Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa zagrywka

w sumie patrząc na fakt, że od dwóch sezonów były coraz większe głosy o TR dla Giannisa to wbrew pozorom @evitacre wcale źle nie zrobił. 

Ta wymiana to nie jest wejście w tank, tylko piękne odmłodzenie składu, dobranie picków i wciąż miejsce na wzmocnienia w tym sezonie. Dla Bux to powiew świeżości i nowości a osoba Edwardsa daje wielkie nadzieje na rozwój i fajną przyszłość. 

Natomiast Grizz z Giannisem będą bardzo mocnym rywalem na jeszcze bardziej wzmocnionym zachodzie. Praktycznie na pierwszy rzut oka to z 10-11 zespołów będzie walczyć o top8 a jeszcze FA się nie rozkręciło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kuba2419 napisał:

Już się tak nie nakręcają skarbie 😘

nom, na pewno Giannis zachwycony ze trafił do kolejnej patoorganizacji gdzie za druga opcje ma Portera jr a za trzecia Tyusa Jonesa :) 

O tym jak fatalnym fitem jest Kessler-Giannis chyba nie trzeba pisać nawet.

Kumam Twój entuzjazm bo i tak tanio pozyskales top2 ligi, ale niestety nie dajesz mu żadnego argumentu by miał chęć tutaj zostać dłużej niż 1 sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

@MarcusCamby jaka role grasz w tej wymianie bo widzę ze dopłaciłes 2 dr aby wsiąść 5&26 mln więcej salary 

tak cenisz Gordona?

Gordon ma bardzo fajny sezon za sobą, także o ile jest zdrowy to bardzo wartościowa trzecia opcja. Przyszedł za expiringi, także jestem zadowolony.

Do tego uwolniłem sporo miejsca w rosterze, a po nowym finansowym otwarciu mam możliwość nie szczypać się z gotówką i solidnie wzmocnić zespół przed nadchodzącym sezonem.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Powinien iść do Lakers, Mavs albo Wolves!

Wiemy!

Nie wiem gdzie powinien, ja nawet nie zamieniłem słowa z evitacre na temat Giannisa, więc Mavs możesz skreślić. 

Ale z perspektywy Giannisa jest to zmiana zespołu, gdzie miał wokół siebie bandę rolesów i brak assetów, na zespół, gdzie ma bandę rolesów i brak assetów, ale za to jest w trudniejszej konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Gordon ma bardzo fajny sezon za sobą, także o ile jest zdrowy to bardzo wartościowa trzecia opcja. Przyszedł za expiringi, także jestem zadowolony.

Do tego uwolniłem sporo miejsca w rosterze, a po nowym finansowym otwarciu mam możliwość nie szczypać się z gotówką i solidnie wzmocnić zespół przed nadchodzącym sezonem.

Serio? Zagrał ledwo 50 gier plus to dziś gracz na 14 PPG. Cena spora a te spadające kontrakty moim zdaniem mogłeś lepiej wykorzystać.  Sam lubię gościa wiec po trochę rozumiem branie za wykreślone dusze ale za rok będzie bolało. Za to się bierze a nie dopłaca. 

Teraz, karpik napisał:

Nie wiem gdzie powinien, ja nawet nie zamieniłem słowa z evitacre na temat Giannisa, więc Mavs możesz skreślić. 

Ale z perspektywy Giannisa jest to zmiana zespołu, gdzie miał wokół siebie bandę rolesów i brak assetów, na zespół, gdzie ma bandę rolesów i brak assetów, ale za to jest w trudniejszej konferencji.

To tez szok ze nie było tego szerzej ogłoszonego np przed klepnięciem deala. Co szkodzi innych zapytać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ignazz napisał:

To tez szok ze nie było tego szerzej ogłoszonego np przed klepnięciem deala. Co szkodzi innych zapytać

Ale Bucks uzyskali świetny zwrot za niego, więc tu nie było nad czym myśleć, tylko jak najszybciej klepać. 

Dla Grizzlies Giannis miał sens tylko w przypadku pozostania Edwardsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Giannis to z deszczu pod rynnę widzę xd

TR najdalej przy drugim okienku

Dobry deal dla Bux pewnie, które i tak zaraz by Greka straciło 

 

1 godzinę temu, karpik napisał:

Giannis z deszczu pod rynnę.

wielkie umysły myślą podobnie.

/

Ten deal jest bardzo kiepski dla Memphis, które chyba za bardzo się podpaliło magia nazwiska Giannisa, a tak naprawdę Kuba już teraz powinien szukać nowego dealu i starać się uzyskac lepszy zwrot niż to co zapłacił za Greka (co będzie bardzo ciężkie w jego sytuacji, gdzie jego największym assetem pod wymiany jest? Nie wiem nawet, bo może jeszcze kontrakt Portera jr i Jonesa nie maja negatywnego value, ale pewnie maks neutralne. 

Giannis z pustyni na pustynie się udał, z ta różnica ze jeszcze pobyt w Milwaukee można było jakoś romantycznie bronić i mówić o lokalności, ale co miałoby niby sprawić ze Giannis zostaje w Memphis ja dłużej? Nie mam pojęcia, bo perspektyw na walkę o cokolwiek nie ma tutaj zbyt wiele i nawet z Giannisem Grizzlies musieliby liczyć na sporo farta by powalczyć o HCA, stad ten ruch uważam za słaby.

Sama wartość Giannisa myśle ze ok, Jeden allstar + jeden prospekt ba poziomie solidnego startera i 2 picki pierwszorundowe to nie jest jakaś cena z kosmosu, inna sprawa, ze Camby piszesz szyderczo „tylko Macs, Sota, Lakers” a po prawdzie tylko właśnie Mavs i Sota mieli wystarczająco assetow by takiego Giannisa pozyskać i zapewnić mu z marszu zespół gotowy do walki o tytul i nie jest to zadne pierdololo w tym momencie- z czego wierze ze zdajesz sobie sprawę. 

Fajnie, ze doszło do jakiejś grubszej wymiany, z pozycji Bux to jest bdb trade bo Giannis na 100% w tym roku skończyłby z TR, a jego wartość byłaby pewnie niższa od tego co się udało uzyskac.

Dla mnie Giannis najdalej w połowie sezonu składa TR, chyba ze Kuba wyczaruje jeszcze jakieś deale albo super trafi na FA, ale słabo to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

Sama wartość Giannisa myśle ze ok, Jeden allstar + jeden prospekt ba poziomie solidnego startera i 2 picki pierwszorundowe to nie jest jakaś cena z kosmosu

Nie jestem co do tego przekonany. Na dziś ciężko znaleźć wielu lepiej zapowiadających się grajków niż Edwards, skoro Blazers celują w 4-5 picków + coś za 50letniego Lillarda, to tutaj Kuba oddał chyba zbyt wiele, sam Sochan przy tym jak szybko się rozwija realnie mógłby kosztować koło 2x1st, skoro za takiego Goberta czy Mitchella szły takie paczki, to jeśli wycenimy to realnie na tu i teraz Giannis kosztował Memphis około 8 x 1st i 3x 2nd picków to wygląda na value Giannisa chwilę po mistrzostwie, a nie po takich słabych PO naznaczonymi urazami. Może się mylę, ale coś mi się wydaje, że prime Antka zbiliża sie ku końcowi, a tutaj na tą chwilę nie ma kompletnie nic czym można by go obudować, Hay oddany za free, Wood też spuszczony (to akurat dobrze), na dobrą sprawę Giannis nie ma obok siebie gracza top50, a to nie jest tak, że teraz w następnych rundach FA wszyscy będą lecieć do Mem z klucza, nie ma już za bardzo picków, nie ma też żadnych innych klasowych assetów, nie rozumiem tego ruchu, Grizz mieli bardzo przyjemny skład pod budowanie, teraz mają Giannisa i kilku spoko rolsów. Nie było przypadku, że Bux tak długo sprzedawali Antka, po prostu nikt nie chciał przepłacić, Evi ma farta, że w końcu ktoś się taki znalazł.

Za to absolutnie nie zdziwił mnie Hay w Pels, zastanawiałem się co to za trzeci Muszkieter w Dumie NO, myślałem, że jakiś kasztan, a to tylko kolejny z platynową kartą Medicover, pewne rzeczy muszą pozostać bez zmian ;)

 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.