Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BMF napisał:

Nie będę krytykować, bo ktoś napisze, że jestem nieobiektywny, więc niech ocenią inni - ale przecież Jazz mogą na tym Zachodzie swobodnie grać o playoffy, a tu na dwa lata (!) biorą Schrodera i Fourniera (bezwartościowi goście) za spadający rok CP3, i jeszcze oddają za to dwa first roundery i swap. No, Thomas Bryant, dopiero mnie przekonywaliście, że to śmieć.

I jeszcze jakby Jazz mieli tankować, a tutaj oddają swap '20 i pick '21... Dejcie spokój. 

BMF jaki spadający rok CP3? Przecież on ma jeszcze trzy pełne lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Przecież C_M z Jazz uciekł, bo uznał, że tam się nic nie da zbudować. 

 

nnieprawda.

a deal jest tragiczny. bmf trafił w punkt. druzyna stala sie duzo bardziej c***owa i dodatkowo nie ma swoich pickow.

wtf

tu nie ma wglco dyskutowac. deal jest beznadziejny dla jazz a kto tego nie widzi ten faja

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

BMF jaki spadający rok CP3? Przecież on ma jeszcze trzy pełne lata.

Paul ma trzyletni kontrakt, Fournier i Schroder mają dwuletnie kontrakty za +30 mln. Jazz schodzą z jednego roku umowy Paula de facto.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Paul ma trzyletni kontrakt, Fournier i Schroder mają dwuletnie kontrakty za +30 mln. 

Co dalej w przyszłym roku będzie mniej o 10M niż sam CP3, spadają i do widzenia a tu jeszcze zostaje 45M w 2021/22.

Nie mniej aby nie było, że bronie tego szaleńczo - sugerowałem Lamie czy aby to na pewno dobry pomysł oddawać swoje picki a nie LAC czy DET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Przecież C_M z Jazz uciekł, bo uznał, że tam się nic nie da zbudować. 

Paul i Hayward zarabiają w dwóch 80mln$ - oddanie jednego z nich, to jest mus, żeby tam cokolwiek móc zrobić. 

Tych dwóch orłów zarobi niewiele mniej od CP3 przez najbliższe dwa lata, w przypadku Paula można się przynajmniej łudzić, że będzie zdrowy i wtedy nie będzie to kasa wyrzucona w błoto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, to kto bierze Paula i za co? BMF? C_M? 

Przecież Paul jest niesprzedawalny, real Heat nie chcieli go z jednym swoim pickiem, to już nie jest ten CP3, którego znaliście. Fournier i Schroeder  chociaż będa grali, a ich kontrakty są wymienialne. Może trochę drogo, ale taki rynek.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Łatwiej sprzedać dwa rozbite kontrakty gdzie za rok to spadające już assety niż ryzykować 3 lata z CO3 

jesli traktowac te kontrkaty jako assety, to dostanie w zmaian jakis c***owy kontrakt z c***owym pickiem.

czyli gdzie tu sens?

 

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Spoko, to kto bierze Paula i za co? BMF? C_M? 

Przecież Paul jest niesprzedawalny, real Heat nie chcieli go z jednym swoim pickiem, to już nie jest ten CP3, którego znaliście. Fournier i Schroeder  chociaż będa grali, a ich kontrakty są wymienialne. Może trochę drogo, ale taki rynek.  

a po co oddawac w takim razie?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Z tego co CM w Media Room pisał, to i Tobias Harris (zajebista umowa) ma iść za Otto Portera, także czy Radni na pewno kontrolują tu działania nowego GMa Jazz 😉 ?

No ja deal Wolves Jazz widziałem i jest w miarę ok, chociaż i tak uważam, że Lama mógł wyciągnąć więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

a po co oddawac w takim razie?

Ponieważ lepiej mieć dwóch grających graczy na 2-letnich kontraktach za 15,5 i 17mln, niż jednego brzydko się starzejącego HOF za 40, 43 i 46mln na 3-letnim kontrakcie. 

Dodaj do tego Haywarda za 40mln. i jak chcesz tu zbudować drużynę?

Sam prowadziłs przez chwilę Jazz, zatem kto jak kto, ale Ty powinieneś rozumieć, jak ciężko to ruszyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Co dalej w przyszłym roku będzie mniej o 10M niż sam CP3, spadają i do widzenia a tu jeszcze zostaje 45M w 2021/22.

Bryant w realu dostał 27/3, jak u nas dostanie podobnie, to nie będzie 10m mniej niż sam CP3, wyjdzie tyle samo za rok. Na pozycji, gdzie mają Aytona, btw.

6 minut temu, Alonzo napisał:

Spoko, to kto bierze Paula i za co? BMF? C_M? 

Ale co to za logika? Thunder nie mieli kupca na Paula, to go zostawili. 

Nie wiem jak Wy to sobie wyobrażacie - Jazz biorą szrot za CP3, więc przez dwa lata nie grają o playoffy. Te same dwa lata, gdzie ... mają swap (Indiana worse, którzy będą late lotto co najmniej) i brak picku '21. Wiem, że poszły tutaj dalsze ruchy, ale CP3-Curry-LaVine-Porter-Ayton to jest ekipa na playoffy na Zachodzie. A tutaj jeszcze trzeba będzie dopłacić za zejście z Haywarda, bo inaczej ten ruch z Paulem nie ma kompletnie sensu. Tyle assetów za rok wcześniej czyste salary? Please. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

dlatego nie ruszalem.

A Polishlama chce tam zbudować drużynę. Na ciągle i coraz częściej kontuzjowanym Paulu za daleko nie zajedzie. 

Sam, jak wchodziłem do gry, to oddawałem Noela za 1 1st pick przyjmując Cody Zellera i Jona Leuera. Ten ostatni również poszedł w dealu z 1st pickiem, a to juz daje 2 1st picki za częściowe zejście tylko z Noela. Oddawanie gigantycznych kontraktów do łatwych rzeczy u nas nie należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.