Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To nazwisko DAJa nie wygląda w tej piątce dziwnie.

Piwo dla każdego, kto się spodziewał tego z 4 lata temu. 

 

Nie bądź taki skromny.

 

Chyba jako jedyny broniłeś DAJa przed zapalczywą, chociaż na tamten moment uzasadnioną krytyką :smile:

 

Masz u mnie piwo jak następnym razem będzie zlot z Warszawie

 

 

Mike Scott dostał głos. Wade również. Duncan kilkanaście.

Mike Scott, człowiek z ławki wchodzący na kwadrans, minusowy kolo od lewej do prawej dostał głos.Dziwię się, że tam mojego nazwiska nie ma.

 

Nie rób jaj. Mike Scott bardzo dobry obrońca.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam gościa

Żebym dobrze zrozumiał - z kopa wbił do nie swojej chaty, dostał pytanie kim jest do wuja bo wbija nie do siebie, potem z kopa wbił do sypialni typa i dostał akcję 2+1

Po dostaniu kulki nasz bohater zrozumiał swą pomyłkę apartamentową i zrezygnował z aneksji kolejnego pokoju

młodość musi się wyszumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiło mnie to, na początku zrozumiałem że ktoś włamał się do niego. Po podpisaniu kontraktu w NBA chyba tylko największy thug dorabiałby sobie na włamaniach. Ciekaw jestem szczegółów

 

 

nudzilo mu sie na rehabilitacji / w offseason i postanowil dorobic

 

btw to tylko pokazuje jak patologiczni ludzie grajo w takiej NBA. Nawet jesli jestes taki border-line nba player, to mozesz jechac do Europy i tam grac za kilkadziesiat patykow na rok. To ciagle nie wydaje sie zla opcja na zycie.

Ale nie, lepiej otwierac drzwi z karata.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on się nie włamał, bo chciał kogoś okraść lecz myślał, że wszedł do mieszkania dziewczyny, z którą wcześniej się pokłócił. osobę, która go zastrzeliła, równie dobrze sam mógł wziąć za włamywacza, bo myślał, iż "jest u siebie".

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaczyna byc chore. To nie jest koszykówka tylko jakis pieprzony konkurs rzutów za 3.

Za 5 lat zespoły beda składały sie z 5 niskich szybkich zawodników trafiających trójki in your face z dowolnego miejsca na boisku. Jedyny skill koszykarski to bedzie trafianie trójki.

Trojka jest zbyt OP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.