Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Nie no proszę Cię January, w jakim Ty żyjesz świecie ze myślisz ze ktoś robi plany defensywne na Ingrama czy Russella, przecież to jest lol, Ingram który pewnie z ~40% 3 oddał z wide open jest niby potrajany? Wolne żarty 

scrolluję te nazwiska, kto ma największy udział % wide open 3s do ogółu 3s i ciekawe nazwiska

Jevon Carter 37%

Niang 41%

PJ Tucken 53%

Olynyk 35%

DFS 46%

gdzieś tam jeszcze Payton II i Huerter ponad 20%, spore wyniki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Oubre nie ma tego, co ma Cody, czyli BBIQ. I no o ile Cody na zmniejszonym volume i tej roli zyskuje, tak Oubre z tym swoim chaosem jest w mniejszej roli moim zdaniem problemem 

Cody ma BBIQ i jako role player w dobrej drużynie zyskuje. 

Natomiast Oubre pamiętaj, że gra normalnie jako 4-5 opcja ofensywna. Żeby być użyteczny musiałby się bardziej przestawić na inna role niz z rl Suns.

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

to niech jeszcze zobaczę jego obronę*, on w ataku jest okej (sam praktycznie nic nie kreuje w HCO a od gracza ofensywnego należy tego wymagać)

Westbrook 29 percentyl ❤️ 

no i Bledsoe piękny na tym volume

 

*pogardzam okrutnym gamblingiem i idiotycznym wpieprzaniem się w zbiórki (lub czekaniem na nie zamiast dobrze pilnować pozycji i asekurować to co się dzieje)

Jak KAT jest zdrowy, to mam 3 bardzo dobrze kreujących graczy z nim na boisku - Mitchell, Lowry i właśnie KAT, gdzie tym 5 jest z reguły Gordon. Mitchell bardzo się w tym sezonie poprawił w kreowaniu innych.

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

no i Cody potrzebuje trochę mięsa w obronie obok a niekoniecznie jeszcze więcej perimeter D

W tym momencie muszą mu wystarczyć młodzi - Williams, Silva i Pelle oraz Gordon w odpowiednich ustawieniach. 

No i pamiętaj, że moi nastawiają się głównie na ofensywę, więc Gordon  i inni młodzi z help defence zawsze mi cos przy Codym pomogą w tych ograniczonych minutach - zdaję sobie sprawę, że debiutanci od czarnej roboty nie są u nas za bardzo doceniani, ale ja na nich stawiam - taki Norvel Pelle jak dostanie pograć te 10min. to 2 bloki z reguły zaliczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, polishllama69 napisał:

to niech jeszcze zobaczę jego obronę*

 

*pogardzam okrutnym gamblingiem i idiotycznym wpieprzaniem się w zbiórki (lub czekaniem na nie zamiast dobrze pilnować pozycji i asekurować to co się dzieje)

Czy to się liczy?:)

https://stats.nba.com/players/spot-up/?SeasonType=Regular Season&PerMode=Totals&CF=POSS*G*180&sort=PPP&dir=-1&TypeGrouping=defensive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Natomiast Oubre pamiętaj, że gra normalnie jako 4-5 opcja ofensywna. Żeby być użyteczny musiałby się bardziej przestawić na inna role niz z rl Suns.

No i właśnie moim zdaniem jest zbyt ograniczony intelektualnie koszykarsko, żeby to zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ingram w Pels jest trzeci jak chodzi o posiadanie piłki

A Drummond jest w Pistons siódmy, a podobno potrzebuje piłki:)

Pomijając to, czy zgadzam się z tezą o off-ball Ingramie, to przedstawianie jako argument faktu, że jest trzeci jeśli chodzi o posiadanie piłki ( za dwoma rozgrywającymi, którzy przekozłowują piłkę na drugą stronę parkietu) w swoim teamie, to grubszy lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No i właśnie moim zdaniem jest zbyt ograniczony intelektualnie koszykarsko, żeby to zrobić. 

Warunki ku temu ma. Z tym ograniczeniem  - no na boisku to czasami różnie wygląda, ale jak się z nim posłucha wywiadów, to Kelly nie jest jakimś idiotą, to całkiem ogarnięty koleś. Raczej nigdy nie będzie graczem podobnym do Mikala Bridgesa, on ma mentalność gracza aspirującego do przynajmniej czołowej opcji ofensywnej. W drafcie pamiętam jak interesowali się nim Heat zanim postawili na Winslowa, mówili wtedy, że nie chcą na niego czekać ileś lat, gdzie ciężko powiedzieć w którą stronę Oubre pójdzie. ja stawiam na konkretną grupę młodych graczy - mają sie rozwijać koszykarsko razem - tu cały czas jest upside. Jeżeli Oubre nie odnalazłby się w swojej roli w Magic, to z pewnością odbiłoby się to na jego czasie gry. U nas właśnie sporo zależy od naszej interpretacji. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:
 

Mam rację, a źle napisałem według Ciebie tak:) ? Jak coś to może być. 

No akurat jest trzeci zarówno w touches, jak i w posiadaniu piłki.

Natomiast jeśli chodzi o touches, to i tak w tej statystyce rozgrywjący mają ich zwykle najwięcej. Na przykład Kawhi Leonard ma mniej touches niż Lou Williams, czy Paule George ma mniej touches niż Patrick Beverley. Tak samo Ingram ma mniej touches niż Lonzo Ball i Jrue Holiday.

Za to Butler, Russell i LeBron są numerami 1 w swoich teamach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, karpik napisał:

No, ale czemu mam nie brać pod uwagę tego, że KAT wypadł na 13 meczów? Zeller jako zmiennik jest ok, ale obok Gordona jako starter wygląda słabo. Nawet w tych Hornets on grał z Marvinem, czyli legit shooterem. Tu ma Gordona, więc te picki takie piękne by nie były, bo od niego szłaby pomoc, Cody rzutem nie straszy, więc wielkich przewag bym tu nie widział.

Gdzieś mnie musiałeś źle zrozumieć - oczywiście nieobecność KATa jest mega ważna przy grze moich graczy, ale pozostali grają. W rotacji nie ma żadnych innych poważnych zmian. Wchodzi za niego na te 13 meczy Cody Zeller, który razem ze s5 jest najdłużej w drużynie - od początku poprzedniego sezonu, zatem ze swoją rolą na skale swoich możliwości powinien sobie poradzić. Poza Gordonem, na czwórce (i piątce) przy Codym z pewnością gra Grant Williams oraz ktoś z dwójki Silva/Pelle. Tu juz odnośnie szczegółów zagrywek moja wiedza jest zbyt słaba, ale Grant to cholernie inteligentny gracz, więc tu by sobie coach poradził - ktoś z dwójki Pelle/Silva również by w rezerwowych lineupach był ok. Minuty, które będę podawał w opisie są oczywiście poglądowe i coach pewnie by znalazł odpowiednie lineupy - a jakąś próbke gier bez KATa juz miałem w 5 meczach 1T, zatem adjustments jakies za tym by poszło w ustawieniach podkoszowych. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

ale ogólnie z tekstem "Ingram potrzebuje piłki" mi się już nie chcę walczyć

Ja nie chce tutaj dyskutowac czy potrzebuje czy nie, tylko stwierdzam ze wybrales malo sensowna statystyke zeby to wykazac.

Btw. Kawhi leonard od @człowiek...morza ma w tym sezonie mniej touches niz ingram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Nie dziwi mnie to:)

Tam były analizy z passes made i received jeszcze etc, ale ogólnie z tekstem "Ingram potrzebuje piłki" mi się już nie chcę walczyć, a widzę że niektóre funfle nieustannie chcą to wbić wszystkim w pamięć pod playoffs, bo mają strach w oczach^

szczerze powodzenia z forsowaniem teorii, że ingram u Ciebie nie straciłby na wartości. 

ambitne zadanie nawet dla Goebbelsa

ale skoro kontrakt d'angelo przeszedl to kto wie. umiejetnosci jak widac masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Alonzo napisał:

Natomiast Oubre pamiętaj, że gra normalnie jako 4-5 opcja ofensywna. Żeby być użyteczny musiałby się bardziej przestawić na inna role niz z rl Suns.

tylko, że jak pokazuje czas ta rola jest dla niego w miarę optymalna, bo nikt go za kasztana nie ma (trochę Ingram case) i on tej piłki potrzebuje, ale jego playmaking leży i kwiczy a dopiero to pomoze mu być lepszym.Jedyną prawdziwą zależnością mogącą występować jest to, że im mniej robisz w ataku, tym lepiej możesz wyglądać w obronie (prawdziwe dla kosmicznych wartości LOAD, dla średnich spore naduzycie)

26 minut temu, Alonzo napisał:

nastawiają się głównie na ofensywę, więc Gordon  i inni młodzi z help defence zawsze mi cos przy Codym pomogą w tych ograniczonych minutach - zdaję sobie sprawę, że debiutanci od czarnej roboty nie są u nas za bardzo doceniani, ale ja na nich stawiam - taki Norvel Pelle jak dostanie pograć te 10min. to 2 bloki z reguły zaliczy. 

no w Orlando Gordon powinien być 4tym do rzutów, zwłaszcza jak rzuca 27% z midrange a to stanowi 1/3 jego rzutów (przekrój sezonu) i gorzej rozgrywa, dlaczego mam to kupić, zwłaszcza, że dla organizacji zawsze był bardzo ważny

30 minut temu, fluber napisał:

czy to definiuje całą obronę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Ja nie chce tutaj dyskutowac czy potrzebuje czy nie, tylko stwierdzam ze wybrales malo sensowna statystyke zeby to wykazac.

Btw. Kawhi leonard od @człowiek...morza ma w tym sezonie mniej touches niz ingram...

ło c*** to już grube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Nie, tylko pewien fragment, w ktorym oubre jest elitarny:)

lub też chowany na słabszych ogniwach :) zresztą how  about Ayton :D ładnie go wolumenem total wyłączyłeś

a skoro jest taki elitarny w sporej jej części to dlaczego więc ta obrona z nim tak słabo wyglada jako ogół :D ciekawe jak wygląda w PnR BH, bo na początku stycznia przysysał a były to zblizone % freq do spot up

cóż, wolny wieczorek to idę sobie w civa popykać, pis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

lub też chowany na słabszych ogniwach :) zresztą how  about Ayton :D ładnie go wolumenem total wyłączyłeś

No skoro w matchups 2 najczesciej krytym przez oubre graczem w lidze jest harden to chyba go nie chowaja:) plus duza liczba posiadan tez na to nie wskazuje

No wolumenem wylaczam szumy, zeby bylo lepiej widac:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

No skoro w matchups 2 najczesciej krytym przez oubre graczem w lidze jest harden to chyba go nie chowaja:) plus duza liczba posiadan tez na to nie wskazuje

czy to było nabite w tym pierwszym i drugim meczu ? bo w coś te % Hardena zbyt dobrze wyglądają (59TS% i tak mało coś wolnych) i ogladałem ten styczniowy popis

bo nie wiem jak Ty, ale jakoś z zestawu Okobo Booker Oubre Sarić Baynes i Rubio Booker Oubre Sarić Kaminsky chyba jednak 2x biorę oubre (szkoda value Rubio vs Westbrick ;))

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Janury odlatujemy mocno, masz 4 graczy z których tylko 1!!!! Potrafi grać bez piłki, trio Russell-Lebron-Ingram bez piłki traci pewnie z polowe wartości, do tego ten jedyny gracz który potrafi cokolwiek zrobić bez piłki czyli Butler, dubluje się rola z Lebronem- jakby to było roto to byś miał po 20 w punktach, asystach, trójkach (cokolwiek, przykładowo) i po 1 punkcie w stratach i nie wiem FT, tez cokolwiek, masz zespół przeładowany na niektórych pozycjach a jednocześnie przec***owy w innych elementach- do tego masz tylko 1,5 dobrego obrońcy - serio, tak jak przehypowani są Lakers ze względu na nazwiska to nikt nigdy w tej grze nie był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.