Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Rycerz+pączek+Len+wiekowy, acz pocierający ryja sg

 

Nie kumam zlewu co poniektórych z Derricka. Za 5 baniek, z ławki + może startować na pozycjach 3/4, w poważnym czasie gry (+20 minut) daje legitne 13 pktów/6 zbiórek , hustle, obronę i 48% z gry. Jak go nie chceta to biorę jak swoją

 

nono, od razu mi sie skojarzyla taka wymiana, z 5 card poker....dostajesz piatke, patrzysz............

 

a potem zostawiasz asiora na reku i wymieniasz wszystkie 4 "plewy" w poszukiwaniu szczescia : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam nowy Shawn Kemp? Podobno święto w Jezioranach bo trafił 4 jump shoty?

 

Skąd Ci się bierze ta nienawiść do LAL na tym forum tak z ciekawości? :smile: Pewnie zaraz zostanę "zjechany" jakąś ciekawą anegdotką, czy historią z życia wziętą, więc przed napisaniem czegokolwiek polecam zobaczyć zdjęcie poniżej :smile: "Jeziorany" wypadli z lekka lepiej, nie mówiąc, że ich występ przeciwko Mavs był jakiś niesamowity - bo oczywiście nie był :smile: Randle oprócz tego wykręcił 11 zbiórek, co jest dobrym wynikiem :)

 

y1kQTSE.jpg

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ci się bierze ta nienawiść do LAL na tym forum tak z ciekawości? :smile: Pewnie zaraz zostanę "zjechany" jakąś ciekawą anegdotką, czy historią z życia wziętą, więc przed napisaniem czegokolwiek polecam zobaczyć zdjęcie poniżej :smile: "Jeziorany" wypadli z lekka lepiej, nie mówiąc, że ich występ przeciwko Mavs był jakiś niesamowity - bo oczywiście nie był :smile: Randle oprócz tego wykręcił 11 zbiórek, co jest dobrym wynikiem :smile:

 

 

No dobry. To o 2 więcej, niż macie winów. 

Może się nie znam, ale jak dla mnie to kiepski moment na wbijanie do tematów innych drużyn, by pisać, że są chójowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobry. To o 2 więcej, niż macie winów. 

Może się nie znam, ale jak dla mnie to kiepski moment na wbijanie do tematów innych drużyn, by pisać, że są chójowe.

 

W tym sęk, że ja na prawdę nic do Knicks'ów nie mam :smile: A tym bardziej nie piszę, że są chu**wi, bo tak nie myślę. :smile: Po prostu nie rozumiem skąd nienawiść "Przemek_Orliński" do Lakers'ów i tyle i naśmiewanie się z nas na okrągło :smile: Próbuje to tylko wyjaśnić nic więcej - w miarę pokojowych warunkach :)

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ta ilustracja przedstawia bo może jestem za tępy, ale odpowiedziałem w może ujmujący sposób na podśmiec***kę z Porzingisa, bo wszak pojawiło się w temacie Lakers porównanie Randle'a do właśnie Kempa, które potem oczywiście zostało zdementowane, ale taki ze mnie porywczy prostak, że jak obrażają (całkiem śmiesznie i oczywiście o ile to jest obraza???) mojego rookie to reaguję. Takie tam przekomarzanie i chyba Matek (oraz reszta LakerLandu) się nie gniewa, że ośmieliłem się zażartować z przyszłości Waszej organizacji. Dobry jest chłopak i życzę Wam zmiany trenera. 

 

Jeżeli to był oznaka nienawiści to sam nie wiem co mam o tym myśleć. 

 

Jak tak (znaczy się obraziłem Juliusa) to chciałem w tym specyficznym miejscu przeprosić fana Denver za to, że Emmanuela Mudiay'a nazywałem w skrócie MłodymGejem, a fanów Clippers, że śmiałem się Beljka że jest rudy. Elwooda za to, że śmieję się za każdym razem jak patrzę na Knighta i jego kontrakt oraz fanów Pelikanów za to, że robię to samo z Asikiem. Jednak największy bukiet róż daję fanom Nets za wymyślenie, spopularyzowanie i używanie nagminnie w stosunku to ich drużyny obraźliwego słowa jakim jest Cygan. 

 

Wybaczcie! 

 

p.s: jeszcze chciałem przeprosić człowieka...morza za to, że nabijałem się z Dereka Fishera. Mamy w dechę trenera! I żeby to zrozumieć zajęło mi to ponad 40 spotkań... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ta ilustracja przedstawia bo może jestem za tępy, ale odpowiedziałem w może ujmujący sposób na podśmiec***kę z Porzingisa, bo wszak pojawiło się w temacie Lakers porównanie Randle'a do właśnie Kempa, które potem oczywiście zostało zdementowane, ale taki ze mnie porywczy prostak, że jak obrażają (całkiem śmiesznie i oczywiście o ile to jest obraza???) mojego rookie to reaguję. Takie tam przekomarzanie i chyba Matek (oraz reszta LakerLandu) się nie gniewa, że ośmieliłem się zażartować z przyszłości Waszej organizacji. Dobry jest chłopak i życzę Wam zmiany trenera. 

 

Jeżeli to był oznaka nienawiści to sam nie wiem co mam o tym myśleć. 

 

Jak tak (znaczy się obraziłem Juliusa) to chciałem w tym specyficznym miejscu przeprosić fana Denver za to, że Emmanuela Mudiay'a nazywałem w skrócie MłodymGejem, a fanów Clippers, że śmiałem się Beljka że jest rudy. Elwooda za to, że śmieję się za każdym razem jak patrzę na Knighta i jego kontrakt oraz fanów Pelikanów za to, że robię to samo z Asikiem. Jednak największy bukiet róż daję fanom Nets za wymyślenie, spopularyzowanie i używanie nagminnie w stosunku to ich drużyny obraźliwego słowa jakim jest Cygan. 

 

Wybaczcie! 

 

p.s: jeszcze chciałem przeprosić człowieka...morza za to, że nabijałem się z Dereka Fishera. Mamy w dechę trenera! I żeby to zrozumieć zajęło mi to ponad 40 spotkań...

mozesz nie nabijac sie z reszty forumowiczów? Twoj sarkazm jest obrazliwy.:/

 

edit:

Przemek szedłbysn na wymiane Afflao <->Teague?

Edytowane przez lepos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendras 

 

Rzuciłem taką propozycją, nic takiego. Weź pod uwagę, że nie wiemy, jak Teague wyceniają Hawks oraz sama liga. 

 

Możliwe też, że za wysoko wyceniam Granta, którego bardzo lubię. 

 

Porzyguś :grin: dobre. A jak tam nowy Shawn Kemp? Podobno święto w Jezioranach bo trafił 4 jump shoty?

 

odpowiedziałem w może ujmujący sposób na podśmiec***kę z Porzingisa, bo wszak pojawiło się w temacie Lakers porównanie Randle'a do właśnie Kempa, które potem oczywiście zostało zdementowane, ale taki ze mnie porywczy prostak, że jak obrażają (całkiem śmiesznie i oczywiście o ile to jest obraza???) mojego rookie to reaguję. Takie tam przekomarzanie i chyba Matek (oraz reszta LakerLandu) się nie gniewa, że ośmieliłem się zażartować z przyszłości Waszej organizacji. Dobry jest chłopak i życzę Wam zmiany trenera. 

Stary, ja syna Lundgrena określam tak, od kiedy tylko pojawił się w mockach, i nie ma na to żadnego wpływu to, że gra w Knicks... nie wiem, po co przywołałeś tutaj JR, próbując w jakiś sposób nas uszczypnąć. Tak uraziłem ksywką, którą go nazywam? 


I luz, nie gniewam się (!), zrozumiałem o co chodzi. Tylko takie rzeczy są zbędne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jendras 

Rzuciłem taką propozycją, nic takiego. Weź pod uwagę, że nie wiemy, jak Teague wyceniają Hawks oraz sama liga.

 

Zeszłoroczny All-Star zarabiający w przyszłym sezonie $8 mln – tanio go nie puszczą, a chętnych powinno być przynajmniej parę zespołów (Utah, Knicks, Brooklyn, Bucks, Sixers). Philly pewnie mogłaby się postarać w lecie o Teague'a, jeśli Hawks nie uda się go sprzedać przed trade deadline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak poważnie dajecie ogorów za zeszłorocznego asg Playera?

 

Ogóry czy nie, ciężko będzie Atlancie wyciągnąć za Jeffa więcej niż zestaw roles + pick. Niby dobry wiek i bardzo przyjazny kontrakt, ale gra na pozycji dobrze obsadzonej w większości klubów. Jazz podobno dają Burksa i kogoś jeszcze + pick GSW. Kto jeszcze potrzebuje PG? Bux i Mavs na bank kręcą się wokół tematu. Sixers nie zdecydują się, po dodaniu Isha wyglądają w końcu jak pełnoprawna drużyna NBA, więc Teague pewnie zrobiłby z nich contendera :)

 

ATL najchętniej oddaliby też Splittera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ta ilustracja przedstawia bo może jestem za tępy, ale odpowiedziałem w może ujmujący sposób na podśmiec***kę z Porzingisa, bo wszak pojawiło się w temacie Lakers porównanie Randle'a do właśnie Kempa, które potem oczywiście zostało zdementowane, ale taki ze mnie porywczy prostak, że jak obrażają (całkiem śmiesznie i oczywiście o ile to jest obraza???) mojego rookie to reaguję. Takie tam przekomarzanie i chyba Matek (oraz reszta LakerLandu) się nie gniewa, że ośmieliłem się zażartować z przyszłości Waszej organizacji. Dobry jest chłopak i życzę Wam zmiany trenera. 

 

Jeżeli to był oznaka nienawiści to sam nie wiem co mam o tym myśleć. 

 

Jak tak (znaczy się obraziłem Juliusa) to chciałem w tym specyficznym miejscu przeprosić fana Denver za to, że Emmanuela Mudiay'a nazywałem w skrócie MłodymGejem, a fanów Clippers, że śmiałem się Beljka że jest rudy. Elwooda za to, że śmieję się za każdym razem jak patrzę na Knighta i jego kontrakt oraz fanów Pelikanów za to, że robię to samo z Asikiem. Jednak największy bukiet róż daję fanom Nets za wymyślenie, spopularyzowanie i używanie nagminnie w stosunku to ich drużyny obraźliwego słowa jakim jest Cygan. 

 

Wybaczcie! 

 

p.s: jeszcze chciałem przeprosić człowieka...morza za to, że nabijałem się z Dereka Fishera. Mamy w dechę trenera! I żeby to zrozumieć zajęło mi to ponad 40 spotkań... 

Fanów LAKERS trzeba przepuszczać przez różne filtry i sitka, jedni zauroczeni każdym momentem, jedni z głową w chmurach, stąpający po ziemi, obiektywni i Ci wierzący jeszcze w PO... ja się też cieszę z każdego małego kroczku... nie w tył oczywiście, a no i wkurwia mnie to jak podbijają eksperci i koneserzy NBA do tematu Lakers i prawią morały :) do których ciężko mieć dystans. Przemku do jasności Ty do takich nie należysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, ani z Orła ekspert a tym bardziej koneser ;)

 

A MłodegoGeja to ja wymyśliłem.

Gdybyś to napisał wczoraj to bym Cię zelzyl jak bezdomnego psa srajacego na moje buty Ty ludzka karykaturo z kopalni samorodkow z Kolorado.

 

A tak napiszę, że bardzo mi przykro z powodu tego co napisałeś i mam nadzieję,że w przyszłości zmienisz nastawienie z agresywnego na bardziej przyjazne. Tego Ci życzę drogi kolego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.