Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

a co z tym pickiem jest nie tak?

chyba jest u mnie,

tam było zamieszanie z tymi gorszymi i lepszymi pickami z tego co pamietam

 

niech zainteresowani się odezwą i jakoś to dogadamy

Dzieki za mile slowo ;-) a co do picku, jest pogrubiony, bo go nie masz wpisanego w arkuszu. Dlatego dopisz go, no chyba ze nim handlowales, ale watpie, bo nigdzie w dealach nie byl wpisany. A co do tych pickow lepszy gorszy Nets/Cavs/Suns to wyglada to w kolejnosci Lakers, Suns, Hornets.

Tylko chyba coś z kolejnością jest nie tak, bo ja mam np. lepszy bilans niż Clippers w tym momencie :P

 

Ale to detal, grunt by prawa do picku się zgadzały.

Moglem sie rabnac ale najwazniejsze bylo dla mnie, by picki przypilnowac.

Świetna robota :)

Tak teraz spojrzałem i mam w ciągu 5 lat 16cie 2nd rounderów :)

Jest czym handlowac ale zobaczymy czy te picki bedziesz az tak wykorzystywal czy bedziesz stashowal graczy rok w rok ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czym handlowac ale zobaczymy czy te picki bedziesz az tak wykorzystywal czy bedziesz stashowal graczy rok w rok ;-)

Pewnie część pójdzie na handel a część na stash. Będę szukał perełek i będę miał stosunkowo dużo strzałów :smile:

 

Ale patrząc na nasz draft to tylko Kuzma był perełką z drugiej rundy, przynajmniej na razie.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sytuacja z GMem OKC? Bo wydaje mi się, że trochę zbyt długo nikogo nie ma... przydałby się ktoś, kto ogarnie przed Trade Deadline, bo w składzie jest trochę luk do załatania, a zespół na play-offy spokojnie. Jak coś, to ktoś z nas mógłby przejąć przynajmniej na jedno okienko OKC i nie mówię o gruntownych zmianach, ale np. taki Joe Johnson czy Nick Young byliby bardzo przydatni tam ;) albo jakiś trade typu roles na tu i teraz na spadającym kontrakcie za 2nd roundera...

 

shevcu, dzięki za ogarnięcie tematu tankathonu, może zrobimy mock dla beGM? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sytuacja z GMem OKC? Bo wydaje mi się, że trochę zbyt długo nikogo nie ma... przydałby się ktoś, kto ogarnie przed Trade Deadline, bo w składzie jest trochę luk do załatania, a zespół na play-offy spokojnie. Jak coś, to ktoś z nas mógłby przejąć przynajmniej na jedno okienko OKC i nie mówię o gruntownych zmianach, ale np. taki Joe Johnson czy Nick Young byliby bardzo przydatni tam ;) albo jakiś trade typu roles na tu i teraz na spadającym kontrakcie za 2nd roundera...

 

shevcu, dzięki za ogarnięcie tematu tankathonu, może zrobimy mock dla beGM? :D

 

W czym Joe Johnson tegoroczny może być komukolwiek przydatny? Przecież to jest łak straszny według wszystkich statystyk w obronie i w ataku też xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym Joe Johnson tegoroczny może być komukolwiek przydatny? Przecież to jest łak straszny według wszystkich statystyk w obronie i w ataku też xd

 

tak piszesz, a pewnie jeszcze zaproponujesz mu kontrakt :P będzie bitwa o Iso Joe ;) do czego przydatny? Do końcówek wyrównanych spotkań, ale GSW pewnie same blowouty, to faktycznie niepotrzebny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.