Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2015/2016


matek

Rekomendowane odpowiedzi

Lou jak Lou ale czy Nick Young to mial jakiś mecz w tym sezonie gdzie rzucał na poziomie 50%FG? Przecież ten koleś nie zasługuje na gre w NBA z tym co pokazuje od poprzedniego sezonu

Younga akurat niszczy Scott caly sezon, tak jak niszczyl Randlea Russella i Clarksona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli utrzymają drugie miejsce od końca, a w losowaniu się nie poszczęści i je stracą? Ja bym nie kalkulował, niech grają swoje. Prawdopodobnie to i tak tylko chwilowy przebłysk z tymi zwycięstwami, jakich już parę było na przestrzeni sezonu, i zaraz wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest cenniejsze; ogranie w ostatnich 17 meczach młodych, czy bardzo prawdopodobny wybór Simmons/Ingram?

Czy nie da się tego jakoś połączyć? Cały sezon zmarnowali, a teraz to zaprzepaszczą

 

Ten bardzo prawdopodobny wybór to praktycznie rzut monetą.

 

A co jeśli utrzymają drugie miejsce od końca, a w losowaniu się nie poszczęści i je stracą? Ja bym nie kalkulował, niech grają swoje. Prawdopodobnie to i tak tylko chwilowy przebłysk z tymi zwycięstwami, jakich już parę było na przestrzeni sezonu, i zaraz wszystko wróci do normy.

 

Do normy sprzed ASG raczej nie wróci, bo totalnie zmienił się system ofensywny. Lakers w 7 z 10 ostatnich meczów mieli ORTG na poziomie top3 ligi, notują także znacznie więcej podań.

 

Tyle że w kwietniu terminarz staje się mniej dogodny, więc porażek wtedy przybędzie więcej.

 

Pamiętajmy jednak, że Suns też ostatnio grają lepiej, a Nets mają jeszcze dwa mecze z Philadelphią, także tych kilka marcowych zwycięstw nie musi nas jeszcze kosztować piłeczek w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co moze martwic w kontekscie Lakers to fakt, ze jak utrzymamy pick a mlodzi beda dalej tak grac to tank commander zostanie jeszcze na rok i dopiero w 2017 uderzymy po cos grubego na rynku. Choc w tym sezonie nad Hassanem czy Barnesem bym sie pochylil. No i czy Randle pasuje do naszego duetu na obwodzie? Jezeli nie to byc moze dealowac nim juz teraz i nie czekac roku wiecej...gra Clarkson-DAR wyglada miodzio, oby to dalej klikalo to nie wjebiemy sie w zaden glupi kontrakt dla kolejnego gracza pg/sg

 

Up Nance plus Randle maja sens razem na parkiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wpływa czy nie wpływa :grin: ?

 

Na chvj się czepiasz? ;]

 

Myślę, że Lakers tak czy inaczej będą próbowali wydać tę kasę - za długo ją trzymali, za dużo jej mają, a w 2017 cholera wie co będzie, bo i lockout i Jeanie zaciera ręce. W kontekście deadline, na pewno nie będą opóźniać działań, nie sądzę też by nerwowo wyprzedawali młodych - prędzej przepłacą FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 ostatnie mecze w hali Lakers co potwierdza że rookasom/prospectom gra się lepiej na własnych śmieciach

 

porównywaliście staty HOME AWAY?

To mnie zaciekawiło po meczu z GSW i sprawdzałem ostatnio. 

 

Russell:

5npJRou.png

W jego przypadku różnicy nie widać w suchych statach, ogólnie jest bardzo równy. Tak samo Clarkson:

 

YyljXWQ.png

 

Na siłę można przyczepić się do Randle'a:

fYK0O28.png

 

Moim zdaniem po prostu u siebie grają na większym luzie, czują się pewniej i to widać w ich tzw. body language. Ale na boxscorowe statystyki nie ma to wielkiego wpływu lub nawet żaden. To jasne, że inaczej będą się zachowywać w obcych halach. Przede wszystkim taki Russell to jeszcze dzieciak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla zasady ;) ja o deadline siostry i wpływ tego na MK mam od dawna obawy.

 

Kasa będzie wydana, oby mądrze. Trochę martwi zainteresowanie DeRozanem, czy Parsonsem - ich w Lakers obecnie chciałbym uniknąć, bo mniej pasują.Jak LAL nie spróbują wymienić ewentualnego picku na Cousinsa to uderzą z maksem do Hassana. Bo jak inaczej znaleźć statera na C? Drummond i Ezeli restricted, Horford, Pau i Howard zapewne niezainteresowani, Noah i Hibbert to dalekie opcje na liście życzeń Mitcha. Więc właśnie po Whiteside'a niemal na pewno gruba oferta z Lakers pójdzie.

 

Elias Sports Bureau ‎@EliasSports
#Lakers rookies with 4 straight games of 20+ points: Baylor (1958–59), West (1961), Magic (1979), D'Angelo Russell (current).
 
Ładne towarzystwo.

 

 

Na pewno będą chcieli wydać kasę, a czy ktoś ją weźmie, to inna sprawa.

 

Parsonsa nie chcę ze względu na problemy zdrowotne.

 

Derozana bardzo chętnie. Ja właśnie uważam, że nieźle by pasował.

 

Horford do młodej ekipy pewnie niekoniecznie, ale z drugiej strony mówił coś o większym rynku, poza tym w pakiecie z innym weteranem być może rozważyłby tę opcję. 

 

Cousins imo nie do wyciągnięcia, a już na pewno za sam pick.

 

a GSW ma tyle kasy by podpisać maxy dla Ezeliego i Barnesa? 

jak rzucicie kase na obu to któregoś chyba odpuszczą, przeciez jeszcze muszą Boguta podpisać

 

Ezeli i Barnes są RFA, Warriors mają do nich Prawa Birda, mogą dać obu maxa, jeśli chcą. Bogut jest wolnym agentem za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a GSW ma tyle kasy by podpisać maxy dla Ezeliego i Barnesa? 

jak rzucicie kase na obu to któregoś chyba odpuszczą, przeciez jeszcze muszą Boguta podpisać

 

mają na 2 maksy

kontuzja Ezeliego bardzo im "pomaga"

dostanie mniej

danie Barnesowi kontrakt Leonarda może  być jednak KONTROWERSYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to mam Ezeliego w fantasy (wywaliłem Tysona Chandlera a potem Myersa Leonarda - mam nadzieje ze bedzie warto) więc liczę że w przyszłym sezonie bedzie grał wiecej minut.

liczyłem że w nowym teamie, może LAL? dlatego tak pytam :smile:

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.