Skocz do zawartości

Washington Wizards 16/17


Bogut

Rekomendowane odpowiedzi

Wall powinien w trybie przyśpieszonym przejść kurs z zarządzania gniewem, albo kupić sobie maść na ból dupy.

Dostał dwa daszki w spotkaniu z Houston. W wygranym spotkaniu z Bostonem głupio fauluje Smarta i dostaje flagant 2.

2 tech z Houston był za to, że sędzia stojąc tyłem do Walla pokazał "czas", Wall przechodził obok niego, dosłownie smyrnęli się ciałami i to wszystko.

Potem sędzia kombinował, że Wall coś mu powiedział. Tylko na nagraniu widać, że Wall ma zamkniętą paszczę i co najwyżej mógł na migi mu pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tech z Houston był za to, że sędzia stojąc tyłem do Walla pokazał "czas", Wall przechodził obok niego, dosłownie smyrnęli się ciałami i to wszystko.

Potem sędzia kombinował, że Wall coś mu powiedział. Tylko na nagraniu widać, że Wall ma zamkniętą paszczę i co najwyżej mógł na migi mu pokazywać.

 

1 tech dostał za wykłócanie się i generalnie chyba przez całe spotkanie coś tam gadał do sędziów i pracował na drugiego. Ten mały "bump" to casus belli do drugiego. Czy słuszny? 50/50. Wojny z sędziami nie ma sensu wszczynać bo przegrana sprawa, a jak przylgnie do niego reputacja to klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 tech dostał za wykłócanie się i generalnie chyba przez całe spotkanie coś tam gadał do sędziów i pracował na drugiego. Ten mały "bump" to casus belli do drugiego. Czy słuszny? 50/50. Wojny z sędziami nie ma sensu wszczynać bo przegrana sprawa, a jak przylgnie do niego reputacja to klapa.

Wiesz, reputacja to jedno, a wola/umiejętność ciągnięcia całego wózka, to drugie. Swego czasu border top5 pg ligi, teraz border top10, przy czym z podobnym potencjałem Kemba ciągnie mocniej, Thomas oszukał wszystkich swoją grą (jakby co, odpadam z dyskusji nt systemu Stevensa), a pakiet Conley/Westbro/Curry/Paul/Lillard/Russell jest niemal nietykalny.

 

Yep, mam Russella w głowie nad Wallem. DAR i Harden to pakiet obwodowy, który w obecnym sezonie najmocniej trafia w me serce. I znowu pewnie trzeba by wrócić do dyskusji nt systemu, trenera etc..

 

Jeszcze jedna rzecz mi się skojrzyła, raz z Rox i raz z Orlando srogo John zjechał młota za granie "nie po jego myśli" - przy rotacji po picku bodaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, reputacja to jedno, a wola/umiejętność ciągnięcia całego wózka, to drugie. Swego czasu border top5 pg ligi, teraz border top10, przy czym z podobnym potencjałem Kemba ciągnie mocniej, Thomas oszukał wszystkich swoją grą (jakby co, odpadam z dyskusji nt systemu Stevensa), a pakiet Conley/Westbro/Curry/Paul/Lillard/Russell jest niemal nietykalny.

 

Yep, mam Russella w głowie nad Wallem. DAR i Harden to pakiet obwodowy, który w obecnym sezonie najmocniej trafia w me serce. I znowu pewnie trzeba by wrócić do dyskusji nt systemu, trenera etc..

 

Jeszcze jedna rzecz mi się skojrzyła, raz z Rox i raz z Orlando srogo John zjechał młota za granie "nie po jego myśli" - przy rotacji po picku bodaj.

 

Z reputacją to chodziło mi o coś innego, jak wpadniesz do szufladki "dirty"czy "kłócący się" to pozbycie się takiej łatki jest bardzo trudne. Wall tłumaczył swoje zachowanie jako budowanie szacunku co jest infantylnym tłumaczeniem. Jeśli wykonujesz robotę "murzyna" - w sensie twardy faul to tak nie budujesz szacunku, topowi gracze mają od tego innych zawodników, który to robią za nich. Jak dla mnie Wall ma problem z akceptowaniem tego ile zarabiają inni i na swoje nieszczęście nie ukrył tego. W lidze jest pewnie więcej zawodników, którzy mają problem z tym ile zarabiają inni gracze, ale większość siedzi cicho.

Kontrakt dla Beala jest jednym z głupszych kontaktów w lidze, Beal był RFA, z kiepskim zdrowiem, który  sam powiedział, że według lekarzy powinien grać max 35 minut w wieku 23 lat, a oni dają mu maxa bez mrugnięcia.

Może Walla boli kontrakt Beal i wcale bym się nie dziwił, gdyby tak było, to trochę tak jakby koleś w pracy który ma słabsze wyniki, jest nieobecny co 3 dzień dostał grubą podwyżkę, każdy byłby wkurzony na jego miejscu.

 

I news, który nie jest newsem - Beal naciągnął sobie "hamstring" - szok!

 

 

Co do tych rankingów, to pisząc Russell masz na myśli "PG" z LAL? I wychodzi CI, że jest w top 6?

 

Cóż Twoja topka Twoja głowa.

 

Co do systemów, trenerów, wsparcia, to mają gigantyczny wpływ na to jak odbieramy poszczególnych zawodników. Dla Currego zmiana Jacksona na Kerra, sprawiła, że jest tym zawodnikiem, którego widzimy teraz. D'Antoni sprawił, że Harden narobi potężnego namieszania w topkach PG w tym roku (moim zdaniem ma realną szanse na prowadzenie w kategorii punktów i asyst)

 

 

na tym forum Embiid ma potencjał na 2 olajuwona, pop jest przereklamowany,dallas już tankują a bulls mieli wieźć każdego po 3 meczach :]

 

Rzuciłem hasło o tankowaniu Dallas, z którego wycofałem się po 30 minutach i dokonałem samokrytyki, a Ty już któryś tam raz to rozgłaszasz, więc sorry shame on you!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć jak wy z Wiz przegracie to będzie tragedia. Gortat już jest mega wkurwiony i w sumie tego nie ukrywa. Wall wciąż wkurwia się na to jaki biedny jest. Oni tragicznie wyglądają. Wy to msicie wygrać.

 

mówiłem przed sezonem że nie wierze w dobry sezon Walla i Wizz, że beda w loterii to nie wierzyli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do rzeczy kontrakt Beala. Myślę, że są zespoły które by sporo dały za Beala.

 

Sporo to znaczy ile? I jakie kluby?

 

Kontrakt Beala to jeden z najgorszych kontraktów w lidze. Był RFA, a Wizard dali mu praktycznie 5 letniego maxa (127/5), dla typa, który ma 23 lata i gigantyczny injure prone i przebąkiwał, że będzie na limicie minut do końca kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasio Ściana wielokrotnie wyrażał swoje niezadowolenie z wysokości zarobków, jakie otrzymał BB, a to Jasiu chce być dopieszczony jako franchise playa Wizz.

Jasio Ściana dostał i zaakcepltował zarobki, które na tamten czas były bardzo wysokie. Jak się jest debilem i nie kuma podstawowych spraw, to ciężko kogoś traktować poważnie.

 

Serio, wkurwia mnie już ten cymbał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasio Ściana dostał i zaakcepltował zarobki, które na tamten czas były bardzo wysokie. Jak się jest debilem i nie kuma podstawowych spraw, to ciężko kogoś traktować poważnie.

 

Serio, wkurwia mnie już ten cymbał.

 

A co być powiedział na to? https://theringer.com/the-denver-nuggets-asset-report-68d89a24f3d2#.21dnnsvl1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasio Ściana dostał i zaakcepltował zarobki, które na tamten czas były bardzo wysokie. Jak się jest debilem i nie kuma podstawowych spraw, to ciężko kogoś traktować poważnie.

 

Serio, wkurwia mnie już ten cymbał.

 

Ja rozumiałbym jego fochy jakby był Westbrookiem, Hardenem czy Georgem, ale gość jest allstarem, a nie top10 ligi. 

 

Niby rozumiem, że jest poirytowany na idiotyczną decyzję z maxem dla Beala, ale rozpieprzanie tego teraz raczej nic nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.