Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem. Ja raczej mam pozytywne odczucie jesli chodzi o tegoroczne playoff. 

Spurs- memphis wiadomo, że mnie będzie interesowało, GS- Hou to już słabiej i w zasadzie najsłabsze zestawienie chociaż zawsze jest ciekawe jak Howard sobie nie radzi czy jak może harden odpali w streak.

Dallas pokazało wolę walki, a tańce i hulańce nie pomogły Westbrookowi - też się dzieje wg mnie.

Clipps- Blazers to do połowy dobre granie, a później CP3 przejmuje pałę i zabójcze p&rolle - wyjdzieś do Andrzeja to Krzysiek zasadzi. Podejdziesz do Krzysia to Andrzej wsadza z impetem w głąb!

 

Detroit też się postawiło tuzom z Cleveland na tyle, że Król aż podskakiwał i był zmuszony cisnąć jak przeciw najlepszym. Ostra obrona szczególnie w drugiej części drgiego meczu. Plus mordęga na rzutach wolnych.

 

Atlanta- Boston - liczyć na więcej liczyłem, a się przeliczyłem jak na razie. Hawks grają swoją prostą grę a determinacja Celtów nieukierunkowana. Za mało strzelb ... Lider nawet nie musi być potrzebny - w końcu ich rywale takowego nie posiadają.

 

Miami- Cha -> tratatatata! I Wade - intensywność i efektywność. Mnie się tam większość podobała, a Szerszenie jeszcze ukąszą.

 

Toronto niby daje znowu dupy, ale może jednak niekoniecznie. Się zobaczy bo bez kitu PG robi robotę. W Indianie będzie gorąco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs-Clippers sprzed roku postawiło wysoko poprzeczkę.

 

DJ i jego 78 prób z FT na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Z tego względu jeszcze bardziej niezapomniana jest kolejna seria Clippers gdzie DJ był na linii 84 razy, a Howard 85 razy. Do tego ostatni playoff game Big Baby Davisa i Hedo Turkoglu, łezka sama się w oku kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

teraz już chyba nie wieje nudą, co?

 

 

 

 

 

to że mecze są bardziej wyrównane to nie znaczy że się zrobiło o wiele bardziej interesująco, zwłaszcza że zrobiły się wyrównane bo wyleciały największe gwiazdy

 

wg mnie teraz to dopiero jest hujnia, bo hołota będzie mówiła jaka to dobra była zacięta seria clipps blazers z 6 czy 7 meczami, gdy tymczasem ktokolwiek to wygra, zostanie zmieciony w WCSF przez Curry-less Warriors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że LeBronowi nawet nie przyjdzie do głowy zdobywanie mistrzostwa w tym roku. Jego legacy z takiego mistrzostwa z gwiazdką (kontuzje Curry'ego i CP3) to nawet on się nie wytłumaczy i nie wybroni.. No chyba, że on też usiądzie, bo inaczej to gwiazdka jak nic!

Ty tak na poważnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.