Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, ozzy110 napisał:

Ja w sumie też nie wiem po co, ale ok xd

Co wy wiecie o kulturze organizacji. Pistons to dopiero Organizacja przez wielkie O

Ta wymiana jest oparta o Bulls a nie Minnesote wiec wszystkie deale w których bierze udział Kucio są w tej wymianie :) ja mam tam tylko 3 zawodnikow- choć jacy to będą zawodnicy zmieniało się ~5 razy, ostatecznie jestem umiarkowanie zadowolony z wymiany, no ale poświęciłem się dla dobra ogółu 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

 

Myślę, że zawodnicy ciemnoskórzy powinni rozważyć czy chcą pracować w Oklahomie albo Nowym Orleanie, zwłaszcza jeżeli GMowie wyrazają się w taki sposób o ich braciach

#saynotoracism

W Cleveland wspieramy walkę z rasizmem zapewniając naszym czarnoskórym graczom arbuzy oraz kubełki z KFC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

W Cleveland wspieramy walkę z rasizmem zapewniając naszym czarnoskórym graczom arbuzy oraz kubełki z KFC!

a czy to nie rasizm wobec białych ? 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Arizonie szanuje się każdego człowieka. Kolor skóry, wyznanie czy orientacja seksualna nie mają wpływu na postrzeganie graczy, bo jesteśmy przede wszystkim ludźmi. 

Apeluje do managerów Thunder i Pelicans o przeprosiny za n-word. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

W Arizonie szanuje się każdego człowieka. Kolor skóry, wyzwanie czy orientacja seksualna nie mają wpływu na postrzeganie graczy, bo jesteśmy przede wszystkim ludźmi. 

Apeluje do managerów Thunder i Pelicans o przeprosiny za n-word. 

Ja wnoszę o dodatkowe orzeczenie kary w postaci 200 tys $ na rzecz każdej z pozostałych drużyn, które szanują każdego człowieka. 

Przewinienie jest znaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donos złożył GM z krainy Amiszów Mormonów i Słonej Wody.

GM Pels się nie przejmuje bo jego Gwiazda jest Ruda. 
Gorzej z GM OKC bo jego działalność dawno jest prześwietlana. 
sprowadzenie Kamińskiego Gasola Nurkica i Kantera potwierdza tylko obawy z kim mamy do czynienia. 

I jeszcze Bertans obecnie 

Zamiłowanie do pewnego koloru skory co jest obrzydliwe ma swoje odzwierciedlenie w dead money ohyda  

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Ja wnoszę o dodatkowe orzeczenie kary w postaci 200 tys $ na rzecz każdej z pozostałych drużyn, które szanują każdego człowieka. 

Przewinienie jest znaczne.

fundacja im. Josepha Smitha wspierana przez Utah Jazz jest gotowa na taki podarunek i wspomaganie biednych znajdujących się pod opieką fundacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie no porąbało Was, zaraz nas lewicowi aktywiści w necie namierzą, Borysa zamkną, a Camby i Eld będą nagrywać drugą część Symetrii :D 

Głosujcie lepiej do końca, a o 18 to wszystko co tu się pojawiło usuwam.

Ręka rękę myje, w tym wypadku radny radnemu i ex radnemu. 

Na szczęście skriny zostały zrobione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Możecie mi naskoczyć

Czarnuchy...

myślę, ze w przypadku tak oportunistycznego zachowania GMa nie popartego skruchą kara powinna zostać podniesiona do 500 tysięcy, zwłaszcza jeżeli agresja i pogarda dotyczą innych GMów, zachowania przejawiające nienawiść powinny być gaszone w zarodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, polishllama69 napisał:

 

Myślę, że zawodnicy ciemnoskórzy powinni rozważyć czy chcą pracować w Oklahomie albo Nowym Orleanie, zwłaszcza jeżeli GMowie wyrazają się w taki sposób o ich braciach

#saynotoracism

Kevin Durant skontaktował się z Barackiem Obamą już w tej kwestii i chcą stworzyć kolejną wspólną kampanię #saynotoracism.

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ręka rękę myje, w tym wypadku radny radnemu i ex radnemu. 

Na szczęście skriny zostały zrobione. 

źle się dzieje jeżeli takie sygnały i przyzwolenie idą od samej góry, liga powinna się postawić takim zachowaniom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Gdzie będzie beGM jak forum przez Was zamkną :D ? A Qcin będzie musiał używać swych talentów złodziejaszka na przemycanie im paczek? :P 

Zagramy w grę wysyłając listy klasyczne. Qcin zostanie przy tych karteczkach wymian wiec w Ciechocinku nic się nie zmieni ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.