Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

Zgadza się tylko w połowie, Ty dawałeś dead money o tej samej wartości, A Wariat zaoszczędził na tej wymianie 8mln dodatkowych w tym roku, plus odzyskał swój pick zamiast picku Dallas, co zawsze jest bezpieczniejsze, to duża różnica bo przed chwila lotto pick poszedł za 11 mln :) 

 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Ingles to Ingles, zawsze lepiej go mieć niż nie mieć No i Jazzman :D #kultura 

tak jak mowie, Jazz nie tankują, są zespołem 7-10 na Zachodzie imo, a z ławki ja wolałbym mieć Inglesa i 6 mln  niż Tj Leafa i 2 rundowy pick :) 

Dwa razy Ciebie złapałem na - nazwijmy to - lawirowaniu przez ostatnie kilka minut :)

Piszesz o dead money - a Leaf jest pod kontraktem w rl Thunder

Piszesz, że wolałbyś mieć Inglesa - i ja to rozumiem jako fana Jazz - ale nagle pomijasz Hardawaya :P 

 

..ale spoko ;) o Morrisie myślałem, bo to mój były gracz (choc przez chwilę tylko, bo miał kontuzję i puściłem go do Thunder do Kucia za Valentinea, którego bardzo wtedy chciałem). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nieprawda, dostali jeszcze Inglesa zamist Hardawaya JR (4mln niższy kontrakt i wszechstronniejszy grajek) 

Moim zdaniem szkoda ze nie zadzwoniłyscie do spurs bo o ile z @elwariato rozmawialiśmy nieudanie o braniu sałary Haya na co nie byłem chętny to już branie za wzmocnienia z jazz gorszych i tańszych graczy sprawiłoby ze Wariat mógłby dodatkowo do zejścia z kasy wzmocnić się sportowo. Teraz to o frytkach bo nie można łączyć graczy pozyskanych. A byłby scenariusz jeszcze lepszy niż jazz ma.  Trudno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

 

Dwa razy Ciebie złapałem na - nazwijmy to - lawirowaniu przez ostatnie kilka minut :)

Piszesz o dead money - a Leaf jest pod kontraktem w rl Thunder

Piszesz, że wolałbyś mieć Inglesa - i ja to rozumiem jako fana Jazz - ale nagle pomijasz Hardawaya :P 

 

..ale spoko ;) o Morrisie myślałem, bo to mój były gracz (choc przez chwilę tylko, bo miał kontuzję i puściłem go do Thunder do Kucia za Valentinea, którego bardzo wtedy chciałem). 

ToJeatLisc to jest kasztan wysokich lotow, czy on ma kontrakt czy nie to nic nie zmienia, to dalej 15 gracz rotacji :)

No pisze ze mając do wyboru 10 mln Inglesa i 6 mln w gotowce albo 14 mln Hardawaya 5mln TJLiscia i 2 rundę to tak jakby nie mam wątpliwości co ja bym wolał :) 

2 minuty temu, ignazz napisał:

Moim zdaniem szkoda ze nie zadzwoniłyscie do spurs bo o ile z @elwariato rozmawialiśmy nieudanie o braniu sałary Haya na co nie byłem chętny to już branie za wzmocnienia z jazz gorszych i tańszych graczy sprawiłoby ze Wariat mógłby dodatkowo do zejścia z kasy wzmocnić się sportowo. Teraz to o frytkach bo nie można łączyć graczy pozyskanych. A byłby scenariusz jeszcze lepszy niż jazz ma.  Trudno. 

Deal jeszcze nie jest potwierdzony przez Slaka i Wariata wiec zawsze można coś tam pogłówkować :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

ToJeatLisc to jest kasztan wysokich lotow, czy on ma kontrakt czy nie to nic nie zmienia, to dalej 15 gracz rotacji :)

No pisze ze mając do wyboru 10 mln Inglesa i 6 mln w gotowce albo 14 mln Hardawaya 5mln TJLiscia i 2 rundę to tak jakby nie mam wątpliwości co ja bym wolał :) 

Tak, czy inaczej Minnesota zeszła z dodatkowego roku Looneya w kontrakcie i po prostu zrobiła swap 2nd picku nic za to nie dopłacając ;) - to tak odnośnie Twojej propozycji :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Tak, czy inaczej Minnesota zeszła z dodatkowego roku Looneya w kontrakcie i po prostu zrobiła swap 2nd picku nic za to nie dopłacając ;) - to tak odnośnie Twojej propozycji :P 

Nope, za Looneya mogłem zejść za capspace a tego nie zrobiłem bez udziału Jazz, tutaj każdy dostał to czego chciał a Looney jest z grubsza zajebisty i moooocno wątpię by podjął opcje gracza za rok, ten deal jest zrobiony tylko po to by zrobić miejsce na Gasola i pozyskać super rezerwowego w osobie Morrisa, typowo pod fit - centrow w Socie wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry ruch Sylvinho. Mam wrazenie, ze jakby gral kiedykolwiek w pokera to szedlby tylko all in. Jak zwykle po bandzie ;)

Principe dostal dobry return, ale pamietajac jak prawie mu oddalem wszystkie rodowe srebra za Bojana to myslalem(na szczescie zglosil sie CM i dal sie za mnie wydymac) ze wyciagnie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Dobry ruch Sylvinho. Mam wrazenie, ze jakby gral kiedykolwiek w pokera to szedlby tylko all in. Jak zwykle po bandzie ;)

 

Grałem kiedyś sporo w pokera :)

3 minuty temu, karpik napisał:

Celtics mają ładną kolekcję centrów, ale sam deal zdecydowanie po stronie Bostonu moim zdaniem. Cam Johnson jest bardzo spoko i jeszcze 3 lata gra prawie za darmo.

Cama właśnie najbardziej mi szkoda, ale mając Duranta i Hardena postanowiłem konkretnie zaatakować po jak najlepszy wynik stąd Smart i Nance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

tak za free?

@Regis ?

a deal @Sylvinho. oraz @Principe dobry dla obu stron :)

Ale miałem dopłacić czy wziąć dopłatę, bo nie rozumiem:) 

Ojeleye powinien grać większe minuty, szczególnie jeśli pozostanie w rotacji przed G.Williamsem. A nawet jeśli nie, to kolejny Celt w mojej rotacji zawsze na plus. 

A wymiana BOS i WAS bardzo fajna, chciałem bardzo Skarga i pytałem o niego kilka razy. Płaciłem w moim przekonaniu sporo, ale jednak Wizz dali więcej. Bardzo dobry ruch @Principe, @Sylvinho. zresztą też. 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Regis napisał:

Ale miałem dopłacić czy wziąć dopłatę, bo nie rozumiem:) 

Ojeleye powinien grać większe minuty, szczególnie jeśli pozostanie w rotacji przed G.Williamsem. A nawet jeśli nie, to kolejny Celt w mojej rotacji zawsze na plus. 

wziac doplate.

wartosc kontraktu nieadekwatna do wartosci boiskowej na ten moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Jak Melo z RL Hawks

Do tego właśnie nawiązywałem pisząc o koszulce Marvina ;) 

2 minuty temu, Regis napisał:

Ale miałem dopłacić czy wziąć dopłatę, bo nie rozumiem:) 

Ojeleye powinien grać większe minuty, szczególnie jeśli pozostanie w rotacji przed G.Williamsem. A nawet jeśli nie, to kolejny Celt w mojej rotacji zawsze na plus. 

Lubię Ojeleye, ale on nie będzie w rotacji przed Grantem Williamsem ;) Cholernie mocno liczę na moją krzyżówkę PJ Tuckera z Dreyem Greenem już w tym sezonie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

wziac doplate.

wartosc kontraktu nieadekwatna do wartosci boiskowej na ten moment

No tak, bo płacenie Marcinowi 3mln na emeryturze jest adekwatna. Wiele nie dopłacam, a mam rotacyjnego gracza z CELTICS i do tego takiego, którego bardzo lubię. Więc dla mnie wymiana jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.