Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, LAF napisał:

Chce jak najszybciej zejść z hardcapu. To jest priorytetem dla mnie. Poza tym oni obaj to 8 w SC.
 

I teraz parafrazując Przemysława mając 30 wolnego na jakiegoś borderline All - Stara i ich a 38 na jakiegoś pełnego gębą All-Stara wybieram to drugie. 

Nie za bardzo śledzę co się dzieje, ale pamiętam że zostawiałem hornets ładnych parę milionów poniżej hardcapu i nie wiem co się wydarzyło, że musisz zrzucić Alvarado żeby zejść z hardcapu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam stawiam na szeroka i zdrowa rotacje.

Brick/Alvarado/Davion - DDR/Kennard - Khris/Keldon - Randle/Kenyon jr - Porzi

powinni dac rade zrobic PO.

Jak Alvarado + Kennard + Kuzma + Konchar zeobili w T1 taki bilans jak Bulls grajacy w piatke.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Reikai napisał:

Dołączam się do pytania, bo póki co to pozbyto się dwóch fajnych grajkow na zajebistych, długich kontraktach za gowno.

Mogę wyjaśnić.

Minnesota potrzebowała pozyskać pg13 , ale nie mogła zrobić multiwaya z Charlotte żeby odpowiednio za niego zaplacic więc najpierw Chicago za pół darmo oddało pg13 a następnie dostało rekompensatę za pół darmo od Charlotte.

Oczywiście to że matthews poszedł z Minnesoty do Charlotte to dwa zupełnie odrębne deale i przecież nie można się do niczego przyczepić bo najpierw poszedł on do Chicago a potem Pablo zupełnie niezależnie wpadł na pomysł żeby go wysłać lafowi.

W tym przypadku wyjaśnienie że Alvarado który jest w top 50 advanced stats i ma kontrakt na 12/3+to musiał odejść żeby zejść z hardcapu bo jest stanowczo za drogi jest przecież w pełni zrozumiałe.

W sumie to się cieszę że odszedłem wraz z powrotem qcina, nie muszę się denerwować kolejnymi próbami rozwalenia gry od środka.

Bawcie się dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls to w ogole dla mnie niewyjasniona sprawa. Mieli super core George, Kawhi, Ayton, Keldon Johnson, Davion Mitchell, Brick jako playmaker mozna go sprzedac ze bylby lepszy niz przy Lebronie i AD z takim spacingiem, ten Kenyon Martin JR tez przyzwoity prospect, McConell jako backup. Po czym w jakiejs panice dziwnej po T1, spowodowanej tym ze Kawhi musial dojsc do siebie po operacji zamieniono to na Derozana, ktory chyba swoj peak mial rok temu, Porzinginsa ktoremu trzeba teraz zaplacic i zakladac, ze bedzie zdrowszy niz Kawhi co jest dla mnie rosyjska ruletka i Randla, ktoremu trzeba bedzie zaraz zaplacic, a do tego po tym oslabieniu oddano swoj 1st z tego roku. Nie rozumiem totalnie tego ruchu w panice po gorszym niz wskazuje personel T1,  zwlaszcza ze Kawhi w T2 wrocil na swoj poziom w ataku i znowu niszczy i to po dwoch stronach parkietu i zwlaszcza, ze dopiero co podpisano extension z Aytonem i Georgem.

Mitchell George Keldon Johnson Kawhi Ayton
Westbrook McConnell Martin

Swoje picki, ze dwoch-trzech graczy na handel w poszukiwaniu glebii(Mitchell, Johnson, Ayton).

Vs
Brick Derozan Middleton Randle Porzingins

Alvarado Kennard Keldon Kenyon

Z contendera na wschodzie do ''powinni zrobic PO'' i to bez swojego picku, bez spacingu i z nowymi umowami latem dla Middletona, Randla i Porzinginsa. Z fajnej 8 osobowej rotacji do sredniej 9 osobowej rotacji.Co miales na mysli @Pablo81 , bo nie czaje totalnie? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Reikai napisał:

Bulls to w ogole dla mnie niewyjasniona sprawa. Mieli super core George, Kawhi, Ayton, Keldon Johnson, Davion Mitchell, Brick jako playmaker mozna go sprzedac ze bylby lepszy niz przy Lebronie i AD z takim spacingiem, ten Kenyon Martin JR tez przyzwoity prospect, McConell jako backup. Po czym w jakiejs panice dziwnej po T1, spowodowanej tym ze Kawhi musial dojsc do siebie po operacji zamieniono to na Derozana, ktory chyba swoj peak mial rok temu, Porzinginsa ktoremu trzeba teraz zaplacic i zakladac, ze bedzie zdrowszy niz Kawhi co jest dla mnie rosyjska ruletka i Randla, ktoremu trzeba bedzie zaraz zaplacic, a do tego po tym oslabieniu oddano swoj 1st z tego roku. Nie rozumiem totalnie tego ruchu w panice po gorszym niz wskazuje personel T1,  zwlaszcza ze Kawhi w T2 wrocil na swoj poziom w ataku i znowu niszczy i to po dwoch stronach parkietu i zwlaszcza, ze dopiero co podpisano extension z Aytonem i Georgem.

Mitchell George Keldon Johnson Kawhi Ayton
Westbrook McConnell Martin

Swoje picki, ze dwoch-trzech graczy na handel w poszukiwaniu glebii(Mitchell, Johnson, Ayton).

Vs
Brick Derozan Middleton Randle Porzingins

Alvarado Kennard Keldon Kenyon

Z contendera na wschodzie do ''powinni zrobic PO'' i to bez swojego picku, bez spacingu i z nowymi umowami latem dla Middletona, Randla i Porzinginsa. Z fajnej 8 osobowej rotacji do sredniej 9 osobowej rotacji.Co miales na mysli @Pablo81 , bo nie czaje totalnie? 
 

Po x50 piszesz to samo :) Z 3 maksami nie ma szans na gleboka rotacje. Tym bardziej jak te maxy to PG i KL. NYK latami to przerabiali. Plus mega przeplacony Ayton jako 3ci maks. Kompletnie sie z Toba nie zgadzam. 

I co 12-16 dostalbym nagle teraz 20-8? Ayton tak sie poprawil? PG i KL graja od dechy do dechy, a jak nie to kto ma ich zastapic. Nie ma matematycznej mozliwosci, tym bardziej przy HC Bulls, na dobra rotacje. Jak pisalem: przerabiali to Wizz, przerabiali NYK. W warunkach, gdzie ma opcji na podatek jak w rl, nie ma na to szans. 

Wiec daruj :)

Glosujacy juz pokazali wiele razy, ze wola rotacje Cavs z ostatnich lat niz teamy na big3.

@Reikai

Jesem ciekaw, jaki to bilans dasz mi za ten trymestr :)

I argument, ze Lotyszowi trzeba placic, podczas gdy w tej wymianie oddaje JUŻ przeplaconego Aytona. Pisanie, ze jest to wymiana Kawhi na DDR to tez klamstwo, bo jest to wymiana Kawhi na DDR + Randle.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.