Skocz do zawartości

[07/08] FBL 3


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie wystarczy His KomishERness żeby nie było zgrzytów już na starcie Pitti :)

 

Dziękuję, że wszyscy zgodzili się na datę 7 paź o 20.00 z większymi czy mniejszymi problemami. Poza (N)apletem pewnie jeszcze zrobimy konferencje na gg w trakcie draftu.

 

Z mojej strony chyba tyle na chwilę obecną, życzę wytężonej pracy na prerankach i pamiętajcie o przetestowaniu kompów wcześniej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Waszego komisza nie ma, ale bez paniki, sytuacja opanowana :)

 

Whakowałem się do Waszej ligi i właściwa kolejność jest już ustawiona (sprawdzić czy się nie pomyliłem i w razie czego dawać mi znać).

 

Co do składu Waszej ligi - z powodu rezygnacji Maxima gracie w 9tkę. Po sezonie spadają 3 zespoły (czyli bez zmian). Z FBL #4 awansują za to 4 teamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft, draft, draft i po drafcie. Co moge o nim powiedzieć? Jestem mega zadowolony, steale poszły niesamowite:

 

Wybierałem z piątką a więc:

 

1- Dirk - chyba nie trzeba komentować

2- Wade - nie liczyłem, że zostanie. został nie wypadało brać kogoś kto robi jak gra 120 fp.

3- Al Jefferson - bez KG, to on stanowi o sile Minnesoty. Steal jak nic

4- Odom - bez komentarza.. kolejny gracz stworzony do FBL

5- Deng - w tamtym sezonie pewniak, teraz jeszcze wiekszy..

6- Aldrigade - 2/3 portland? Steal jak nic

7- TJ Ford - jak będzie zdrowy, przyda się

8- Kamman. Nie ma Branda, to do stycznie będzie wymiatał.

9- J.Terry - to chyba był żart, że został do 9 rundy?

10- Krstic- wróci stary dobry Nenad

11- Horford- #3 numer draftu tak poźno? W Atlancie pewnie się rozwinie, może być konkret

12- Hughes, liczyłem ze w 12 rundzie pójdzie Mopet, ale się przeliczyłem

13- Miał być Stojaković, wypadło na Thortona.. stworzy z Kammandem dobry duet pod koszem i jest ok..

 

Sumując jestem bardzo zadowolony. Jak dopisze zdrówko i założenia taktyczne, to powinno być dobrze.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nasze wybory... wg kolejności.

 

ViruzTeam

1. (1) LeBron James

2. (18 ) Allen Iverson

3. (19) Josh Smith

4. (36) Ray Allen

5. (37) Baron Davis

6. (54) Al Harrington

7. (55) Samuel Dalembert

8. (72) Boris Diaw

9. (73) Elton Brand

10. (90) Morris Peterson

11. (91) Andrew Bynum

12. (108 ) Channing Frye

13. (109) J.R. Smith

 

Gimisie

1. (2) Kevin Garnett

2. (17) Jermaine O'Neal

3. (20) Deron Williams

4. (35) Paul Pierce

5. (38 ) Andrei Kirilenko

6. (53) Michael Redd

7. (56) Corey Maggette

8. (71) Zydrunas Ilgauskas

9. (74) Danny Granger

10. (89) Josh Childress

11. (92) Rudy Gay

12. (107) Charlie Villanueva

13. (110) Stephen Jackson

 

Mormons

1. (3) Kobe Bryant

2. (16) Yao Ming

3. (21) Chris Paul

4. (34) Josh Howard

5. (39) Caron Butler

6. (52) Mehmet Okur

7. (57) Kevin Martin

8. (70) Nene Hilario

9. (75) Mike Bibby

10. (88 ) Shaquille O'Neal

11. (93) Udonis Haslem

12. (106) Paul Millsap

13. (111) Peja Stojakovic

 

Zajmon Boyz

1. (4) Gilbert Arenas

2. (15) Amare Stoudemire

3. (22) Andre Iguodala

4. (33) Gerald Wallace

5. (40) Brandon Roy

6. (51) Kevin Durant

7. (58 ) Zach Randolph

8. (69) Andris Biedrins

9. (76) Randy Foye

10. (87) David Lee

11. (94) Rajon Rondo

12. (105) Darko Milicic

13. (112) Mike Conley Jr.

 

Zmaziuu Green Team

1. (5) Dirk Nowitzki

2. (14) Dwyane Wade

3. (23) Al Jefferson

4. (32) Lamar Odom

5. (41) Luol Deng

6. (50) LaMarcus Aldridge

7. (59) T.J. Ford

8. (68 ) Chris Kaman

9. (77) Jason Terry

10. (86) Nenad Krstic

11. (95) Al Horford

12. (104) Larry Hughes

13. (113) Al Thornton

 

Killers

1. (6) Tim Duncan

2. (13) Chris Bosh

3. (24) Tracy McGrady

4. (31) Carmelo Anthony

5. (42) Antawn Jamison

6. (49) Andre Miller

7. (60) Tony Parker

8. (67) Mike Miller

9. (78 ) Stephon Marbury

10. (85) Monta Ellis

11. (96) Brad Miller

12. (103) Tyrus Thomas

13. (114) Troy Murphy

 

Chicago Bulls

1. (7) Jason Kidd

2. (12) Steve Nash

3. (25) Emeka Okafor

4. (30) Rashard Lewis

5. (43) Ricky Davis

6. (48 ) Ben Wallace

7. (61) David West

8. (66) Raymond Felton

9. (79) Kenyon Martin

10. (84) Richard Jefferson

11. (97) Luis Scola

12. (102) Drew Gooden

13. (115) Jeff Green

 

Basketball Heroes

1. (8 ) Dwight Howard

2. (11) Carlos Boozer

3. (26) Vince Carter

4. (29) Joe Johnson

5. (44) Ron Artest

6. (47) Tyson Chandler

7. (62) Kirk Hinrich

8. (65) Rasheed Wallace

9. (80) Ben Gordon

10. (83) Richard Hamilton

11. (98 ) Chris Wilcox

12. (101) Jameer Nelson

13. (116) Leandro Barbosa

 

rimwreckers

1. (9) Shawn Marion

2. (10) Pau Gasol

3. (27) Marcus Camby

4. (28 ) Chauncey Billups

5. (45) Jason Richardson

6. (46) Manu Ginobili

7. (63) Andrew Bogut

8. (64) Mo Williams

9. (81) Andrea Bargnani

10. (82) Tayshaun Prince

11. (99) Dikembe Mutombo

12. (100) Andres Nocioni

13. (117) Antonio McDyess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Shawn Marion - nieprzemyslane, mial byc na poczatku Duncan, ale ktos go gwizdnął. Jak bedzie gral w LA, to bedzie wymiatal

2. Pau Gasol - jestem super zadowolony z tego goscia. (Jedyny, ktory mi zostal z pre-ranka)

3. Marcus Camby - to juz chyba po woli robi sie wielka tradycja, ze ciagle go mam ;) oby go kontuzje nie zjadly

4. Chauncey Billups - mocny PG grajacy po 75 meczy w sezonie to podstawa

5. Jason Richardson - zmienil barwy, moze pokaze sie z mocnej strony. Oby tylko go nie zjadly kontuzje

6. Manu Ginobili - tez nie do konca jestem zadowolnony, wolalbym Denga, ale padlo jz na niego

7. Andrew Bogut - bardzo zadowolny jestem, podstawowy C w Bucks, kolo 80-90 powinien krecic.

8. Mo Williams - drugi PG w teamie, bardzo fajny duet z Reddem licze na 70-80fp.

9. Andrea Bargani - IMO wielki steal. Drugi najlepszy zawodnik w teamie, bardzo sie przyda.

10. Tay Prince - czasami walnie go jakiś blask i zrobi ze 70fp ;)

11. Dikembe Mutombo - po prostu musialem go miec 8) :twisted: jak Yao bedzie out, to w zeszlym sezonie Dikembe walil po ponad 20 zbiorek ;) pasuuje

12. Antonio McDyess - zmiennik coraz gorszego Sheeda, moze byc niezly w tym sezonie.

 

 

Uwazam, ze jak na 9 pick nawet niezle wybory podokonywalem. Licze sie z tym, ze moge miec wielkie trudnosci z powodu:

Niepewnosci - Marion

Kontuzji - Camby, J-Rich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (6) Tim Duncan PF,C - w poprzednim sezonie gracz nr 3 w naszej punktacji FBL, wystarczy.

2. (13) Chris Bosh PF,C - już rok temu miał około 97 fppg, liczę na dalszy rozwój i brak kontuzji.

3. (24) Tracy McGrady SG,SF - rok w rok co najmniej te ok. 95 fppg ma. Z tego co sam mówił, z plecami nie ma już problemu, więc to świetny pick.

4. (31) Carmelo Anthony SF - bardzo pewny pick i prawdopodobny dalszy rozwój. Do tego momentu mogło się ułożyć oczywiście lepiej, ale było i tak świetnie.

5. (42) Antawn Jamison SF,PF - miał być J-Rich, ale zabrakło mi jakieś pół sekundy, aby go wybrać. No cóż, patrząc na kolejne wybory to może dobrze, ze poszedł SF/PF.

6. (49) Andre Miller PG - miał być Ben Wallace, ale zgarnął go wybierający bezpośrednio przede mną Antek.

7. (60) Tony Parker PG - w ostatnich PO wskoczył na wyższy poziom grania i oby obecny MVP Finałów to utrzymał.

8. (67) Mike Miller SG,SF - miał być Felton, ale... zgarnął go wybierający bezpośrednio przede mną Antek.

9. (78 ) Stephon Marbury PG - ten błazen już pokazywał, że potrafi kręcić statsy i może we wzmocnionym towarzystwie sobie to przypomni.

10. (85) Monta Ellis PG,SG - MIP poprzedniego sezonu, mam nadzieję, że po odejściu J-Richa będzie pełnił jak najważniejszą rolę i zepchnie Bellinelliego na dalszy plan.

11. (96) Brad Miller C - ostatni sezon słabszy, ale to center kręcący w swojej karierze świetne statsy, liczę na powrót do tego.

12. (103) Tyrus Thomas SF,PF - miał być Gooden, ale... zgarnął go wybierający bezpośrednio przede mną Antek.

13. (114) Troy Murphy PF,C - sytuacja podobna jak z Millerem, jak nie to wyleci i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago Bulls

1. (7 ) Jason Kidd

2. (12 ) Steve Nash

3. (25 ) Emeka Okafor

4. (30 ) Rashard Lewis

5. (43 ) Ricky Davis

6. (48 ) Ben Wallace

7. (61 ) David West

8. (66 ) Raymond Felton

9. (79 ) Kenyon Martin

10. (84 ) Richard Jefferson

11. (97 ) Luis Scola

12. (102 ) Drew Gooden

13. (115 ) Jeff Green

 

Z draftu jestem bardzo zadowolony. Zaluje tylko ze nie mam Howarda, ale na tego bardzo napalony był Hirek. Starałem sie brac w miare zawodnikow nie kontuzjogennych, ale kiedy trzeba bylo mi centra to miałem do wyboru Cambymana i Okafora :twisted:

 

Co do moich stealów najbardziej liczę na szóstorundowego Bena Wallace'a, wybranego w siodmej rundzie Davida"maybe 20-10" Westa oraz Raya Feltona, który tylko jesli poprawi minimalnie skutecznosc to bedzie mega stealem z ósmej rundy. W koncu nie ma juz Knighta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój draft poszedl mi tak sobie:

 

1. (8) Dwight Howard C

2. (11) Carlos Boozer PF,C

3. (26) Vince Carter SG,SF

4. (29) Joe Johnson PG,SG

5. (44) Ron Artest SF

6. (47) Tyson Chandler C

7. (62) Kirk Hinrich PG,SG

8. (65) Rasheed Wallace PF

9. (80) Ben Gordon SG

10. (83) Richard Hamilton SG

11. (98) Chris Wilcox PF,C

12. (101) Jameer Nelson PG

13. (116) Leandro Barbosa PG

 

Chyba najlepsi poszli na poczatku, wiec wybieralem pomiedzy Marionem a Howardem w 1 rundzie. Wybralem Howarda bo liczylem, ze Mariona dostane za chwile, lecz nie udalo sie :>. Pozniej padl wybor na Boozera, ktory jak w tym roku nie odniesie jakis wiekszych kontuzji to moze dac bardzo duzo. Reszta to juz tak troche nieprzekonany. Szukalem PG, SG oraz SF. Z najlepszych SF zostal tylko Vince, wiec sie nie zastanawialem. Sposrod PG wybieralem pomiedzy Baronem a JJ. Z tego wzgledu, ze w przeciagu swojej kariery Joe gral zwykle po pelne 82 mecze, a Baron nie, plus JJ moze wykrecic w tym sezonie spokojnie 25/5/5 to padl wybor na JJa. Dalej to juz szukalem kogos z SF/SG mozliwego najlepszego i padl wybor na Artesta. Ostatnie moje picki to juz totalnie byly nastawione na FP, z mala uwaga zeby miec kogo wsadzic w miejsce kontuzjowanych graczy. I to by bylo na tyle.

 

Licze, ze moze uda mi sie cos z tym skladem zdzialac, a przynajmniej nie spasc ;P. Powodzenia wszystkim tak w ogole :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zaczne od tego ze przy 9 graczach w lidze jest za duzo dobrych zawodnikow na koniec i nie wiadomo kogo wziasc a kto zostanie w niewybranych :) zebrałem imo bardzo ciekawy skład mogący poszalec w tym sezonie.

zaczynajac od poczatku

1.Gilbert Arenas-arenas w tym roku gra o swój kontrakt wiec spodziewam sie wielkich rzeczy po nim

2.Amare- chciałem gasola ale mam amare nie jest najgorzej, mogło być lepiej, miał gość operacje ale wykuruje sie do poczatku sezonu.

3.Andre Iguodala- nie wierzylem że uda mi sie go złapać w 3 rundzie. andre to praktycznie cała philly

4. Gerald Wallace- mimo tego że się cały czas łamie mam do niego sentyment, poza tym jak juz gra to jest nie do zatrzymania

5.Brandon Roy-... cóż wole nie pisać czego się po nim spodziewam bo mi nie uwierzycie...

6.Kevin Durant- cóż jeśli nie wierzycie w roya, to nie bede przekonywał was do duranta... w kazdym razie seattle zbudowana jest pod niego... nie wiem dlaczego ale tak jak w tamtym sezonie rookie schodzili jak cieple buleczki to w tym jakos panom ręce się trzesly przed wyborem

7.Zach Randolph- powinien w NYK wykręcać z 20pkt 10zb 3 ast, wiecej mowic nie trzeba

8.Andris Biedrins- coz w golden state wszyscy starterzy dużo produkują punktów, a zaskocze was że biedrins jest starterem ;)

9.Randy Foye- eksperci spodziewają się po nim wielkich rzeczy w tym sezonie, ja jestem sceptyczny, ale grzechem byłoby go nie wiąść w tej rundzie

10. DAvid Lee- niektórzy mowią że jedna z przyszłych gwiazd Jorku, powinien z ławki dostawac odpowiednia ilosc minut

11. Rajon Rondo- podstawowy pg bostonu, wystarczy mi od niego 8pkt z 7 as 4 zb i ze dwa steale ;)

12.Darko Milicic- jak w tym sezonie nic nie pokaze to sie poddaje

13. M.Conley- 4 numer draftu obiecujaca postac

 

swoj draft oceniam pozytywnie aczkolwiek szkoda że nie było tego 10 gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mormons

 

1. (3) Kobe Bryant - gdybym wybierał z 4 nie wahałbym się, a z trójką hmm.. mógłbyć Timothy, okaże się podkoniec sezonu..

2. (16) Yao Ming - pora na żółtego, jak nie w tym roku to już nigdy

3. (21) Chris Paul - miał być Deron, ale Gimmie mi go ukradł wieć jest Paul

4. (34) Josh Howard - będzie grał tak jak w PO.. wierze w to

5. (39) Caron Butler - coś tam Jamison na jakiś uraz narzeka, bedzie wiecej miejsca dla niego

6. (52) Mehmet Okur - przyznaje sponikowałem troche bo nie miałem żadnego PF do 6 rundy :shock:

7. (57) Kevin Martin - licze na kontynuacje progresu

8. (70) Nene Hilario - KMart się znowu połamie, a Nene będzie cały rok zdrowy, KMart się znowu połamie, a Nene będzie cały rok zdrowy, KMart się znowu połamie, a Nene będzie cały rok zdrowy ...

9. (75) Mike Bibby - w 9 rundzie, chyba bedzie steal..

10. (88 ) Shaquille O'Neal - STEAAAAAAAL! Grubas zagra cały sezon!Grubas zagra cały sezon! Grubas zagra cały sezon!

11. (93) Udonis Haslem - jak już byłem przy Heat

12. (106) Paul Millsap - nie potrafiłem sobie tego odmówić, pozdro Joseph!

13. (111) Peja Stojakovic - z tym numerem ryzyko żadne :wink:

 

jak na 3 pick nie jestem zbyt zadowolony :? wogole nie poszlo z moim preranikiem, jednak dupa ze mnie, nie zarezykowalem pare razy, a moglo sie oplacac, zbyt zachowawczo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (2) Kevin Garnett - cokolwiek bedzie w Bostonie Granek to Garnek i wybór oczywisty z dwójką.

2. (17) Jermaine O'Neal - pokładam w nim spore nadzieje bo innego centra nie mam:)

3. (20) Deron Williams - co prawda opiera się na nim taktyka JAZZ ale wiadomo jak to u Sloana. Raczej nie bedzie bił się o Top10 FP choć strat robi nie wiele i kto wie!

4. (35) Paul Pierce - Pirsio to mocny punkt programu

5. (38 ) Andrei Kirilenko - AK47 znowu da kilka odpowiedzi swoimi bloczkami a i rzucać bedzie więcej jeśli to co słychać z SLC jest faktycznie taką sielanką ostatnio...

6. (53) Michael Redd - no wielka strzelba i pewny dostarczyciel niewygórowanej liczby fp punkcików

7. (56) Corey Maggette - liczę że bedzie mega stealem..

8. (71) Zydrunas Ilgauskas - na podpałkę:P

9. (74) Danny Granger - mam nadzieję że Dżunior nie będzie mu kradł minut.

10. (89) Josh Childress - taki gość od któego za duzo nie można oczekiwać ale też przy gorszej dyspozycji Josha bedzie miał sporo punktów.

11. (92) Rudy Gay - mam nadzieje żę steal.

12. (107) Charlie Villanueva - lubie gościa.

13. (110) Stephen Jackson - jak na 13stą rundę chyba dobry swingman!

 

Brakuje mi paru zawodników o których powinienem bardziej powalczyć jak Rondo, Camby, Felton, Mo Williams np. Z drugiej strony mam bardzo wszechstronny składzik. Sporo niepewności zwłaszcza że oczekuje po Coreyu chyba zbyt wiele. Draft jednak pozytywnie oceaniam. To zę gramy w 9tkę zdecydowania utrudaniało w podejmowaniu decyzji bo dobrych graczy wciąż jest sporo na FA.

Czy mój skład jest wystarczająco silny do walki o wyższe cele - trudno powiedzieć. Mam nadzieję że jednak spróbuje coś zwojować.

 

Podsumowując - pozytywnie. Ciesze się ze mam D'Willa i Kirę z Jazz. KG i Pierce to super duecik o jaki trudno gdziekolwiek. W skali 10stopniowej oceniam na mocne 8 bo wybierałem z reguły tych co wydawali mi się lepszymi wyborami. Choć jak to bedzie w rzeczywistości nie wiem.

 

Pozdrawiam g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.