Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.10.2020 o 21:05, MarcusCamby napisał:

 

A tamten GM to faktycznie głównie był krytykowany, chociażby jak dał Fultza za Paul George i chcieli go zablokować wielcy tej gry. Potem trafił na świecznik jak "przepłacił" Lou Williamsa, nawet patrzyłem na ten deal dzisiaj i aż dziwne, że był rzekomo tak zły. @Eryko przepraszamy!

Co ty gadasz? Przecież to ja wybroniłem w radzie jego deal o Paul George, a Karpik, Jasiek i człowiek morza domagali się zablokowania, bo przecież WIELKI FULTZ!

Ale faktycznie, byłem za jego wyrzuceniem potem, bo swoich decyzji nie chciał nawet komentować. Tomek nawet zrobił potem jakąś prowokacje i dał bieda ofertę za Paul George, co chyba przeważyło temat.

Ja akurat krzyczałem w jego sprawie najgłośniej na NIE ;)

pienkna sprawa generalnie

za Lou willa wyleciał Randle, 1st round BOS 2018 i chyba 2nd 2019

za George'a poleciał Reddick, Fultz, Koufos, Luwawu i pick HOU 2018 1st 

jeszcze zrobiłem gdzieś w międzyczasie trochę miejsca w salary i oddałem Saricia i Muhammada za Miroticia i Hernangomeza

Ogólnie tamten okres był nieszczęsny, bo PG został ściągnięty przed achillesem DMC (wtedy najlepszy sezon w karierze) a później ruchy były po to by ratować sytuację. Lou Will też miał genialny okres, Mirotic miał niezle procenty chyba wtedy w Pelicans a Randle ostatecznie skończył w Knicks. Gdyby nie kontuzja DMC, to może dałoby się walczyć o finały, bo byłem o dobrego rozgrywającego do contendera (chyba zostałem z połamanym IT i jeszcze wtedy o wiele gorszym Smartem)

a ten deal za Bama... szkoda że nie wyszedł, akurat śledziłem go sporo, ale rabini wiedzą najlepiej, pozdro 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Eryko napisał:

jeszcze zrobiłem gdzieś w międzyczasie trochę miejsca w salary i oddałem Saricia i Muhammada za Miroticia i Hernangomeza

ciekawe czy @MarcusCamby pamięta mój gest fair-play i to, że Eryko mi dorzucał tu 1-rundowy pick, a ja powiedziałem, że nie trzeba, bo deal bylby nierowny i jeszcze dorzucilem hernangomeza xd

takze eryko az tak sobie nie slodz, bo deal z miroticiem bys przegral :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

ciekawe czy @MarcusCamby pamięta mój gest fair-play i to, że Eryko mi dorzucał tu 1-rundowy pick, a ja powiedziałem, że nie trzeba, bo deal bylby nierowny i jeszcze dorzucilem hernangomeza xd

takze eryko az tak sobie nie slodz, bo deal z miroticiem bys przegral :))))

też pamiętam sytuację gdzie oddałem prawie Browna za Wigginsa czy coś w tym stylu...

mniejsza, outcome był całkiem niezły, wiadomo też że trudniej było to wszystko dobrze ocenić i też się nie dziwię, że komuś mogła się nie podobać np. wymiana Bam - Nurk bo kto by się spodziewał, że Bam w 3 lata stanie się centrem z no już myślę topu

3 godziny temu, Tecu napisał:

Może będziesz miał ochotę wrócić? 

Wiesz, jeden rabin powie tak a drugi inaczej 😀

no wiesz, już kiedyś wspominałem, że jak zwolni się miejsce to jestem jak najbardziej chętny, bo zawsze mega przyjemna atmosfera tutaj była pomimo tych dyskusji często przeprowadzanych w niezbyt miłym tonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Eryko napisał:

 

no wiesz, już kiedyś wspominałem, że jak zwolni się miejsce to jestem jak najbardziej chętny, bo zawsze mega przyjemna atmosfera tutaj była pomimo tych dyskusji często przeprowadzanych w niezbyt miłym tonie

@fluber czytasz to?

Choć nie. Ja tam nie chcę abyś odchodził. 

Jak odejdziesz to Kucia ściągnę do Hornets!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

kemby walkera do bucks nie brakuje?

Nie był, aż tak zły. Malcolm Brogdon to jednak był solidny asset, który z czasem zyskał na wartości. Luke Kennarda nigdy nie byłem fanem, ale jednak też był ciekawym rookie. Oczywiście szło dostać więcej, jakby Lucas sprawdził inne opcje na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie był, aż tak zły. Malcolm Brogdon to jednak był solidny asset, który z czasem zyskał na wartości. Luke Kennarda nigdy nie byłem fanem, ale jednak też był ciekawym rookie. Oczywiście szło dostać więcej, jakby Lucas sprawdził inne opcje na rynku.

byl zly, bo brogdonowi zaraz trzeba bylo dawac przedluzenie

mnie irving kosztowal wincyj duzo, a nie uwazam, azebym bym na tym stratny :)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
9 minut temu, Pablo81 napisał:

Clippers - Bulls

Bulls in: Sexton + #5 + #32 + 2nd 21' (via Minny)

Bulls out: Washington + M. Bridges + NAW + Langford

Clippers out: Sexton + #5 + #32 + 2nd 21' (via Minny)

Clippers in: Washington + M. Bridges + NAW + Langford

@Braveheart22

 

Jazz - Bulls

Utah in: Lonzo Ball, 2nd GSW/PHI/ATL/NYK worst '21

Utah out: Eric Bledsoe, #15 '20, #22 '20.

Bulls out: Lonzo Ball

Bulls in: Eric Bledsoe, #15 '20, #22 '20.

@elwariato

 

Bulls - Maverics

Bulls in: Jarrett Allen

Bulls out: #15 '20, CHA 2nd rnd '22

Mavs out: Jarrett Allen

Mavs in: #15 '20, CHA 2nd rnd '22

@karpik

Deal trafia pod Radę.

Możliwe, że będzie zablokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Qcin, skoro nie grasz, proszę Cię o powstrzymanie się tutaj od opinii. Masz PM i FB.

Przecież to jest miejsce do wypisywania komentarzy :) pierwszy raz spotykam się żeby nie można było wyrazić swojej opinii na temat wymian, zważywszy na to, ze mam w tej kwestii- zdaje się- trochę więcej i doświadczenia i - to na pewno- wiedzy niż ci którzy pozwolili do tego co tu się stało - to jest po prostu dramat, ze deal Minnesota-Clippers był blokowany a takie coś co tu się wydarzyło zostało zaakceptowane :) Nie wiem kto to puścił, ale ma krew Byków na rękach ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ktory?

 

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Ale która część, bo to są osobne deale? 

  • Część dealu pomiędzy Dallas i Bulls jest ok i pewnie przejdzie.
  • Deal pomiędzy Bulls a Clippers to mocne WTF jak dla mnie i jestem mocno przeciw.
  • Jazz - Bulls jestem wstanie przełknąć bo tam za Lonzo idzie niezła dopłata, więc też wygląda ok, tym bardziej że tam idą 2x 1st round.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.