Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, shevcu napisał:

Oni jeszcze w Wizards ze sobą nie zagrali a już TR? No i Harden z Durantem do siebie lepiej pasują niż z Russem i Wallem, jedyny minus dla Wizards jest taki ze tam jest s5 i brak ławki i spore długi klubu. 

Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, shevcu napisał:

Oni jeszcze w Wizards ze sobą nie zagrali a już TR? No i Harden z Durantem do siebie lepiej pasują niż z Russem i Wallem, jedyny minus dla Wizards jest taki ze tam jest s5 i brak ławki i spore długi klubu. 

Harden robi cyrki, bo zrobił 2 rundę w RL NBA, a jego głównym argumentem jest brak możliwości walki o mistrzostwo, a u nas nawet w play-offs nie zagrał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, fluber napisał:

Harden robi cyrki, bo zrobił 2 rundę w RL NBA, a jego głównym argumentem jest brak możliwości walki o mistrzostwo, a u nas nawet w play-offs nie zagrał...

Ok tylko na ile to jest robienie cyrku czy po prostu aktywna chęć odejścia z Houston bo się tam nie dogaduje z góra...ciężko jest to przełożyć na nasze wg mnie. No i Harden mówi o wygrywaniu pierścienia ale na dzień dzisiejszy wszystkie jego czyny temu przeczą:

- odejście z okc a mógł brać mniejszy hajs jak inni i walczyć o ten tytuł - tak wiem łatwo się mówi 

- dymy z CP3 gdzie to klikało i byli o krok od wyeliminowania GSW

- wymiana CP3 na Russa wielka miłość zakończona prośbą o wyjebanie go z Houston

- ściąganie Walla pod Hardena a potem i tak dalsze TR

no dla mnie jedno mówi drugie robi a wychodzi jeszcze coś innego

Gracz zajebisty ale mnie ta liga graczy już powoli wkurwia. Druga sprawa jeżeli chce wygrywać u nas mistrza to na swoich warunkach i niby kto go sprowadzi i da od razu szanse?? Widzę Sota, 76ers, NYK raczej nie, Lakers raczej nie, Toronto raczej nie, Houston go oddali, Miami mogliby zaryzykować. Realnie 3 ekipy a wobec kontuzji Klaya to dwie, tylko Sylvinho go nie odda.

 

 

44 minuty temu, karpik napisał:

Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem :)

Tak wiem Jeśli tylko czy TR to jest w tym momencie robienie dobrze graczowi tylko co gorsza powoli furtka na próbę pozyskania all starów przez TR bo jak widac cap space nic nikomu nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shevcu napisał:

Tak wiem Jeśli tylko czy TR to jest w tym momencie robienie dobrze graczowi tylko co gorsza powoli furtka na próbę pozyskania all starów przez TR bo jak widac cap space nic nikomu nie daje.

Jeśli to jakaś osobista wrzutka do mnie, to mogę oficjalnie powiedzieć, że nie interesuje mnie i nie będzie mnie interesować Harden. A teraz pozwól, że wrócę sobie do picia kawki, bo fluber np przeczytał to co wrzuciłem ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, karpik napisał:

Jeśli to jakaś osobista wrzutka do mnie, to mogę oficjalnie powiedzieć, że nie interesuje mnie i nie będzie mnie interesować Harden. A teraz pozwól, że wrócę sobie do picia kawki, bo fluber np przeczytał to co wrzuciłem ze zrozumieniem.

Żadna osobista wrzutka tylko tak głośno się zastanawiam bo początkowo myslalem ze np. tak jak u Ciebie młody core plus cap dadzą radę wyciągać gwiazdy tak z biegiem czasu january czy ktoś inny miał racje ze może to nie styknac. 

14 minut temu, człowiek...morza napisał:

harden za irvinga i jechana

sylvinho bedize mial brooklyn, w sumie fajnie

To jednak nie wykluczasz a Irving miał nie być nietykalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, shevcu napisał:

Żadna osobista wrzutka tylko tak głośno się zastanawiam bo początkowo myslalem ze np. tak jak u Ciebie młody core plus cap dadzą radę wyciągać gwiazdy tak z biegiem czasu january czy ktoś inny miał racje ze może to nie styknac. 

To jednak nie wykluczasz a Irving miał nie być nietykalny?

może Irving miał być tylko wabikiem a potem CM by jakoś wcisnął za Hardena jakiś pakiet Robinsonów i byś miał goat culture big3 Irving - Harden - Kawhi i do tego ADavis,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Tym razem oficjalnie. 

Aby Rada mogła funkcjonować w sposób aktywny, zaproponowałem jej zmiennika na swoje miejsce. Człowieka o bardzo dużej aktywności, którego przez jakiś czas będę wsparciem. Został przez Radę zaakceptowany jednogłośnie. A kto to taki? Również poznacie po avatarze.

Alonzo.jpg.73789051158d334ed87c6fff1d7a12f5.jpg

 

Alonzo, życzę powodzenia. Wykorzystaj swoje krasomówstwo dla ogółu beGM, a nie tylko dla Oubre i Magic, oraz pamiętaj - bądź obiektywny - to podstawa. 

 

Alonzo? Na radnego? W mojej lidze? SHIT!

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

2 minuty temu, fluber napisał:

Charlotte Hornets są bardzo bliscy pozyskania byłego numeru 2 w drafcie NBA.

"To jedno z największych nazwisk ostatnich lat w lidze" - zdradził zapytany o tę kwestię GM Charlotte Hornets.

Hasheem Thabeet wraca do NBA? 221 cm wzrostu, #2 draftu 2009?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Panowie, droga Rado,

mam trochę już dość tej farsy.

Można było przymykać oczy na to, żę @Qcin_69 oficjalnie nie zarządza Sotą, natomiast nie można moim zdaniem przymykać oczu na fakt, iż de facto odpowiada za decyzje dwóch drużyn.

W gruncie rzeczy to Qcin jest inicjatorem dealów zarówno Soty jak i Utah. Jakkolwiek w teorii to @elwariato oraz @mac przypieczętowują decyzje, tak wszystko się odbywa z inicjatywy i za zgodą @Qcin_69.

Mam wiele zastrzeżeń natury etycznej.

Jakkolwiek trudno doszukiwać się działania na niekorzyść w organizacjach Jazz i Wolves w dzisiaj opublikowanym transferze (dla obu jest korzystny), tak nie mam wątpliwości co do tego, iż zachodzi jednak pewien konflikt interesów, gdy w transferze biorą udział dwie organizację w które bezpośrednio zamieszany jest @Qcin_69.

Widzę tu wiele analogii do sytuacji sprzed paru lat, gdy @shevcu prowadził dwie organizacje.

Widzę wiele podobieństwa do panującej w Polsce sytuacji politycznej, gdzie to Jarosław Kaczyński w teorii nie był odpowiedzialny za decyzję, w praktyce jednak tak. I tą samą drogą kroczy @Qcin_69, tylko nie w jednym państwie, a dwóch. 

Darzę wielką sympatią @Qcin_69, niemniej jedno to sympatia, drugie to bezstronność i dbanie o dobre imię ligi (tracę za pewne jakąkolwiek przychylność Spółdzielni i tym samym parę głosów) i to by każdy gm był samodzielnie odpowiedzialny za swoją organizacje. 

Nie wiem jakie powinno tu być zastosowane rozwiązanie. Nie jest to też moja rola. Ale coś tu ewidentnie nie gra i czas zareagować.

 

 

@MarcusCamby @Eld @ozzy110 @ignazz @january @Alonzo @karpik

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Drodzy Panowie, droga Rado,

mam trochę już dość tej farsy.

Można było przymykać oczy na to, żę @Qcin_69 oficjalnie nie zarządza Sotą, natomiast nie można moim zdaniem przymykać oczu na fakt, iż de facto odpowiada za decyzje dwóch drużyn.

W gruncie rzeczy to Qcin jest inicjatorem dealów zarówno Soty jak i Utah. Jakkolwiek w teorii to @elwariato oraz @mac przypieczętowują decyzje, tak wszystko się odbywa z inicjatywy i za zgodą @Qcin_69.

Mam wiele zastrzeżeń natury etycznej.

Jakkolwiek trudno doszukiwać się działania na niekorzyść w organizacjach Jazz i Wolves w dzisiaj opublikowanym transferze (dla obu jest korzystny), tak nie mam wątpliwości co do tego, iż zachodzi jednak pewien konflikt interesów, gdy w transferze biorą udział dwie organizację w które bezpośrednio zamieszany jest @Qcin_69.

Widzę tu wiele analogii do sytuacji sprzed paru lat, gdy @shevcu prowadził dwie organizacje.

Widzę wiele podobieństwa do panującej w Polsce sytuacji politycznej, gdzie to Jarosław Kaczyński w teorii nie był odpowiedzialny za decyzję, w praktyce jednak tak. I tą samą drogą kroczy @Qcin_69, tylko nie w jednym państwie, a dwóch. 

Darzę wielką sympatią @Qcin_69, niemniej jedno to sympatia, drugie to bezstronność i dbanie o dobre imię ligi (tracę za pewne jakąkolwiek przychylność Spółdzielni i tym samym parę głosów) i to by każdy gm był samodzielnie odpowiedzialny za swoją organizacje. 

Nie wiem jakie powinno tu być zastosowane rozwiązanie. Nie jest to też moja rola. Ale coś tu ewidentnie nie gra i czas zareagować.

 

 

@MarcusCamby @Eld @ozzy110 @january @Alonzo @karpik

Lol, Jazz są organizacja Niezależna od Minnesoty, zostałem poproszony by pomagać Wsriatowi ogarniac kuwetę i go wprowadzić i nauczyć trade value, ja nie czerpie z tego żadnych korzyści- nie byłoby dla mnie żadnego problemu gdyby Morris został w Jazz i już w ogóle nie był to deal powiązany. 
Moge nawet zagwarantować ze Jazz z Minnesota nie zrobi żadnej wymiany jeśli masz tak wielki ból z tym związany :) 

Pomagam każdemu który mnie o pomoc poprosi i zdziwiłabyś się ile takich osób jest, bo gwarantuje coś czego Ty nie masz za grosz co pokazałeś tym postem, zdrowy rozsądek :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Lol, Jazz są organizacja Niezależna od Minnesoty, zostałem poproszony by pomagać Wsriatowi ogarniac kuwetę i go wprowadzić i nauczyć trade value, ja nie czerpie z tego żadnych korzyści- nie byłoby dla mnie żadnego problemu gdyby Morris został w Jazz i już w ogóle nie był to deal powiązany. 
Moge nawet zagwarantować ze Jazz z Minnesota nie zrobi żadnej wymiany jeśli masz tak wielki ból z tym związany :) 

Pomagam każdemu który mnie o pomoc poprosi i zdziwiłabyś się ile takich osób jest, bo gwarantuje coś czego Ty nie masz za grosz co pokazałeś tym postem, zdrowy rozsądek :) 

Ja również pomagam. W ten sposób, że jak ktoś mnie poprosi o ocenienie rentowności dealu (a to się zdarzyło choćby wczoraj), tu nie omieszkam ocenić.

Natomiast nie przychodzę z gotowymi rozwiązaniami i ich dla kogoś nie szukam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Ja również pomagam. W ten sposób, że jak ktoś mnie poprosi o ocenienie rentowności dealu (a to się zdarzyło choćby wczoraj), tu nie omieszkam ocenić.

Natomiast nie przychodzę z gotowymi rozwiązaniami i ich dla kogoś nie szukam. 

Bo patrząc po Twoich dokonaniach nikt by Cię o to nie śmiał poprosić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.