Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ja w arkuszu mam oddane 5.400 mln, skoro można maks oddać 5.617 mln, a dwie osoby w osobach @Tecu i @Qcin_69 (klasa Panowie!) dobrowolnie zrezygnowały z tej brudnej i niezasłużonej gotówki?

Jaka była kara?

@january @MarcusCamby @Eld

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Dostał minuty podczas sezonu w opisie

Tak właśnie myślałem.

Dość ciężkie do sprawdzenia w naszych realiach. Moim zdaniem powinniśmy traktować gracza podpisanego na two-way jako aktywnego, bo teoretycznie w moim interesie byłoby teraz latać po opisach i udowadniać, że Sumner w Pels nie był aktywnym zawodnikiem.

Ciężko uwierzyć, by Boucher przez dwa lata w Suns nie dostał nawet minuty w garbage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

To co @ozzy110 @Eld @karpik

Stworzyć taką adnotacje do regulaminu, by potem nie było kolejnej dramy o to czy two-way był aktywny czy nie?

Ja bym to uzależnił od tego czy dany gracz zagrał coś w realu, bo nikt nie da minut 2wayowi, który jest poza ligą, bo jego minuty i tak się nie liczą. 

Przy okazji chciałbym podziękować Knicks za przelew, a pieniądze przeznaczam dla pracowników American Airlines Center, którzy stracili swoje dochody w związku z epidemią (także je wykreślam z przepływu gotówki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

 

Przy okazji chciałbym podziękować Knicks za przelew, a pieniądze przeznaczam dla pracowników American Airlines Center, którzy stracili swoje dochody w związku z epidemią (także je wykreślam z przepływu gotówki).

mozna oddac horym curkiom z knicks 

jest ich wiele!

w tekasie podatku nie maja wiec im raczej dobrze. i cieplo jest

a moi pracowicy musza sie szlajac po nowojorskich slumsach...w zimno

mam racje @ignazz ?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to można przekazywać na cele charytatywne? Jak tak to my tez chcemy te 200 tysięcy od Knicks i przelewamy na https://www.siepomaga.pl/serduszkofrania

 

Oczywiscie jest szansa, ze od tego odstąpimy jeśli Czlowiek_Morza zamiast na konto Gold w tinderze przeleje przynajmniej 10 zł na owy cel.

+podziękowania dla niezawodnego @MarcusCamby za to, ze wyszukał historie gru Bouchera w beGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

w tekasie podatku nie maja wiec im raczej dobrze. i cieplo jest

a moi pracowicy musza sie szlajac po nowojorskich slumsach...w zimno

Mówiłem całe 2 tury FA, że w Teksasie jest lepiej, to mnie nie posłuchali, a teraz jak już Davis podpisał, to sam to przyznajesz. #czlowiekodwochtwarzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Ja bym to uzależnił od tego czy dany gracz zagrał coś w realu, bo nikt nie da minut 2wayowi, który jest poza ligą, bo jego minuty i tak się nie liczą. 

Przy okazji chciałbym podziękować Knicks za przelew, a pieniądze przeznaczam dla pracowników American Airlines Center, którzy stracili swoje dochody w związku z epidemią (także je wykreślam z przepływu gotówki).

No i to jest kulturka organizacji, nie pamiętam czy byłeś w top13 rankingu ale tym ruchem na pewno tam wpadzasz.

Przy okazji, jakby był kiedyś jakiś konkurs na Adama Silvera beGM to imo się najlepiej nadajesz.

Wyjaśnienie z prawdziwymi minutami w NBA chyba jest najrozsądniejszym pomysłem - tak samo chyba jest chociażby z kontuzjami, że są tak samo jak w real NBA nie zależnie czy zawodnik gra tu mniejsze minuty etc prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

mozna oddac horym curkiom z knicks 

jest ich wiele!

w tekasie podatku nie maja wiec im raczej dobrze. i cieplo jest

a moi pracowicy musza sie szlajac po nowojorskich slumsach...w zimno

mam racje @ignazz ?

U nas na prowincji te nowojorskie slamsy to pałace Panie. Wiesz ze bezdomni tam za kazda godzinę parkingu swojego suva płaca 13 dolarów? Jak ni ma przychodu to zerowa stawka podatku nic nie daje. Ja tam odłożę te 200 tysia do skarpety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak toś nie chce tych 200tyś $ od Knicks, to spokojnie można przekazywać do Magic - wrzucę je do swojej studni bez dna z podatkiem który muszę płacić. Mi jeszcze nikt w BeGM nie dał żadnej kasy, zatem ta od Knicks jest pierwsza. :) - choć jakiś symboliczny okruch sprawiedliwości.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

Zwiększamy liczbę slotów w kolejnych turach FA do odpowiednio 6+3 i 7. 

Pełna rozpiska tutaj http://e-nba.pl/topic/7355-begm-covidowy-kalendarz-i-poradnik/?tab=comments#comment-813851

 

pytanko, czy graczy ktorych mamy na cap holdach wliczają się w owe 6 i 7 ofert?

na przykładzie tyson chandler i seth curry z knicks 

1 minutę temu, january napisał:

(na prośbę radnego wklejam):

Było: 

5.6 Trzecia tura FA W trzeciej turze można składać (maksymalnie 5 ofert) dowolne oferty zgodne z CBA NBA (bez umów typu two-way i kontraktów niegwarantowanych)

Jest:

5.6 Trzecia tura FA W trzeciej turze można składać (maksymalnie 5 ofert) dowolne oferty zgodne z CBA NBA (wszystkie umowy w pełni gwarantowane, bez umów typu two-way)

powinno byc 6 ofert

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Jak toś nie chce tych 200tyś $ od Knicks, to spokojnie można przekazywać do Magic - wrzucę je do swojej studni bez dna z podatkiem który muszę płacić. Mi jeszcze nikt w BeGM nie dał żadnej kasy, zatem ta od Knicks jest pierwsza. :) - choć jakiś symboliczny okruch sprawiedliwości.  

będzie z czego płacić Haslemowi też.

Może by też na McKiniego się uzbierało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

pytanko, czy graczy ktorych mamy na cap holdach wliczają się w owe 6 i 7 ofert?

na przykładzie tyson chandler i seth curry z knicks 

powinno byc 6 ofert

Wliczamy.

Te 6 ofert to wyjątek tegoroczny ze względu na zredukowaną ilość tur. W regulaminie jest to, co jest w normalnym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Wliczamy.

Te 6 ofert to wyjątek tegoroczny ze względu na zredukowaną ilość tur. W regulaminie jest to, co jest w normalnym sezonie.

oj lipa, ja bym nie wliczal szczere mowaic. i widze tu racjonalne uzasadnienie.

jakas korzysc dla maierzystego klubu powinna byc.

ogolnie postulowalem o to chyba wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.