Skocz do zawartości

rio 2016


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe zagranie szczerze mówiąc

 

Curry w tej chwili dominuje w NBA w kwestii marketingowej, jego Under Armour próbuje po krótkim łuku objechać Nike od czasu, kiedy Adidas został na taśmie wraz z kontuzją Rose'a, a ten ma niepowtarzalną okazję, żeby zrobić three-peat przeplatany złotem na IO - czyli coś co udało się tylko Jordanowi, poszerzyć rynek dla swojej marki i ozłocić swoje legacy bezpowrotnie.

 

pewnie faktycznie chce być na 100% z kolanem i celować w b2b2b, żeby potem nie jechać na oparach oparów, ale i tak - dziwię się. Jordan, Lebron grali wszystko w podobnym etapie swojej kariery.

 

 

no ale ruch jest o tyle ciekawy, że nie mogę się doczekać jak odpowie reszta:

 

- z jednej strony, skoro król nie jedzie to nie widzę powodu dla wszystkich, którzy nadal myślą i mają ambicje, żeby być numerem 1 w lidze, żeby zbierać ochłapy po Currym. Lebron na pewno nie pojedzie, pewnie zaszyje się na Florydzie na 3 miesiące i zadzwoni do Chrisa Paula z pytaniem 'co robimy'.

Durant wrócił na mapę najlepszych, przełknął gorzką pigułkę i obstawiam, że będzie pracował nad swoją grą. 

Paul może pojechałby jako maskotka w 70% zdrowiu, bo Paul zna każdego, lubi być around i może uknułby tam dla siebie Plan B, ale jak nie będzie największych to Paul nie będzie się fatygował. 

 

z top5 zobaczymy tylko Westbrooka, bo jest pazerny, a będzie to generalnie turniej Paula George'a i Damiana Lillarda, którzy są na fali, nie mają nic do stracenia i będą chcieli wejść z impetem w następny sezon.

 

ciekawe co powie Anthony Davis. Jego fantomowa kontuzja to ruch a'la Spurs 1997, sam Davis wypadł z obiegu i twardo wylądował na dupie po tym jak w ubiegłym sezonie miał dwa nagłowki w każdym tygodniu - w tym nie wiem czy ktokolwiek podniósł powiekę jak słyszał nazwisko Davis. To jest jego okazja, żeby pograć trochę z drugim garniturem, zdobyć MVP i powiedzieć reszcie, że 'chyba was pojebało jak mnie tak szybko skreśliliście'. A jak nie pojedzie - to jest kolejny kamyczek do jego uncompetitive ogródka.

 

Klay Thompson - breakout year, ostre pukanie do drzwi superstarów - Splash Brother goes solo, wygrywając króla strzelców - nikt nie pisnąłby nawet słowkiem jakby Klay podpisał $200 mln z UA po czymś takim. Jak dla mnie jedyny Warrior, który MOŻE pojechać.

 

 

Westbrook Harden PG Davis (Kawhi) Drummond - to jest s5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe zagranie szczerze mówiąc

 

Curry w tej chwili dominuje w NBA w kwestii marketingowej, jego Under Armour próbuje po krótkim łuku objechać Nike od czasu, kiedy Adidas został na taśmie wraz z kontuzją Rose'a, a ten ma niepowtarzalną okazję, żeby zrobić three-peat przeplatany złotem na IO - czyli coś co udało się tylko Jordanowi, poszerzyć rynek dla swojej marki i ozłocić swoje legacy bezpowrotnie.

 

pewnie faktycznie chce być na 100% z kolanem i celować w b2b2b, żeby potem nie jechać na oparach oparów, ale i tak - dziwię się. Jordan, Lebron grali wszystko w podobnym etapie swojej kariery.

 

Tylko, że na obecności Currego w kadrze więcej by zyskiwało Nike, sponsor Team USA. Jeśli chodzi o przepisy IO i federacji to chyba sponsor kadry jest nadrzędny nad sponsorem osobowym (Curry mógłby grać w butach, ale kurtkę i strój miałby z łyżwą)

 

http://www.usab.com/news-events/news/2016/06/curry-withdrawal.aspx

 

Dwie łyżwy widać i znaczek UA na bucie (widać nie chcieli przeginać)

 

UA nie po to mu płaci 200 mln by Nike podpierało się nim. Kontuzje kolana i kostki dają mu podkładkę.

 

 

 

no ale ruch jest o tyle ciekawy, że nie mogę się doczekać jak odpowie reszta:

 

- z jednej strony, skoro król nie jedzie to nie widzę powodu dla wszystkich, którzy nadal myślą i mają ambicje, żeby być numerem 1 w lidze, żeby zbierać ochłapy po Currym. Lebron na pewno nie pojedzie, pewnie zaszyje się na Florydzie na 3 miesiące i zadzwoni do Chrisa Paula z pytaniem 'co robimy'.

Durant wrócił na mapę najlepszych, przełknął gorzką pigułkę i obstawiam, że będzie pracował nad swoją grą. 

Paul może pojechałby jako maskotka w 70% zdrowiu, bo Paul zna każdego, lubi być around i może uknułby tam dla siebie Plan B, ale jak nie będzie największych to Paul nie będzie się fatygował. 

 

z top5 zobaczymy tylko Westbrooka, bo jest pazerny, a będzie to generalnie turniej Paula George'a i Damiana Lillarda, którzy są na fali, nie mają nic do stracenia i będą chcieli wejść z impetem w następny sezon.

 

ciekawe co powie Anthony Davis. Jego fantomowa kontuzja to ruch a'la Spurs 1997, sam Davis wypadł z obiegu i twardo wylądował na dupie po tym jak w ubiegłym sezonie miał dwa nagłowki w każdym tygodniu - w tym nie wiem czy ktokolwiek podniósł powiekę jak słyszał nazwisko Davis. To jest jego okazja, żeby pograć trochę z drugim garniturem, zdobyć MVP i powiedzieć reszcie, że 'chyba was pojebało jak mnie tak szybko skreśliliście'. A jak nie pojedzie - to jest kolejny kamyczek do jego uncompetitive ogródka.

 

Klay Thompson - breakout year, ostre pukanie do drzwi superstarów - Splash Brother goes solo, wygrywając króla strzelców - nikt nie pisnąłby nawet słowkiem jakby Klay podpisał $200 mln z UA po czymś takim. Jak dla mnie jedyny Warrior, który MOŻE pojechać.

 

 

Westbrook Harden PG Davis (Kawhi) Drummond - to jest s5.

 

Co do LBJ to nie byłbym taki pewny. W końcu podpisał GRUBY kontrakt z Nike. Za taką kasę gdy Nike mówi skacz, James pyta jak wysoko.

 

Klay ma kontrakt z chińskimi trampkami, a jego medialny potencjał jest o wiele niższy niż Currego, czy nawet Greena przez jego osobowość. Anta rzuciła mu 2 mln$ rocznie co podobno przebiło konkurentów 3 krotnie. Klay królem strzelców? Nie da rady.

 

Generalnie zastanawiam się jaki wpływ ma Nike na wybór zawodników, bo jakoś nie wierze, że decyduje tylko trener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mysle ze gwiazdy Nikea chetnie pojado bo Nike wie ze igrzyska to global game i szkoda je odpuscic

ale glowy to nie dam

 

pomijajac kontrakty reklamowe to widzialbym tam Klaya i Aldriga I Duranta, low ego, team playaz i skillset idealny na fiba basketball. Takze Aldrige'a szkoda.

Harden to o tyle o ile bym powiedzial - jak rzut mu nie siedzi to za wiele z niego nie ma, a nie wiem czy chcialby cos off da ball grac.

 

Durant jako pierwsza opcja, Klay jako druga czyli tak jak lubi, dodac im Conleyow i [chcialem tu dac ktoregos z podkoszowych OKC ale mi wychodzi ze zaden nie jest obywatelem USA] DeAndre Jordanow i wszystkie druzyny poplyna +30

 

Mirwir, to jest troche bullshit z tymi kurtkami, przeciez nikt w bluzie na IO wielce nie chodzi, a firma jak dobro kampanie rozkreci to paaaaaanie.

Rio z przejebanymi widokami i w ogole sportowo usposobionym  krajem jakim jest Brazylia daje moim zdaniem przejebane opcje zrobienia przejebanej kampanii.

A dresy i takie takie  to jest temat rozdmuchany przez IO92, ale tam to wszystko bylo rozdmuchane i legendarne, więc chill down.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harden sie pisze na ta impreze?

 

Co do stefana to niestety porazka team usa, lebron moze nie jechac durant moze nie jechac westbrook nawet tez, ale stefan jak nie jedzie to hype na dreamteam spada do poziomu AD2004.

Chyba ze kobasa sciagna ratunkowo.

Edytowane przez ness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, był na MS w 2010 i 2014, a może karierę skończyć bez złota igrzysk - to jednak dla Amerykanów od pewnego czasu ma znaczenie nie tylko marketingowo.

 

Francja w kwalifikacjach - na Filipinach - gra w jednym turnieju z Kanadą (i jeszcze Turcją), szkoda bo chętnie bym obejrzał obie ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, był na MS w 2010 i 2014, a może karierę skończyć bez złota igrzysk - to jednak dla Amerykanów od pewnego czasu ma znaczenie nie tylko marketingowo.

 

Francja w kwalifikacjach - na Filipinach - gra w jednym turnieju z Kanadą (i jeszcze Turcją), szkoda bo chętnie bym obejrzał obie ekipy.

 

Tutaj szczegoly tych turniejow kwalifikacyjnych LINK. sa 3 i z kazdego wychodzi 1 druzyna. Jak typujecie? Ja myślę że z Belgradu awansuje Serbia dosyć spokojnie, z Filipin zdecydowanie Francja bo Kanada wystawia rezerwy (bez Wigginsa, Olynyka czy innych gwiazd), turniej we Włoszech jest najciekawszy. Postawię na gospodarzy ale równie dobrze awansowac moze Grecja.

 

Więc:

 

Włochy

Serbia

Francja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać gwiazdy z NBA mają lekko mówiąc w dużym poważaniu olimpiadę. Pewnie to po trochu przez zice a z drugiej strony zmęczenie sezonem. Ale team USA ma duże rezerwy. Lillard - Butler na obwodzie dalej jest to o lata świetlne od innych drużyn. A ja chciałbym zobaczyć kadrę USA opartą o to co było/miało być na ostatnich mś ( licząc George'a co miał tam grać). Ewentualnie dodać 2/3 gwiazdy jeśliby chcieli zagraćgoście typu LBJ

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.