Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, MMM2121 napisał:

Golden zeszli jakieś 16 milionów z hajsu 

Nie użyli przy tym żadnego picku 1 rundowego (bo lol żadnego nie mogą ruszyć po ruchach poprzednich Gm-ów) 

maja trzon na następny sezon oparty o Stefka-Otto-Draymond 

Golden może się wzmocni handlując, Draymondem i swoim wyborem w drafcie. 

a głównie co słyszałem po swoich ruchach, to ze puszczam cenne assety za darmo 😛

Każdy team ma u nas inne priorytety - ja rozpatrywałem to pod kątem sportowym na dziś. Naturalnie dla ciebie assetam było zejście z salary i swój cel osiągnąłeś, dzięki czemu Golden State maja dużo lepsze perspektywy na przyszłość, niż przed Twoim przejęciem ich. 

14 minut temu, SlaKB napisał:

Dużo nie brakło, a miałbym jeszcze Crowdera lub Fourniera.. szkoda, ale i tak jestem zadowolony, dołożyłem Jacksona i THJ do rotacji, THJ to świetny fit do Giannisa, niech tylko Kemba wraca i liczę na mocny bilans w T3.

Zapomniałem o Jacksonie.. :)

Jackson i Hardaway.. Pozamiatałeś.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Oj @Alonzo.

Brooks, Bertans, Lyles, Wanamaker oraz 2x 1st round pick ( DET'23, DEN'23 ) i 2x 2nd round pick ( LAL'23, ATL'26 ) i ani słowa o Thunder.

 

48 minut temu, Alonzo napisał:

 

Podatku też udało się uniknąć Jazz, którzy znów wymienili kilku ważnych graczy rotacji - Hill, Washington, Crowder i Green, wymieniając tą głębię na Lovea, Kylea Andersona, Marieffa Morrisa i Muscale. San Antonio oddali Bertansa za assety (razem z młodym Langfordem), a ściągnęli Zubacia pod kosz. Spurs byli tez bliso ściągnięcia Derricka Jonesa Jr. ale GM znów robił trade w ostatniej minucie okienka.. Wzmocniła się również Oklahoma oddając kontuzjowanego Bagleya, cały czas niespełniającego pokładanych w nim już coraz  mniejszych nadziei Exuma za Bertansa, Brooksa i Lylesa oraz Wanamakera - co jest solidnym wzmocnieniem na teraz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Mnie się trochę plącze przed oczami, więc jestem usprawiedliwiony. 

Ciekawe od czego?

Za dużo w pracy przy kompie. Weź chłopie wyluzuj odpuść w niedziele prace i zadbaj o siebie. Zagraj w jakaś grę z kolegami i się zrelaksuj. A nie praca i praca. ;))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Alonzo napisał:

Każdy team ma u nas inne priorytety - ja rozpatrywałem to pod kątem sportowym na dziś. Naturalnie dla ciebie assetam było zejście z salary i swój cel osiągnąłeś, dzięki czemu Golden State maja dużo lepsze perspektywy na przyszłość, niż przed Twoim przejęciem ich. .. 

Właśnie o to mi chodziło! Żeby ktoś choć trochę docenił to co zrobiłem z Golden 😛 

Naprawdę sporo Pm-ów wymieniłem, żeby hardcapy nie zaorały Golden. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Bagley powinien być wymieniony w punkcie "najważniejsze wymiany". Mówimy o top prospekcie na rookie kontraktu. Takiego nazwiska nawet za Davisa nie dostałem, bo nikt nie chciał dać. @Alonzo

Pisałem to Marcus pod kątem tego sezonu. 

Perspektywicznie, to Bagley, czy Kucia młodzież, czy picki to zupełnie inny temat. Takie kwestie z perspektywy poszczególnych klubów może uda mi się rozpisać w dalszej części trymestru. 

Mnie interesowały te wymiany z perspektywy - co dają drużynom na TERAZ. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Jeden z bardziej niezrozumiałych ruchów tego okienka. Teraz próba "sprzedaży" tego ludowi, ale odnoszę wrażenie, że niewielu to kupi. 

prościej to kupić niż Tuckera na PF albo nieoglądającym Soty Beasleya :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

Jeden z bardziej niezrozumiałych ruchów tego okienka. Teraz próba "sprzedaży" tego ludowi, ale odnoszę wrażenie, że niewielu to kupi. 

Nie kojarze zbyt wiele tego typu ruchow w rl nba. Dla mnie tez ruch niezrozumialy. Pamietajac fochy kevina w cavs, srednio widze gre z lawki za markieffem.

I komus jeszcze oprocz polishlamy nance przypomina w grze kyle'a andersona???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

aha

ogolnie zrobiles jak na moje typowy przerost formy nad trescia

"byle zrobic jakis ruch"

czesty blad tutaj

dobrze, że znasz przyczyny moich działań, nie mogę więc z tym polemizować, zwłąszcza jak ktoś jest tak znanym mecenasem sztuki wymian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

dobrze, że znasz przyczyny moich działań, nie mogę więc z tym polemizować, zwłąszcza jak ktoś jest tak znanym mecenasem sztuki wymian

nie wiem po co te zgryzliwosci, ale jak wolisz. 

ogolnie wydanie 100 mln na rezerwowego tez ciekawa koncepcja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie kojarze zbyt wiele tego typu ruchow w rl nba. Dla mnie tez ruch niezrozumialy. Pamietajac fochy kevina w cavs, srednio widze gre z lawki za markieffem.

optymalizacja roli, jeżeli jako 1/29 nie czująca się z tym dobrze możesz złożyć TR :) Kevin to gracz mądry, minuty dostanie a dla mocnego zespołu był gotowy się poświęcać, tutaj dostaje minuty, możliwości obudowy i ciekawy zespół, zresztą Markieff pogra 16-20 mpg tylko po to aby rozciągnąć grę, trochę się poruszać i dać możliwości temu mocnemu line-upowi 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

nie wiem po co te zgryzliwosci, ale jak wolisz. 

ogolnie wydanie 100 mln na rezerwowego tez ciekawa koncepcja :P

bez znaczenia kto zaczyna a kto kończy a ja zgryźliwy nie jestem, ostatnio jestem zbyt miły

6 minut temu, fluber napisał:

I komus jeszcze oprocz polishlamy nance przypomina w grze kyle'a andersona???

chodzi o tym gracza, power forward z mocnym perimeter D, opcji switchowania na dużych dobrego playmakingu i słaby shooting poza rogami, typ gracza słaby box fajna wartość dla zespołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.