Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2016/17: Pulling the trigger...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Nastawiamy się na jeden pick w TOP5, ale nie można zapominać, że to wciąż loteria

 

Magic 1993

Cavs 2011, 2014

Bulls 2008

Blazers 2007

Wtedy to byli akurat Clippers ......

Ale mi chodziło o to że Joel ma ambicje. Do tego McConnell kosztem Rodrigueza ( a co niektórzy widzieli go jako zbawcę Knicksów) i nie ma opcji byście byli w Bottom 5 na koniec. O ile nie pomoże Wam losowanie to będzieci raczej poza TOP 5 draftu a LAkers też sie tak nie zsuną. Stawiam na dwa wybory między 6-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to byli akurat Clippers ......

 

...nie ma opcji byście byli w Bottom 5 na koniec. O ile nie pomoże Wam losowanie to będzieci raczej poza TOP 5 draftu a LAkers też sie tak nie zsuną. Stawiam na dwa wybory między 6-10

Gdyby pick był w rękach Clippers to nie byłoby mowy o takim szczęściu #teoriaspiskowa #klatwaclippers

 

Dwa picki w TOP10 to nadal będzie dla nas dobre. Napisałem, że jesst szansa na top3 oraz top6. Pytanie czy staff powalczy o wysokie szanse na top wybory czy zdecydują się już w tym sezonie budować kulturę wygrywania. Drugie pytanie, czy poprzez kolejne wysokie picki nie byłoby zbyt tłoczno o miano alpha doga/Harden case w OKC.

Edytowane przez skyjoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to byli akurat Clippers ......

 

Ale mi chodziło o to że Joel ma ambicje. Do tego McConnell kosztem Rodrigueza ( a co niektórzy widzieli go jako zbawcę Knicksów) i nie ma opcji byście byli w Bottom 5 na koniec. O ile nie pomoże Wam losowanie to będzieci raczej poza TOP 5 draftu a LAkers też sie tak nie zsuną. Stawiam na dwa wybory między 6-10

Mavs maja pick 3-4 a Phila 6 dorzucaja Okafora i myslisz ze Cuban na to nie pojdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mc Connella to Hinkie by zwolnił bo jest za dobry i z nim niestety wygrywacie za dużo

Gdyby nie Hinkie, to TJ pewnie nawet nie powąchałby parkietu w NBA, więc skończ pie... kocopoły. Sam go jechałeś za sprzedanie MCW czy nie sięganie po wetów, tylko d-leaguersów i niewydraftowanych jak właśnie McConnell...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs maja pick 3-4 a Phila 6 dorzucaja Okafora i myslisz ze Cuban na to nie pojdzie?

Wątpliwe

Ale nie jestem Cubanem - nie mam pojęcia co mu siedzi w głowie

 

Niemniej Phila ma problem z centrami. Najpierw Noel miał niską wartość. Nadal nie wiadomo czy sie pogodził z rolą rezerwowego. Na razie siedzi cicho (Cuban pewnie mu walnie coś pod maxa bo to taki desperat ).A teraz Okafor nie gra. Skoro facet wylatuje z rotacji w klubie co ma ponizej 30% zwycięstw w swoim drugim roku to myślisz , że on ma wartość jakąkolwiek?

 

Poza tym ile było w ostatnich latach takich przesunięc w górę do TOP5 draftu?

 

JAzz co oddało Webstera za Derona z Blazers

Memphis co się tak napaliło głupio na Mayo że oddało Kevina

 

Nie pamiętam by ktoś jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno sobie wyobrazić scenariusz inny niż dwa picki Sixers w loterii, zapewne oba w TOP 10, zapewne oba poza TOP 3. Sixers mają dużo możliwości, bo w tym drafcie jest dużo niskich, centrów brakuje, talentu jest sporo, jest z czego wybierać. 

 

Mi się trochę marzy combo: Ball - Annunoby, za 3 lata 76ers mordowaliby drużyny w defensywie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z kostką Embiida ? Oglądając powtórkę całego zajścia to na moje oko powinien mieć skręcenie kostki minimum 2 stopnia,a on wraca i jeszcze ciepie clutch 3 od dechy.

Wygląda na to, że wszystko w porządku

 

https://www.youtube.com/watch?v=W4pzEHd1ZIY

Edytowane przez skyjoe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym ile było w ostatnich latach takich przesunięc w górę do TOP5 draftu?

 

co do wartości Okafora czy w ogóle potencjalnych ruchów Sixers na rynku, to miałbym na uwadze, że w tym momencie Sixers mają Noela, Embiida i Simmonsa - których moim zdaniem nie powinni ruszać, pick Sixers, pick Lakers, ale poza tym - Okafor, Saric, McConnell, Covington (obaj chyba na TO za jakieś śmieszne pieniądze), Luwawu, Henderson, Stauskas + kończące się kontrakty Rodrigueza i Ilyasovy + mnóstwo pieniędzy w salary.
 
Sixers będą musieli robić jakieś ruchy, bo zacznie być bardzo tłoczno, ale jeżeli dobrze to rozegrają, maja mnóstwo assetów żeby to wykorzystać, pytanie brzmi kiedy, i jak.
 
nie przesadzałbym z tym Okaforem, wiele klubów poświęciłoby za niego pick w połowie I rundy, a przecież Sixers mogą dołożyć np. Luwawu czy McConnella który z jego kontraktem jest zajebistą opcją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co do wartości Okafora czy w ogóle potencjalnych ruchów Sixers na rynku, to miałbym na uwadze, że w tym momencie Sixers mają Noela, Embiida i Simmonsa - których moim zdaniem nie powinni ruszać, pick Sixers, pick Lakers, ale poza tym - Okafor, Saric, McConnell, Covington (obaj chyba na TO za jakieś śmieszne pieniądze), Luwawu, Henderson, Stauskas + kończące się kontrakty Rodrigueza i Ilyasovy + mnóstwo pieniędzy w salary.
 
Sixers będą musieli robić jakieś ruchy, bo zacznie być bardzo tłoczno, ale jeżeli dobrze to rozegrają, maja mnóstwo assetów żeby to wykorzystać, pytanie brzmi kiedy, i jak.
 
nie przesadzałbym z tym Okaforem, wiele klubów poświęciłoby za niego pick w połowie I rundy, a przecież Sixers mogą dołożyć np. Luwawu czy McConnella który z jego kontraktem jest zajebistą opcją.

 

Pytanie tylko czy Noel chce być rezerwowym i czy Phila wyrówna desperackie ruchy Dallas czy Nets bo jestem pewien że one rzucą dużą kasę

 

A co do Okafors to jest odpowiedni wątek - wrzuć coś zaproponuj ciekaw jestem gdzie widzisz zespół od 12-18 który by dał swój wybór za Okafora

bo na razie to tam są

 Pistons ( no f....g way ) Chicago , Blazers ( oni marzą o dołożeniu kolejnego fatalnego obrońcy), Waszyngton ( oni nie potrzebują centra), Charlotte ( inwestując w Hibberta pokazali że szukają rim protectora a nie kolejnego centra bez ikry bożej w D) i Bucks ( mają Monroe nie wezmą kolejnego)

 

Chicago ma dwa wybory ale oni najmniej potrzebują centra tylko rzutu za 3 i rozgrywających . Center to chyba ostatnia ich potrzeba

Nawet jeśli Indiana spadnie poniżej Bucks to też średnio potrzebują centra typu Okafor skoro mają Jeffersona.

 

Jakoś naprawdę od 11 do 19 nie widze potencjalnego biorcy co ci odda wybó w nadchodzącym drafcie ale jak wspomniałem zaproponuj z ciekawością poczytam gdzie widzisz biorcę Okafora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

osobiście nie lubię takich zabaw, więc nie wiem czy coś konkretnego zaproponuję. powinieneś jeszcze wziąć pod uwagę, że z taką a nie inną strukturą kontraktów, Sixers mogą poza Okaforem zaproponować jeszcze wzięcie jakiegoś słabego kontraktu albo dorzucić np. McConnella prawie za darmo, a biorąc to pod uwagę - sporo organizacji jak najbardziej może już być zainteresowanych. Sixers naprawdę mają w tym momencie duże pole manewru, a nie wydaje mi się, by opinia o Okaforze była tak niska jak Ci się wydaje. Pelicans (dopóki licza na playoffy), Blazers, Pacers, Bulls, mimo wszystko Wizards i Bobcats jak najbardziej mogliby w różnych kombinacjach być zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Indiana spadnie poniżej Bucks to też średnio potrzebują centra typu Okafor skoro mają Jeffersona.

Oj Ely, Al ma 32 lata i jest bliżej, niż dalej. Następny sezon będzie prawdopodobnie jego ostatnim w Indy, a już na bank na tej umowie. W dodatku Pacers mają Turnera, który może dobrze uzupełniać Okafora, a właśnie w osobie Jeffersona mogą sprawdzić, jak z podobnym zawodnikiem będą wyglądali. Chciałbym zobaczyć, jak JO wyglądałby razem z PG i Turnerem. Moim zdaniem Okafor za ich pick (+jakiś dodatkowy element), to byłby zajebisty transfer. Przede wszystkim ktoś musi pokazać temu chłopakowi, że na niego stawia, bo go zmarnują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.