Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Alonzo napisał:

Kolejność przypadkowa - LeBron, Antek, Harden, Leonard, Curry, Davis, Jokic, Embiid, KAT, Butler, Lillard, Durant, Doncic, Beal, Mitchell, George, Booker, Tatum, Murray i Adebayo. Możliwe, że o kimś zapomniałem. 

I Ty Brutusie? 

Westbrook do Covida robił w 2020 roku 30-7-7 na ponad 50% skuteczności, zrobił all nba team i się do TOP 20 nie łapie?:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

I Ty Brutusie? 

Westbrook do Covida robił w 2020 roku 30-7-7 na ponad 50% skuteczności, zrobił all nba team i się do TOP 20 nie łapie?:o

Mówiłem, że pewnie o kimś zapomniałem ;) 

Westie i w sumie Gobert mi jeszcze przyszli do głowy. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

 No to u nas przeciwko Knicks miał - Duncana Robinsona, Setha Currego, czy Malika Beasleya i jakoś nic to nie dało  :) 

dlaczego kłamiesz?

23 minuty temu, Alonzo napisał:

Kolejność przypadkowa - LeBron, Antek, Harden, Leonard, Curry, Davis, Jokic, Embiid, KAT, Butler, Lillard, Durant, Doncic, Beal, Mitchell, George, Booker, Tatum, Murray i Adebayo. Możliwe, że o kimś zapomniałem. 

irving

zdecydowanie pare nazwisk ponizej jego poziomu

mitchell beal, booker tatum, murray, adebayo

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

dlaczego kłamiesz?

Nie no.. to była tragiczna obrona - wałkowaliśmy to w temacie o naszej serii. Tam o tym wystarczy poczytać, tu już nie ma sensu wracac do tego wątku.

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

irving

zdecydowanie pare nazwisk ponizej jego poziomu

mitchell beal, booker tatum, murray, adebayo

Faktycznie Irving nadal powinien być w top20, choć można polemizować co do kolejności - dlatego napisałem że kolejność przypadkowa. 

W sumie wychodzą już 23 nazwiska, a trzeba tu jeszcze Simmonsa do tej grupy dodać chociażby. 

Ten ranking @fluber faktycznie by się przydał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

No jakby mnie ktoś zapytał kogo bym wolał w zespole Hero czy Russella to odpowiedz zdecydowanie Herro, od roku jestem fanem 

Gdyby DLO był miał jeszcze z 2 lata rookie umowy to miałbym +/- tak samo ale Herro na takiej umowie to złoto. Oby dalej się rozwijał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Nie no.. to była tragiczna obrona - wałkowaliśmy to w temacie o naszej serii. Tam o tym wystarczy poczytać, 

W obronie Kawhi, do tego topowy na guardach Carter (idąc za twoją radą wystarczy poczytać w temacie serii przywołane tam przeze mnie statystki jakie naprzeciw niego notowały lillardy tej ligi).

Na froncie, czeka w pomocy i na switchach trójka Tucker, Davis, Plumlee.

Mitchell zderzyłby się ze ścianą.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, człowiek...morza napisał:

W obronie Kawhi, do tego topowy na guardach Carter (idąc za twoją radą wystarczy poczytać w temacie serii przywołane tam przeze mnie statystki jakie naprzeciw niego notowały lillardy tej ligi).

Na froncie, czeka w pomocy i na switchach trójka Tucker, Davis, Plumlee.

Mitchell zderzyłby się ze ścianą.

Czyli te Twoje tuzy defensywne - Curry, Beasley i Justin Duncan Robinson nie grały? :P 

Mitchellowi w serii z rl Thunder starczył sam Melo, a Ty miałeś aż 3 takich Melo z czego przeważnie 2 na boisku :D 😆

Twoje szczęście, że większości GMów nie chciało się czytać i analizować tej naszej serii, bo wygrałbym max 4-2. Mam nauczkę na przyszłość - czytelny opis i max 1-2 posty z merytorycznymi odpowiedziami, bo później się głosuje na etykietki z napisem Leonard ;) 

Już się nie mogę doczekać tego cyrku na kółkach w rl Nets z Irvingiem w roli głównej. 😂🤣

Na razie Wielki Strategu to skompletuj 14 graczy w rosterze :P 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Twoje szczęście, że większości GMów nie chciało się czytać i analizować tej naszej serii, bo wygrałbym max 4-2. Mam nauczkę na przyszłość - czytelny opis i max 1-2 posty z merytorycznymi odpowiedziami, bo później się głosuje na etykietki z napisem Leonard ;) 

A ja Ci życzę trochę pokory.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

A ja Ci życzę trochę pokory.

 

Dlatego będę się starał nie rozpisywać, choć nie będę ukrywał, że przy takich przydługawych dyskusjach jak w naszej serii wychodzi sporo ciekawych rzeczy, co pozwala lepiej sobie wyobrazić taką rywalizację. 

A tak odnośnie pokory (jak juz doskonale wiesz  bardzo mi się ten filmik podoba :) ) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, karpik napisał:

https://basketball.realgm.com/wiretap/260754/James-Harden-Has-Given-Rockets-Compete-For-Title-Or-Trade-Me-Edict-Two-Previous-Times

Ciekawe informacje, w sumie jeśli Durant nie będzie starym dobrym KD od początku sezonu, to widzę tu realną opcję trade request Hardena z Wizards.

Oni jeszcze w Wizards ze sobą nie zagrali a już TR? No i Harden z Durantem do siebie lepiej pasują niż z Russem i Wallem, jedyny minus dla Wizards jest taki ze tam jest s5 i brak ławki i spore długi klubu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.