Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, człowiek...morza napisał:

PaNowie proszę o przedłużenie okienka do 24 . Sytuacja nagła mi wypadła a chce złożyć kontroferty i sporo liczyć w sałary a dopiero po 23 będę miał dostęp do kompa 

Będzie kultowo. Koleżanka po kinie o 23 00 będzie chciała coś więcej Ty grzecznie podziękujesz i odpalisz kompa. 31 osoba wpadnie w paranoje z powodu gry, pierwsza z poza gry. Gratulacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym trzy razy robi rundkę bo gość z 3,5 i 7 rzędu chętnie kupiłby ale nue chce mu się iść. 

Potem tylko sprzedaż kubka po coli gościowi spod 23 aby się wysikal nie tracąc wartkiej akcji filmu „ kobieta za lada” i bilet się zwraca 

Który używany przy wyjściu sprzedaje drożej od nominalnej bo bez kolejki 

23 minuty temu, ozzy110 napisał:

Koleżanka to jeszcze spojrzy i powie co ty takie c***owe oferty dajesz xd

Albo powie. Na c*** Ci Rubio. 

Zrob tak potem tak. Cyk cyk. 

I 3 peat. 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za szkalowanie biednego Qcinka :( okradli mnie z Winslowa to muszę w wymianach szukać miłości :( 

dobra, co się posmiali to wasze, Rybak w międzyczasie zabrał siostrę do kina (która pewnie zapłaciła za bilet ) , poszły reoferty na FA , a Maker jak nie miał domu pełnego miłości tak dalej nie ma . 

Piekny długi czarny Murzyn ,bez bitych blach , wciąż może być Twój , za darmoszke, dla przypomnienia wrzucę jego najlepsze akcje- patrzcie jaki dominator , a wciąż może przytyć i być jeszcze lepszy 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam jak za bardzo fantazja poszła. 

W multikinie jest 6-11 sal to byśmy razem obskoczyli wszystkie by pohandlować. 

Gdyby było nieparzyscie to oczywiście na ostatniej byśmy się pokłócili zrobili drame grozili odejściem a i tak spotkali się w barze .. a tam pijani gracze Mistrza NBA z Wojem. 

W sumie to zdrada!!!

wchodze z rana a tu zong wyników nie ma...

misscliknelo mi jakiś tam simbasket czy inny random a tam Julek aktywny jakiś wynik wkleja z maszyny losującej 

Dziekanat 1:34 do tego gdzie Szymon Szewczyk w 17 minut robi 8 punktów  

bleh

a tu gdzie prawdziwe życie jest... nie ma ;) 

Ja Makera lubię ...

 

ps z nudów klikam bo mi my2knba karciane zakończyli i w tych światach równoległych widzę Tecu aktywnego we wpisach, wymieniającego Hardena na Leonarda jakby to inny chłopak był;) żartujący uśmiechnięty aktywny werbalnie ;)

 

Z drugiej strony pick #6 wiec może nie do końca tamta ścieżka... ;))))

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem w problematycznej sytuacji bo nie wiem jakim dysponuję składem oraz miejscem w salary. Ciężko mi uwierzyć, że Marcus odwołałby wymianę, która pociągnęła za sobą już następne, jakimś postem w jednym z tematów a nie choćby prywatną wiadomością. Zamierzam się wciąż starać o Hielda, nawet jeśli wymiana została faktycznie odwołana, jednak wolałbym mieć tą pewność bo nie tylko ja i Ignazz czekamy na taką informację ale również kolejni gm-owie w tej piramidzie w tym gorącym okresie FA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam dyskomfort choć w moim przypadku różnica w sałary to minus 3.000.000 wiec nie tu jest kłopot. 

Z tego co ja zrozumiałem ze wpisu MC to chce po prostu odejść z gry ( lub zrobić przerwę i odpocząć od bandydytów)  zupełnie i dlatego te wymiany ze względu na 6.2 nie wchodzą w życie. 

Mam nadzieje ze tak świetny merytorycznie i rozsądny GM wróci na łono beGM bo to większa strata niz jakieś tam wymiany. 

Kawal czasu był z nami jako wiodąca osobowość i tu się na pewno nie rozchodzi o jego niehonorowe zerwanie wymian tylko o odejscie całkowite. 

Wiec @cvbe i piramida stojąca za wymianami spokojnie...

@MarcusCambynigdy słowa nie złamał wiec nie obawiam się o wymiany jeżeli GM wróci. 

Obawiam się o sam powrót.  

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deal z CP3 zostanie zmieniony. Potwierdził to już polishlama, Ashigaru i dwóch radnych.

Cieszę się, że mimo sporych kontrowersji udało się znaleźć polubowne rozwiązanie.

Z drugiej widzę potężny problem między śliskim tematem ochrony nowych GMów, który nie jest jasno sprecyzowany, może służyć do nadużyć lub błędnej oceny sytuacji ( patrz casus Paul George ), a nierównymi dealami, gdzie starszyzna grabi mniej doświadczonych i ogranych GMów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.