Bożego Narodzenia. Tuż przed T1 jak się nie odezwiesz, zacznę szukać nowego GMa. Do tej pory, poza FA które sam przeprowadzisz aby wyglądało to tak jak byś chciał po urlopie - Rada będzie się komisarycznie zajmować się sprawami Knicks. Włącznie z wyborem wężyka two-way.

Gentelman agreement? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dla @człowiek...morza pokierowanie jakimś tankerem byłoby fajnym rozwiązaniem? Czasu dużo nie trzeba, śledzi się rozwój zawodników, wiec w sumie fajna rozgrywka zawsze. Z kolei ktoś inny mógłby poprowadzić Knicks, bo jak ktoś ma więcej czasu/ochoty to będzie super sprawa, utrzymać gwiazdy, uratować finanse i może jakoś usprawnić tą drużynę. 
 

Chcoiaz takie wymianki u nas chyba rzadko maja miejsce(raczej ludzie odchodzą i przychodzą nowi), a szkoda bo imho wynosiłoby to dużo świeżości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie @Regis:

Kilka próśb:

  1. Sprawdź PM
  2. Sprawdź PM
  3. Czy wspominałem już abyś sprawdził PM?
  4. Głosowania na Player Option i ewentualnie ( jeśli takowych zawodników w rosterze posiadasz ) możliwe jak najszybsze podjęcie decyzji co do TO/QO/UNG.
  5. Czy wspominałem już o tym abyś sprawdził PM? Jeśli nie to sprawdź PM.

Z uszanowaniem,

Eld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Eld napisał:

Rozmień Irvinga na jakiś sensownych grajków, przebrnij przez FA i idź na urlop.

Mimo, że jesteś kawałem c***a proponuję Ci zawarcie dżentelmeńskiej umowy. Ty przeprowadzasz Knicks przez FA ( ma być 14 graczy na umowach - fajnych graczy ), a ja Cię zwalniam z głosowań bez punktów karnych. Wciągnij bebech, zepnij poślady i zrób to dla wielkich Knicks. 

Później idziesz na urlop do Świąt Bożego Narodzenia. Tuż przed T1 jak się nie odezwiesz, zacznę szukać nowego GMa. Do tej pory, poza FA które sam przeprowadzisz aby wyglądało to tak jak byś chciał po urlopie - Rada będzie się komisarycznie zajmować się sprawami Knicks. Włącznie z wyborem wężyka two-way.

Gentelman agreement? 

niestety mowie pass. 

nie mam glowy ani czasu do tego, a tera najwiecej ogarniania.

moge zostac jakims tam doradca nowego gm'a i tyle.

nie wiem jaki tam uklad maja @Qcin_69 i @mac, ale najfajniej by bylo jakby Mac przejal NYK.

Takze oficjalnie rezygnuje. Dzieki za gre na ten moment!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac wyrażasz zgodę na przejęcie New York Knicks i ewentualnie oddanie ich w ręce CMa jak będzie chciał wrócić? Będę wdzięczny za sprawną odpowiedź. Nominował Cię, a ja osobiście przeciwko takiej nominacji nie mam żadnych zastrzeżeń.

W przypadku odmowy sprawami Knicks zajmie się Rada. Ustalimy tak szybko jak to będzie możliwe strategię działania i jednego Radnego do którego będziecie wysyłać oferty z wymianami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

@mac wyrażasz zgodę na przejęcie New York Knicks i ewentualnie oddanie ich w ręce CMa jak będzie chciał wrócić? Będę wdzięczny za sprawną odpowiedź. Nominował Cię, a ja osobiście przeciwko takiej nominacji nie mam żadnych zastrzeżeń.

 

ale ja mam.

szukajcie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.